999 rezultate për

manjola

E bija yll e bukur, Manjola Nallbani e uron me fjalë zemre: Sa të dua (FOTO LAJM) Artistja e njohur, Manjola Nallbani ka zgjedhur që ditët e fundit me diell t’i shijojë me familjen e saj në Turqi. Manjo
Grida Duma bën deklaratë e forte: Manjola Cakoni ka tentuar vetëvrasjen Ish deputetja e Partisë Demokratike, Grida Duma, ka dhënë detaje tronditëse mbi rastin e Manjola Cakonit, gruas nga Thum
Rama mori në telefon Manjola Cakonin? Basha i ashpër: Është kriminale që një kryeministër të kërcënojë një qytetare (VIDEO) Kreu i Partise Demokratike Lulzim Basha ka shpërndarë videon e ish-deputetes Grida Duma, e cila ishte në banesën e Manjo
Nuk do i besoni syve, Manjola Nallbani super në formë (FOTO LAJM) Monjola Nallbani është një këngëtare mjaft e dashur për publikun shqiptar, këngët e së cilës dëgjohen gjithandej. Por
Manjola Nallbani 10 ditë e izoluar: E kam kaluar njëherë këtë sprov (VIDEO) Ditët e fundit kanë qenë mjaft të vështira për botën. Shumë shtete kanë marrë masa drastike për t’i ruajtur qytetarët ng
E vrau për xhelozi, babai i Manjola Cukut tregon si nisi sherri mes çiftit Akoma nuk është harruar ngjarja e rëndë në Durrës ku Lulzim Cuku vrau bashkëshorten e tij Manjola Cuku në mënyrë makabre
Firmato kokë e këmbë, Manjola Nallbani e përkushtuar për look-un edhe në përditshmëri (FOTO LAJM) Nëse e has rastësisht në rrugë, sidomos në zonën e ish-Bllokut ku ajo banon dhe del shpesh në këmbë, nuk do të kesh asnj
Zbardhet telefonata e krimit, Lulzim Cuku: Manjolën e mbyta, njofto policinë dhe shiko kalamajtë ”Manjolën e mbyta, njofto policinë dhe shiko kalamajtë”. Kjo ka qenë telefonata pak minuta para mesnatës së 1 Shkurtit,
"Gjeta gjëra të çuditshme në shtëpi", zbardhet dëshmia e burrit që ekzekutoi me thikë bashkëshorten Gjykata ka vendosur arrest me burg për Lulzim Cukun, i cili disa ditë më parë qëlloi për vdekje me thikë bashkëshorten e
"Gjaku do lahet deri në 7 persona", motra e Manjolës tregon si i gjetën 3 fëmijët mbi nënën e larë në gjak Rrëqethëse është ngjarja e ndodhur disa ditë më parë në Xhafzotaj të Durrësit, ku burri i kthyer nga emigrimi në Greqi,
Eliminoi me tre thika bashkëshorten në sy të fëmijëve, çfarë tha vajza e tyre 10 vjeçare Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në ditën e parë të këtij muaji, ku Lulzim Cuku e vrau me thikë bashkëshorten e tij, Manjo
Durrës, Lulëzim Cuku e vrau bashkëshorten në sy të vajzës 10- vjeçare Lulëzim Cuku e vrau bashkëshorten e tij, Manjolën në sy të fëmijëve. Konflikti mes tyre përfundoi tragjikisht mbrëmje
"Nuk e bind dot të dalë në TV", kush është bashkëshorti gjyqtar i Manjola Nallbanit (FOTO LAJM) Manjola Nallbani është një nga këngëtaret që iu ka rezistuar viteve, dhe përherë ka ditur që të ketë publikun e saj që e
Krizë me bashkëshortin? Manjola Nallbani vendos të flasë hapur E ftuar puntatën e sotme në emisionin “E diell” ishte këngëtarja e njohur Manjola Nallbani, e cila gjatë bisedës në stud
Në xhirimet e klipit të ri, Manjola Nallbanit i "sulen" patat dhe video është epike (VIDEO) Manjola Nallbani ka ndarë me ndjekësit në "Instagram" një nga videot më ‘funny’ që mund të keni parë deri tani. Këngë
Manjola Nallbani ndan me ndjekësit dhuratën që e ka surprizuar (FOTO LAJM) Manjola Nallbani ka ndarë në llogarinë e saj në ‘Instagram’ një nga dhuratat më të veçanta që ka marrë deri më tani. Kën
"Nuk e di akoma që ka humbur vajzën 15 vjeç dhe bashkëshortin", Manjola Cakoni në gjendje kritike Mëngjesin e djeshëm nga rrënojat u nxorr Manjola Cakoni e cila fatmirësisht shtë akoma gjallë edhe pse në gjendje kritik
Sfidon vajzat e reja, Manjola Nallbani flet për ndërhyrjet estetike (FOTO LAJM) Është 50 vjeç, por Manjola Nallbani vazhdon të mbetet sikur të ishte në të njëzetat e saj. Këngëtarja shumë e dashur për
Manjola Nallbani në super formë me bikini, Ermali nuk i reziston dot "ngacmimit" (FOTO LAJM) Manjola Nallbani është një ndër këngëtaret shqiptare që i ka rezistuar shumë gjatë kohës. Përveç muzikës së mirë që r
Manjola Nallbani provokuese me bikini, të famshmet e tjera nuk i "rezistojnë" (FOTO LAJM) Ajo njihet nga të gjithë si një nga këngëtaret me zërin brilant. Fjalën e kemi për këngëtaren Manjola Nallbanin, e cila