999 rezultate për

manjanit

Ish-ministri plas skandalin: Rama pagoi 1 milion euro për të takuar Macron Ish-ministri i qeverisë Rama ka zbuluar sipas tij një skandal të vërtetë. Sipas Ylli Manjanit Edi Rama ka paguar 1 m
E akuzonte si trafikant, Ylli Manjani habit dynjanë për Tahirin Ish-ministri Ylli Manjani, një ndër kritikët më të mëdha të ish-ministrit Saimir Tahiri, ka habitur me postimin e fundit
Plas keq në LSI: Vasili i sulet Ylli Manjanit Pas kalimit në opozitës edhe pse ka organizimin e një garnizoni, edhe në LSI kanë filluar përplasjet mes personazheve të
Akuza të rënda, Ylli Manjanit si del inati me Ramën Ish-ministri Ylli Manjani me anë të një statusi në Facebook ka thumbur dhe akuzuar rëndë kryeministrin Edi Rama. “So
Pas Manjanit, mandatin e Metës e refuzon edhe Ardit Çela Pas zgjedhjes president, Ilir Metës iu hoq mandati dhe sipas ligjit duhet që atë t'a marrë personi i parë në listën jo f
Paralajmërimi i Manjanit: Meta mund të mos bëje betimin nëse... Përplasja e fortë mes PS dhe PD me LSI-në si edhe deklaratat nëpër studio televizive ka bërë që të marrë krahë mendimi s
Ilir Meta komenton refuzimin e Manjanit për të kandiduar nën siglën e LSI-së Ish-ministri Ylli Manjani deklaori gjatë mesditës së sotme se ishte propozuar të ishte në listën e LSI-së, por jo si dep
Ironia e Manjanit: Shkarkimi i ministrave, për të maskuar por**ën Ish-ministri i Drejtësisë, Ylli Manjani ka reaguar me anë të një postimi në "Twitter" në lidhje me ndryshimet e fundit q
ANALIZË/ Kush e largoi Saimir Tahirin Nga Albeu.com Largimi me ceremoni i Ylli Manjanit nga drejtimi i ministrisë së Drejtësisë u lexua si një akt i m
Vajza e Dritëro Agollit: Çfarë tha im atë për shkarkimin e Ylli Manjanit Një bisedë e ngrohtë dhe miqësore ka qenë dje ajo mes krerëve të Lëvizjes “Vetëvendosje” dhe familjes së Dritëro Agollit
Shkarkimi i Manjanit, Meta: Kishte marrëdhënie të vështirë me Ramën Kreu i Kuvendit i ftuar mbrëmjen e sotme në “Top Story” ka treguar edhe arsyet e shkarkimit të ministrit Manjani. Ai
Shkarkimi i Ylli Manjanit/ Monika Kryemadhi votoi kundër, po Meta? Ditën e sotme parlamenti ka miratuar zyrtarisht shkarkimin e Ylli Manjanit nga posti i ministrit të Drejtësisë, si dhe e
Akuzat e Manjanit/ Llalla: Po hetojmë, s’kam frikë nga Rama Kryeprokurori Adriatik Llalla i ftuar sot në “Opinion” të “TV Klan” ka thënë se Prokuroria e Përgjithshme ka regjistruar
Edi Rama flet për herë të parë për shkarkimin e Manjanit: Burrat që flasin pas pilafit... Kryeministri i vendit, Edi Rama ka folur në një intervistë për “Ora News” për zhvillimet e fundit politike nga shkarkimi
Tension mes PS-LSI? Reagon edhe Erion Veliaj: Shkarkimi i Manjanit, telenovelë Kreu i Bashkise se Tiranes e ka quajtur telenovelë situatën politike mes PS dhe LSI-se, teksa gazetaret e pyeten per rap
ZYRTARE/ Presidenti Nishani dekreton shkarkimin e Manjanit dhe emërimin e Vasilit Presidenti i Republikës së Shqipërisë, Bujar Nishani nëpërmjet një njoftimi zyrtar ka njoftuar se ka dekretuar shkarkim
Debate në Komisionin e Ligjeve, PS-ja ironizon Ylli Manjanit: Po presim që të vizitohet Shkarkimi i Manjanit nga posti i ministrit të Drejtësisë ka shkaktuar debate në forta në mbledhjen e sotme të Komisionit
Shkarkimi i Manjanit, Meta sot në konferencë Ditën e sotme kreu i Kuvendit dhe LSI-së do të flaës mbi shkarkimin e ministrit të drejtësisë Ylli Manjani. Ai do të
"Ti aty, mos fol pa leje! - Ehaaaa", në rrjetet sociale plas humori pas shkarkimin e Manjanit (FOTO LAJM) Përtej tensionit politik, shkarkimi i djeshëm i Ylli Manjanit nga posti i ministrit të Drejtësisë është shoqëruar me hum
Rama u jep detyrat ministrave pas Manjanit dhe acarimit me LSI-në Menjëherë pas mbledhjes së grupit parlamentar ku nuk është folur asnjë fjalë për lëvizjet e fundit në qeveri, Edi Rama k