999 rezultate për

manjani

Ylli Manjani del kundër listave të hapura: Është njësoj si shpërthimi i ujërave të zeza "Hapja e listave nuk e garanton të drejtën e zgjedhjes, por me shumë gjasë e rriskon..." Ish-ministri i Drejtësisë Yl
"Ku ti keni ato të librit tuaj!", shpërthen Manjani: Nuk jam politikan Ish-ministri i Drejtësisë, Ylli Manjani ka ndarë një deklaratë të fortë në rrjetet sociale ku sqaron një herë e mirë se
Manjani "shpërthen" kundër listave të hapura: Për të qenë në Kuvend duhet t'i lutesh partisë Ish-ministri i Drejtësisë, Ylli Manjani, ka folur për listat e hapura teksa ishte i ftuar nga gazetari Adi Krasta teksa
Ylli Manjani nuk përmbahet ndaj ambasadorëve: Hanë e dhj*sin si ne Sipas ish-ministrit Manjani, ambasadorët ne vendin tonë shihen nga populli si neutral por sipas tij edhe ata janë të gab
Manjani: Vettingu nuk është i drejtë, disa fshehën të kaluarën e tyre Ish-ministri i Drejtësisë, Yll Manjani e cilëson të nevojshme rishikimin e ligjeve në drejtësi, pasi për të reforma ka n
''Qeverinë e ka mbuluar m*ti'', Manjani: Perëndimi u panikua për letër higjenike, ne për bukë e makarona Ish-ministri i Drejtësisë, Ylli Manjani, ka ironizuar deklarimet që bëhen kur krahasohet menaxhimi i situatës së koronav
''Shpërthen'' Manjani: Rama thotë traplliqe pa llogjikë, nuk ka as bir… e as Komitet Teknik Ish-ministri i Drejtësisë, Ylli Manjani, ka reaguar përmes një postimi në rrjet, lidhur me deklaratat e Kryeministrit Ed
"Kajmaku s’ka bërë asgjë më shumë", ish-ministri reagon për arrestimin e Ramës në Bolonja Ish-ministri i Drejtësisë, Ylli Manjani ka komentuar deklaratën e Ramës se ishte arrestuar vite më parë në Bolonja të It
Manjani shpërthen ndaj Ramës: Po bën politikë të ndyrë! Ish-ministri i Drejtësisë Ylli Manjani, në “Tempora” ka ngritur akuza të forta ndaj Kryeministrit Edi Rama, lidhur me ak
"E gjitha një show", Manjani: E bëjnë si obobo shikoni OFL çfarë bëhet, Shqipëria ka nevojë për vitin 0 Ish-ministri i Drejtësisë, Ylli Manjani ka komentuar paketën e fundit, Anti-KCK dhe operacioni që po zhvillohet në rang
Ish-ministri i Drejtësisë: Ja sa shqiptarë ndodhen në burgjet europiane Ish-ministri i Drejtësisë, Ylli Manjani ka deklaruar mbrëmjen e sotme se mbi 5000 shqiptarë vuajnë dënimin në brugjet e
"Kot thamë që qeveria nuk ka qen", Manjani: I lëshon natën te Teatri! Ish-ministri i Drejtësisë Ylli Manjani pas debatit që shpërtheu në rrjet ku aktori Laert Vasili pretendonte se ishte dh
Ylli Manjani për Bashën: Ai është i SOROS-it! Ish-ministri i Drejtësisë, Ylli Manjani shkruan se kur opozita joparlamentare del në protestë, kryedemokrati Lulzim Bash
Habit Ylli Manjani: Fajin për mos hapjen e negociatave e ka Meta! Ish-ministri i Drejtësisë, Ylli Manjani, shprehet se politika në tërësi dhe kryeministri Rama në veçanti, kanë bërë çmos
Manjani shpërthen ndaj Bochardt: Gjeji vend atij gishti zoti Ambasador, të të vijë turp! Ish-ministri Ylli Manjani ka reaguar ashpër pas nxjerrjes së gishtit nga ana e ambasadorit të OSBE-së, ndaj banorëve të
Manjani sfidon Ramën: Shkarkojeni Metën, a keni këllqe? "Ta shkarkojnë Metën të bien rehat. a kanë këllqe? Ta shkarkojnë" Ish-ministri Ylli Manjani ka sfiduar sonte hapur max
As në Palasë nuk është i qetë: Ylli Manjani me shapka me gisht dhe bluzë "Rama Ik" Edhe pse në të vërtetë jëmi në sezon pushimesh, për politikanët tanë mesa duket ka "vdekur" kjo fjalë. Mazhoranca ccd
Shembja e Teatrit, reagon Manjani: Nuk ka ligj, janë përrallat e Rajmonda Bulkut Ish ministri i drejtësisë Ylli Manjani, ka reaguar sot pas komentit të Kryeministrit i cili u shpreh me disa fjalë të is
"Hahaha, kaq gjë e kupton dhe hardhuca pa bisht", Manjani ironizon keq socialistët Ish-ministri i Drejtësisë, Ylli Manjani së fundmi ka reaguar me anë të një postimi në Facebook, teksa ironizon socialist
Dy lajme: Meta shpërndan statuset e Manjanit, kurse ish-ministri ka një propozim të çuditshëm (FOTO LAJM) Një propozim i Ylli Manjanit në Facebook pak minuta më parë ka prodhuar dy lajme njëkohësisht. I pari, lidhet me për