999 rezultate për

manita

600 qytetarë morën pjesë garën humanitare “Run for Down” Mbi 600 qytetarë humanë dhe ekipe të kompanive sot së bashku me fëmijët me Sindrom Daun dhe familjet e tyre janë bashkën
Kosnett: Ne bombarduam Serbinë pas katastrofës humanitare që po ndodhte Ambasadori amerikan në Kosovë, Philip Kosnett ka folur për 20 vjetorin e Bombardimeve të NATO-s. Në këtë paraqitje ai
Manchester City “manita” përballë Shalke 04 (VIDEO) Shkërmoqet Shalke 04 është vetëm minuta e 70 dhe gjermanët kanë pësuar plot 5 gola. Është radha e portugezit Bernard
Venezuela shumë pranë luftës Një kamioni në kolonën që po tentonte të dërgonte ndihma humanitare në Venezuelë nga Kolumbia i është vënë flaka të shtu
Maduro i frikshëm nuk lejon që populli të marrë ndihma humanitare Zyrtarët e opozitës kanë thënë se ushtria e Venezuelës e ka bllokuar një urë në kufi me Kolumbinë para arritjes së një d
Milan i papërmbajtshëm, fiton me "manita" ndaj Dudelanges (VIDEO) Milan ka fituar thellë ndaj Dudelanges me rezultatin 5-2 në "San Siro". Ndeshja zhbllokohet në minutën e 21' me goli
Shkëndija bën manita ndaj Sileksit, ‘’blindon’’ vëndin e parë Shkëndija nuk di të ndalet. Kampionët në fuqi kanë shkatërruar 5-0 skuadrën e Sileksit, duke blinduar vëndin e parë +6 p
Reali "manita" Plzenit (VIDEO) Real Madrid ka shënuar edhe golin e 5 ndaj Viktoria Plazen në "Doosan Arena" Ai që ka shënuar është mesfishori gjerm
Fitoi me 'Manita', por Velverde përsëri ka një meszh për Messin Barcelona bëri një paraqitje të shkëlqyer dje ndaj Real Madridit, dhe e mundi me rezultatin 5-1 edhe pse ishte në munges
Shkatërrim total, Roma fiton me "manita" ndaj Plzenit (VIDEO) Roma e ka deklasuar me rezultat 5-0 Viktoria Plzen në "Stadio Olimpico". Që në minutën e tretë Edin Dzeko shënoi goli
Tifozët e Benfikës e vërshëllyen, Rodriguez i çmend me "manita" Bayern Munich e nisi me fitore debutimin në Champions LEague ku u përball me klubin e Benficas. Por në këtë ndeshje
Liverpool fiton me "manita" ndaj Napolit të Ancelottit (VIDEO) Liverpool ka mposhtur thellë Napolin me rezultatin e përgjithshëm 5-0 në "Aviva Stadium" të Irlandës Nuk kaloi minuta
Ky është shqiptari më i dashur tani në Australi (VIDEO) Një shqiptar është bërë personazhi më i dashur ditët e fundit në Australinë e largët dhe e gjitha falë veprave të tij hu
Luana s'i ndal aktivitetet humanitare, takon fëmijët jetim (FOTO LAJM) Marina dhe Luana, dy motrat bukuroshe, kanë qenë gjithnjë në vëmendje të publikut. Së fundmi motrat Vjollca janë kan
Festival golash në Pizjuan, Atletico fiton me manita (VIDEO) Atletico Madridit ka arritur të fitojë bindshëm ndaj Sevillas me shifrat e përgjithshme 5-2 në "Ramon Sanchez Pizjuan",
Salah jep leksion humanitar, i siguron çdo shpenzim fansit të tij live në emision Mohamed Abdel Karim ishte emri i një djali që mbante veshur një bluzë të shkruar emrin dhe numrin e Salah teksa ishte i
Barcelona manita Real Betisit, Messi me shokë nuk falin dhe marshojnë drejt titullit (VIDEO) Barcelona ka poshtëruar skuadrën e Real Betis me shifrat e thella 5-0 në " Estadio Benito Villamarín", ndeshje kjo e vle
Nëna iu vra ndërsa ai humbi syrin në luftë, fëmija bëhet simbol i masakrës së Damaskut Karim Abdel Rahman, një fëmijë i Sirisë që humbi syrin e majtë dy muaj më parë në një sulm të artilerisë, është bërë sim
Vidhen paratë e grumbulluara për qëllime humanitare Janë arrestuar dy persona në Podujevë pasi që të njëjtit në bashkëpunim me disa të dyshuar të tjerë, ia kanë vjedhur një
Qytetarët venë dorën në zemër dhe mbledhin 204 kravata për Haradinajn Pas deklaratës së kryeministrit Haradinaj se ‘e rriti pagën’ pasiqë ‘i duhen edhe për kravata dhe këmisha’, kanë nisur s