999 rezultate për

manipulues

AAK nuk merret me prokurorinë, sulmon rëndë Blakajn Shefi i Grupit Parlamentar të AAK-së Ahmet Isufi e ka quajtur dezertor të drejtësisë, ish-prokurorin Elez Blakaj. Ky i f
8 karaktere manipulatorësh emocionalë Ne të gjithë e dimë se si ndihesh kur manipulohesh emocionalisht. Mund të jetë jashtëzakonisht efektive, prandaj disa in
Deputetja Kadrijaj akuzon rëndë Vjosa Osmanin si manipuluese AAK vazhdon akuzat në drejtim të LDK-së së manipuloj me marrëveshjen për demarkacionin. Deputetja e AAK-së, Time Kadrija
Këngëtarja shqiptare rrëfen të shkuarën: U lidha me një manipulues 22-vjeçarja Dua Lipa ka rrëfyer se ka përjetuar ndarje të vështirë më të dashurit e saj dhe i ka konsideruar ata si të t
Ylli i pop-it akuzohet sërish, këtë herë si abuzues dhe manipulues femrash Këngëtari i preferuar i të gjithëve në vitet 2000, R Kelly, është gjendur sërish nën akuza të rënda. Kësaj here ai a
VMRO-DPMNE: Shilegov është manipuluesi më i madh VMRO-DPMNE ka reaguar ndaj konferencës së zëdhënësit të LSDM-së Petre Shilegov. Sipas VMRO-së, Shilegov është një nga
LR-PDSH: BDI është vegël manipuluese e VMRO-DPMNE-së Lëvizja për reforma në PDSH, në një reagim dërguar mediave sot thotë se nisma e BDI për në Gjykatën Kushtetuese për të v
Ivanov: Nuk e mendoj kurrë të fal pedofilë apo manipulues zgjedhjesh Pas vendimit të fundit të Gjykatës Kushtetuese për ndryshimin e Ligjit për falje per pedofiline dhe krimet zgjedhore, pr
Ibra: Mourinho? Është një manipulues "Mourinho? Është një manipilues". Këto janë fjalët e Zlatan Ibrahimoviç. Sulmuesi ka folur për ish teknikun e tij te Int
Manipuluesit e votës do të ndëshkohen Presidentja e Republikës së Kosovës, Atifete Jahjaga u takua sot me përfaqësues të institucioneve përgjegjëse për organi
Komisionerët manipulues përjashtohen nga KQZ-ja Në mbledhjen e fundit komisioni Qendror i Zgjedhjeve mori vendimin që në procesin zgjedhor të 3 nëntorit nuk do të marri
Hoxhaj manipulues dhe gënjeshtar Akuzat e ministrit të Jashtëm Enver Hoxhaj për sipunim ndaj ish shefit të zyrës Ndërlidhëse të Prishtinës në Beograd, Lu
Zbulohen manipuluesit e Strugës Nga 17 ankesat e dërguara në KSHZ, janë hedhur poshtë 13 prej tyre duke u marrë si të mirëqena vetëm 2. Ankesat u bënë n
Ashpërsohet dënimi për manipuluesit e zgjedhjeve Pas problemeve të shfaqura gjatë zgjedhjeve të fundit ku politikanët akuzuan njëri-tjetrin për manipulim të votave, në n
Qindra padi për manipuluesit e zgjedhjeve Gati një vit pas zgjedhjeve parlamentare të dhjetori 2010, që u përshkuan me parregullsi të shumta, organet e drejtësisë