999 rezultate për

manipuluara

"Konkluzione të rreme e të manipuluara", Zhaklina Peto padit sërish KED-në Kandidatja për Gjykatën Kushtetuese, Zhaklina Peto nuk është dorëzuar por ka paditur sërish Këshillin e Emërimeve në Dre
Trump nuk tërhiqet: Këto zgjedhje ishin të manipuluara! Presidenti në detyrë i SHBA-së, Donald Trump nuk tërhiqet nga deklaratat e tij për manipulimin e votave të zgjedhjeve pr
Ngjarje të manipuluara? Besa Shahini merr vendimin e rëndësishëm pas incidenteve në Fier Pas incidenteve të ndodhura ditëve të fundit në shkollën “Janaq Kilica” në Fier,Ministria e Arsimit ka marrë vendim të n
Akuza e Blendi Fevziut: Ministrat e Ramës manipulojnë edhe votimin online Këtë mbrëmje, emisioni "Opinion", ka bërë një pyetje se cili është ministri më i njohur i qeverisë. Pyetjet, janë bë
Shifrat e KQZ-së, reagon PD: Janë të fryra dhe të manipuluara Sekretari i Përgjithshëm të Partisë Demorkatike, Gazment Bardhi, në një deklaratëe për mediat ka hedhur akuza kundër qev
Trump i konsideron sondazhet e zgjedhjeve si të manipuluara Kanë mbetur edhe dy javë nga fushata presidenciale në SHBA, ndërkohë që Hillary Clinton dhe Donald Trump po bëjnë përga
Obama-Trumpit: "Mjaft u qave" Presidenti i SHBA-ve Barack Obama, i ka bërë thirrje republikanit kandidat për president, Donald Trumpit, që të mos qahe
Skandali në Qendrën e Zhvillimit Social në Shkodër/ Drejtoresha: Pamje të manipuluara Referuar publikimit të pamjeve nga emisioni investigativ “Stop”, ku personat në Qendrën Rezidenciale të zhvillimit në Sh
Zaev: Pa media të pavarur, zgjedhjet janë të manipuluara "Çdo euro mbi kufirin e lejuar për borxhin e kredisë së Maqedonisë nga 61 milionë euro, LSDM-ja e konsideron si para që
AP: Zgjedhje të manipuluara gjatë vitit 2014 Numri i ankesave të qytetarëve për mënyrën dhe kushtet në procedurat për punësim, është rritur, si dhe janë konstatuar e
Skandali me tekstet shkollore, MAS: Imazhet të manipuluara (FOTO) Pas publikimit të disa prej materialeve nga tekstet që mësojnë në shkollë fëmijët shqiptarë, të cilat kanë përmbajtje dh
Familjarët e Pislit dhe të grekut protestojnë në Elbasan Lidhja e Emigrantëve Shqiptarë organizoi në Elbasan një manifestim me moton Vërtetësi dhe Drejtësi me synimin sensibiliz
Opozita: Ja dëshmia e zgjedhjeve kriminale (VIDEO) Partia më e madhe opozitare, LSDM ka publikuar një video-dëshmi. Ajo thotë se në këtë video jepet dëshmia se zgjedhje
Korea e Veriut "kërcënon" SHBA-në me imazhe Fotoshopi (FOTO-LAJM) Në pamje të parë duket si një shfaqje mbreslënëse nga forcat e Koresë Veriore. Projekti i ushtrisë moderne të jep imazhi
Gjinushi në Fier: Në zgjedhje me aleatët Kryetari i PSD Skënder Gjinushi gjatë një takimi me elektoratin e tij në qytetin e Fierit ka deklaruar se zgjedhjet e më
Lunaçek insiston: Zgjedhje të manipuluara Deputetja e Parlamentit Evropian, Ulrike Lunaçek, ka ripërsëritur sërish se zgjedhjet e 12 dhjetorit dhe 9 janarit ka që
AAK kërkon përsëritjen e zgjedhjeve Aleanca për Ardhmërinë e Kosovës duke u bazuar në Raportet e auditimit dhe hetimit të Qendrës së numërimit të votave, kë