E FUNDIT/ Me koronavirus nga 27 nëntori, Etrit Berisha shtrohet në spital
999 rezultate për

manipulimit

"Ti nuk hidhesh në erë, mos u bëj merak": Plas në KQZ pas manipulimit të votimit Ditën e djeshme, Komisioni Qëndror i Zgjedhjeve u përfshi në një debat tejet të ashpër mes anëtarëve. Kryetari i KQZ-së,
Molliqaj drejton akuza të rënda ndaj Hashim Thaçit Deputeti i PSD-së, Dardan Molliqaj tha se rezoluta e propozuar nga partia në të cilën ai bënë pjesë, ka për qëllim të no
Të gjitha faktet e manipulimit të dosjes Lumezi Për rreth një muaj hulumtim, ekipi i Kohavisionit dhe “Betimi për drejtësi” kanë hulumtuar e gjetur me dhjetëra dokument
Luftëtari heq dorë nga statusi i veteranit për shkak të manipulimit Adnan Krasniqi-Cipi, invalid i luftës, iu bashkua edhe TMK-së. Por kur nisi faza e verifikimit të veteranëve që luftuan
"Ukraina se njeh Kosovën, i shmanget manipulimit rus" Ministri i Jashtëm i Ukrainës, Pavlo Klimkin, gjatë një vizite zyrtare në Tiranë, ka pranuar se mosnjohja e Kosovës vjen
Këta janë 11 kodet më të fuqishme të manipulimit në të folurën publike E folura publike është një ndër "armët" më të forta sot në të gjitha fushat. Aftësia për të folur me argumenta dhe pë
KOMENT/ I dh…. edhe kartat dixhitale Koment nga Albeu Hera e parë kur Shqipëria pluraliste është përballur me manipulim masiv të zgjedhjeve ka qenë
FRD apel Berishës, kujdes me zgjedhjet Pas vizitës sët ij në Shtetet e Bashkuara, nënkryetari i Frymës së Re Demokratike Aleksandër Biberaj përmes një konferen
KEK rrit efikasitetin ndaj keqshfrytëzimit të rrymës KEK-u informon se ka intensifikuar aktivitetet kundër vjedhjes së energjisë elektrike. Në këtë drejtim KEK-u është i pak