999 rezultate për

manipulim

OSBE ”rrëzon” Trump-in: Votimet në SHBA, pa manipulime Megjithë pandeminë, paditë ligjore dhe retorikën e fortë politike, vëzhguesit e huaj të zgjedhjeve dolën me konkluzionin
Akuzat për manipulim gare, BKH reagon pas kallëzimit të një prej kandidatëve "SPAK beson se këto standarte të larta do të jenë faktorë të rëndësishëm për të siguruar që hetuesit e BKH-së janë të pë
Manipulim i listave të gjendjes civile? Lleshaj përgjigjet ashpër: Injorancë! Ministri Lleshaj me anë të një postimi në Facebook i është përgjigjur akuzave të PD në lidhje me manipulimin e zgjedhjev
Vetëvendosja ngre akuzën: Partitë e tjera po tentojnë manipulim në zgjedhje Përfaqësuesi i Lëvizjes Vetëvendosje në Komisionin Qendror të Zgjedhjeve, Alim Rama ka reaguar pas përzgjedhjes se Burim
Dyshime për manipulime, testet e Prishtinës mund të ishin "kurdisur" Ndeshja në mes të Lincoln dhe Prishtinës e vlefshme për kualifikimet për Europa League është anuluar për shkak se tetë l
Mjeku shqiptar akuzon qeverinë për manipulim shifrash të COVID-19: Na errësuan sytë! Mjeku urolog Artan Koni ka reaguar ashpër pas shifrave të fundit të COVID-19 në Shqipëri duke hedhur hije dyshimi mbi sh
Manipulim me dashje apo?! Rama citon Rajmonda Bulkun për shembjen e teatrit por jo të vërtetën Ditën e sotme në Kuvendin e Shqipërisë kryeministri Rama foli sërish për teatrin. Në mbrojtje të vendimit për t'u sh
Kate shtesë dhe manipulime, çfarë fshihet pas shembjes së Hotel Palmës? Tërmeti shkatërrimtar që goditi vendin tonë mëngjesin e të martës përveç humbjes së jetëve, la pas edhe shumë godina të
Haradinaj tregon a e refuzoi ftesën e Donald Trump për të vizituar Amerikën Në media ka qarkulluar lajmi se, presidenti i Amerikës, Donald Trump i ka dërguar ftesë zyrtare kryeministrit në detyrë
"Ti nuk hidhesh në erë, mos u bëj merak": Plas në KQZ pas manipulimit të votimit Ditën e djeshme, Komisioni Qëndror i Zgjedhjeve u përfshi në një debat tejet të ashpër mes anëtarëve. Kryetari i KQZ-së,
"Kaubojsi": Kam prova të forta për manipulimin e votave të 30 Qershorit Eduart Ndocaj, i njohur nfdryshe si "Kaubojsi", në zgjedhjet lokale të 30 qershorit qëndronte përballë rivalit të tij Pj
Fotografia që tregoi Flora Brovina gjendet në një faqe të Irakut, manipulim? (FOTO LAJM) Fotografia që e ka publikuar sot deputetja e PDK-së, Flora Brovina, të një gruaje kosovare që është dhunuar nga forcat s
Fotografia mund të jetë manipulim, Flora Brovina sqaron situatën (FOTO LAJM) Pas lajmit se fotografia që e ka publikuar sot deputetja e PDK-së, Flora Brovina, të një gruaje kosovare që është dhunua
Kryetari i opozitës, Mickoski: Siljanovska humbi si pasojë e manipulimeve të mëdha Kryetari i partisë opozitare VMRO-DPMNE-së, Hristian Micksoki, në një dalje para gazetarëve nga selia e partisë së tij t
FIFA dënon 9 persona për manipulime ndeshjesh U deshën 8 vite, por në fund FIFA është kujtuar që të dënojë protagonistët e skandalit më të madh të manipulimit të ndes
Manipulimi i Ramës me videon e bërë virale. Kë kopjoi ai? (VIDEO) Ditën e sotme është shpërndarë masivisht një rrjet një video e Samitit të Diasporës që u mbaj ditën e djeshme në Tiranë.
Nesër merren masa ndaj dyshimeve për manipulime me çmimin e naftës Valon Prestreshi, udhëheqës i Autoritetit të Konkurrencës, ka njoftuar se ka thirrur për të hënë një mbledhje urgjente p
Prekëse, zonja i sjell ushqime studentëve protuestues: Atë që nuk e bëm ne, bëjeni ju (VIDEO) Që nga mëngjesi i sotëm mijëra studentë janë mbledhur përpara Ministrisë së Arsimit, ku kanë vijuar të kërkojnë plotësim
Moderatori tregon manipulimin e "Burdushit": Më ofroi 10 000 euro që ta ftoja në emision Moderatori televiziv Fehmi Ferati ka zbuluar një detaj që interesant se si “mjeku” popullor Hysni Peçani – “Burdushi” i
Deputeti i NISMA-s: Çeku dhe ky matrapazi lejuan manipulimet me veteranët Deputeti nga radhët e Nismës për Kosovën, Enver Hoti, ka reaguar ndaj presidentit Thaçi, i cili ka thënë se s’ka më shum