999 rezultate për

manipulator

8 karaktere manipulatorësh emocionalë Ne të gjithë e dimë se si ndihesh kur manipulohesh emocionalisht. Mund të jetë jashtëzakonisht efektive, prandaj disa in
Njihuni me dy manipulatorët më të rrezikshëm të historisë (FOTO LAJM) Këshilltari privat i Carit të fundit të Rusisë Nikolla II, Grigori Efimoviç Rasputin, u cilësua përgjegjës për disfatën
Studim/ Meshkujt "manipulatorë" me orët e punës Sipas një studimi amerikan rezulton se meshkujt mashtrojnë në lidhje me orët e punës. Ato janë më të prirur që orarin e
Shpërthen Ziadin Sela: PDSH-ja nuk është pronë e askujt, por është parti e popullit (FOTO LAJM) Kryetari i komunës së Strugës dhe njëkohësisht edhe iniciues i nismës për reformim në PDSH, Ziadin Sela ka mbajtur një f
PS numra telefoni për denoncimet, Tahiri: Ndëshkim çdo manipulatori Partia Socialiste ka vendosur dy numra telefoni në dispozicion të qytetarëve për të denoncuar blerjen e votave. Në një d