999 rezultate për

manikyrit

Duhet të ndaloni! Dëmet shëndetësore që shkakton manikyri janë të frikshme Siç është bërë e ditur tashmë, manikyri duhet të përdoret sa më rrallë. E keni vënë re të gjitha që pas një përdorimi të
Janë konsideruar femërorë, si t’i bëni thonjtë të zgjasin Ndoshta një pjesë e mirë e jona e kanë të vështirë të shkojnë gjithmonë në sallon bukurie dhe të presin pa fund për t’i
Përdorni këto metoda për ta bërë manikyrin të zgjasë Ndoshta një pjesë e mirë e jona e kanë të vështirë të shkojnë gjithmonë në sallon bukurie dhe të presin pa fund për t’i
Bëni çdo muaj "manikyr xhel"? Ja çfarë nuk dini rreth këtij procesi! Mendoni pak çfarë ndodh me rrezet UVA të lëshuara nga pajisja që përdoret për tharjen e manikyrit xhel. Rrezet UVA ja
Ngjyra ideale e manikyrit për këtë sezon (FOTO LAJM) Garderoba e stinës së verës është e përbërë kryesish nga ngjyra të hapura. Është e rëndësishme që të bëni një përzgjedhj