999 rezultate për

manifestin

Dëgjonte muzikë serbe, terroristi përmend edhe Kosovën (FOTO LAJM) Njëri prej terroristëve që mori pjesë në vrasjen e të paktën 49 myslimanëve në Zelandën e Re ishte duke dëgjuar muzikë s
VMRO: LSDM-ja mbështet Deklaratën Shqiptare dhe jo Manifestin VMRO-ja përmes një deklarate për medie ka thënë se Lidhja Social-demokrate e Maqedonisë, ka zgjedhur të heshttë për Mani
VMRO-ja prezanton "Manifestin për Maqedoni të vetme" VMRO-ja prezantoi sot "Manifestin për Maqedoni të vetme", dokument që siç tha deputeti i kësaj partie Antonio Milloshovs