999 rezultate për

manifestimit

Kurti fton qytetarët t’i bashkohen manifestimit të VV që mbahet nesër në shesh Ish-kryeministri Albin Kurti, lider i Lëvizjes Vetëvendosje, ka dalë në shesh për t’u demonstruar qytetarëve se si të da
Meta viziton 90-vjeçarin që iu bashkua manifestimit: Rama duhet të ketë frikë (VIDEO) Presidenti Ilir Meta ditën e sotme ka takuar 90-vjeçarin Smajl Plangaj i cili mori pjesë më 2 mars në manifestimin e thi
Zbardhen detajet, kush është personi i parë që do të flasë në tubimin e Metës Kanë mbetur vetëm pak minuta nga nisja e manifestimit të thirrur nga Presidenti Meta. Mësohet se fjalën në nisje të m
Pak para manifestimit të thirrur nga Meta, Rama mbledh ministra e deputetë Dita e sotme është përfolur shumë në media këto kohë pasi Meta ka thirrur sot gjithë shqiptarët në një tubim kundër grus
Tubimi i dy marsit, presidenca: Shmangni provokimet, merrni flamuj e mimoza Teksa na ndajnë vetëm dy dit nga tubimi i 2 marsit, zëdhënësi i Presidentit Ilir Meta, Tedi Blushi ka publikuar detaje n
Meta nuk i ndahet 2 Marsit: E duam Shqipërinë si gjithë Europa (VIDEO) Presidenti Ilir Meta ka postuar një tjetër video për t'u bërë thirrje shqiptarëve të marrin pjesë në manifestimin e 2 Ma
Hoxhallarët dhe priftërinjtë luajnë futboll, nuk do ta besoni kush ishte gjyqtar Rreth 8.000 persona kanë marrë pjesë në festën familjare në fushën e gjelbër të VfL Benrath, në Düsseldorf. Aty u takuan
Mbi 200 të rinj shqiptarë dhe maqedonas zhyten në lumin Drin Me kërcim grupor nga mbi 200 të rinj shqiptarë dhe maqedonas, në lumin Drini i Zi në Strugë, është shënuar fillimi i man
Pas manifestimit, opozita kosovare me verë e mish në shtëpinë e Pal Lekajt (FOTO LAJM) Pas protestës së organizuar në Pejë nga drejtuesit opozitarë, deputetë dhe përfaqësues të shumtë nga opozita ia kanë bër
"Sinqeriteti" i tepruar i presidentes, foto para shkollës që po i bie tavani (FOTO) Presidentja Atifete Jahjaga ishte sot pjesë e manifestimit për 100-vjetorin e shkollës shqipe në trevën e Deçanit, i org
Myftinia e Gostivarit gati për manifestimet “Java e Muhamedit A.S.” Me rastin e ditëlindjes së profetit Myftinia e Gostivarit është duke bërë përgatitjet e duhura për mbajtjen e manifestim
“Flaka e Janarit 2014” kushtoi 50% më lirë Komiteti për Kulturë, Rini, Sport dhe çështje gjinore, i udhëhequr nga Shpresa Kurteshi, ka mbajtur sot mbledhjen e rreg
Agjenda e manifestimit “Epopeja e UÇK-së” Në 16 vjetorin e rënies heroike të Komandantit Legjendar Adem Jashari dhe Familjes Jashari, Qeveria e Kosovës, me datat
Ish ushtaret e UÇK, të indinjuar për mosorganizimin e manifestimit Ish ushtaret e Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës janë shprehur të indinjuar ndaj veprimimit të vendimit të presidentes, Ati