999 rezultate për

mane

Dëmtohet godina e Ambasadës Gjermane: Shpresojmë ta kalojmë shpejt këtë tronditje dhe pasojat Ambasada Gjermane në Tiranë nuk ka mundur të shpëtojë pa u prekur nga tërmeti e gjithashtu në ambjentet e saj të brendsh
U vodhi biçikletat turistëve gjermanë, policët ua kthejnë (VIDEO) Policia e Fierit falë bashkëpunimit me qytetarët u gjen në kohë rekord dy turistëve biçikletat që u kishte vjedhur një 1
Gjenerali gjerman: E duam ushtrinë në "top formë", siç ishte kur bombarduam Jugosllavinë Gjenerali i Ushtrisë Gjermane, Johen Bot, në një intervistë për gazetën Bild, ka thënë se nuk është i kënaqur me gjendje
Mane sqaron sherrin me Salah në fund të ndeshjes Sadio Mane këmbëngul se zënka mes tij me Mohamed Salah është harruar dy javë pas tërbimit të tij të egër në përfundim të
Bayern nuk do të ketë në dispozicion për disa javë yllin e ekipit Probleme nga infermieria për skuadrën kampione të Gjermanisë, Bayer Munich. Sipas medieve gjermane, mesfushori Leon G
Mane hyn në historinë e Premier League Sulmuesi i Liverpoolit, Sadio Mane ka shkruar emrin me shkronjat e arta në historinë e Ligës Premier. Liverpooli ka f
Shpërthejnë Mane dhe Salah, Liverpooli "blindon" kreun (VIDEO) Liverpooli ka fituar me rezultatin 3-1 kundër Newcastle me anë të dygolëshit të Manesë dhe rrjetës së Salahs. Klopp duhe
Mane realizon sërish, Liverpool përmbys rezultatin (VIDEO) Liverpooli e ka mbyllur në avantazh 2-1 pjesën e parë ndaj Neëcastle në ndeshjen që po zhvillohet në "Anfield Road", shk
Mane i papërmbajtshëm, realizon supergol (VIDEO) Liverpooli ka barazuar rezultatin ndaj Newscastle me anë të Sadio Manesë. Sulmuesi dërgoi topin në rrjetë në minutën e 2
Policinë gjermane e gjen belaja: Shqiptarë, turq dhe sirianë bllokojnë rrugën për dasmë Policia gjermane po ballafaqohet me një problem në rritje: turq, sirianë, shqiptarë e libanezë e kanë shndërruar në zako
Grindja me Mane, Salah zgjedh video-n që po bën xhiron e botës për tu pajtuar me shokun e skuadrës (VIDEO) Video-ja e dy fëmijëve që përqafohen me shumë dashuri me njëri-tjetrin, pasi kishin dy ditë pa u takuar bëri xhiron e rr
Kush stërvitet keq dënohet nga ruleta e tersi, skuadra gjermane aplikon model edukativ Një modë argëtuese, por edhe shumë edukative. Ose, të paktën funksionale. Gjithnjë e më shumë skuadra në Gjermani i beso
Mega operacian nga forcat speciale gjermane kundër mafies shqiptare, nëntë të arrestuar Në orët e para të mëngjesit të së martës, forcat speciale të policisë gjermane zhvilluan kontrolle në disa shtëpi në Obe
Me sharra dhe tokmakë, forcat speciale gjermane në aksion kundër mafias shqiptare Një super operacion policor është zhvilluar për gjatë gjithë natës së mbrëmshme dhe orët e para të mëngjesit të sotëm në
Jo vetëm në Shqipëri, politikania jonë shpallet më e bukura në Ballkan (FOTO LAJM) Një ndër politikanet më të komentuara në media është padyshim Duda Balje e cila ka tërhequr shumë vëmendjen me bukurinë
Policia gjermane heton policet femra me profile joshëse Nën hetime policet femra në Gjermani për profile joshëse në profilet e instagramit me uniformë. Policia gjermane ka n
Gati 500 km/h: "Bisha" e Bugattit bën historinë (VIDEO) Një version special i Bugatti Chiron ka thyer rekord botëror nën drejtimin e Andy Wallace në një pistë gjermane. Kom
Aksident i frikshëm në Thumanë, makina batohet në mes të rrugës (VIDEO) Një aksident i frikshëm ndodhi pak më parë në Thumanë, ku dy makina janë përplasur me njëra-tjetrën duke lënë disa të lë
Ekzekutoi njerkun se i kishte vrarë mamanë, historia e 36-vjeçarit që u plagos me plumb në Vlorë Mbrëmja e ditës së premtes në Vlorë u trondit, pasi një 36-vjeçar u qëllua me plumb, teksa ndodhej në ballkonin e banesë
VLORË/ Kapen 20 kg marijuanë në makinën me targa gjermane Policia e Vlorës ka kapur një sasi prej 20 kilogramë marijuanë në port. Lënda narkotike ishte fshehur në sediljen e p