999 rezultate për

mandzukic

Mandzukiç largohet papritur nga skuadra Sulmuesi i Juventusit, Mario Mandzukic, është larguar nga Kombëtarja kroate. Lajmi është konfirmuar nga mediat kroate
Mandzukiç këshillon Modriçin të mos shkojë tek Interi Kroacia pati me të vërtetë një ecuri të mirë këtë verë madje ishin edhe rrugës për tu bërë kampion Botëror. Luka Modr
Gafë amatoreske e Lloris, Mandzukic kthen në lojë Kroacinë (VIDEO) Kroacia ka ngushtuar rezultatin ndaj Francës në "Luzhniki Stadium". Pas një gafe amatoreske të portierit Hugo Lloris
Sulmuesi i Juventusit: Nuk më intereson nëse ka ardhur Ronaldo Juventusi dhe ylli i Kroacisë, Mario Mandzukic ka në fokusin e plotë në finalen e Kupës së Botës. As nënshkrimi i Cri
Perisiç dhe Mandzukiç shënuan gol, por ky lojtar është heroi i vërtetë i Kroacisë (VIDEO) Mbrëmja e djeshme ishte një ndeshje me shumë emocione mes Kroacisë dhe Anglisë, ku kroatët arritën të fitojnë falë golit
U shtyp nga kroatët pas golit të Mandzukiç, flet fotoreporteri (VIDEO) Fotoreporteri nga Salvadori, Yuri Cortez, ka folur pas shtypjes që i bënë futbollistët kroatë pas golit të fitores në nd
Britanikët preken nga historia e dhimbshme e Modriç dhe Mandzukiç Një histori e pazakontë e një shteti të Europës që ende është i traumatizuar nga dhuna dhe lufta që e përjetoi në vitet
Shpëtimtari Pickford, i mohon golin Mandzukicit (VIDEO) Portieri i Anglisë, Jordan Pickford, ka bërë një superpritje, duke mbajtur skuadrën e tij në lojë. Ka qenë sulmuesi M
Mandzukic paguan birrat për tifozët kroatë pas kualifikimit në gjysmëfinale Mario Mandzukic nuk e harron vendin e tij, pasi e ka dëshmuar edhe mbrëmjen e djeshme, pasi Kroacia siguroi një biletë h
Trajneri i Kroacisë për Mandzukic: Është shpirti i skuadrës Trajneri i Kroacisë, Zlatko Dalic, sulmuesin e Juventusit,Mario Mandzukic, e quan “shpirtin” e skuadrës së tij, pavarës
Zbulohet mashtrimi: Si gënjeu Juventus me dëmtimin e Mandzukiç (FOTO & VIDEO) Nëse menduat që mashtrimet rreth derbit Inter-Juventus kishin marrë fund, atëherë gaboheni rëndë. Bisedimet e Allegri
E frikshme plaga e Mandzukicit pas ndërhyrjes së Vecinos (FOTO LAJM) Si gjithmonë Derbi i Italisë vazhdon të komentohet për gabimet e mundshme në arbitrit. Këtë herë shkaku është përjash
Milan e shikon Mandzukicin si ilaç për sulmin Sipas Calciomercato.com, Kaliniç pritet të shitet për 25 milionë euro nga Fiorentina dhe Milani nuk është i interesuar q
Juventus kalon në avantazh ndaj Sampdorias (VIDEO) Juventus ka kaluar në epërsi ndaj Sampdorias në "Allianz Stadium". Ai që ka shënuar golin është sulmuesi kroat, Mario
Mandzukic braktis Juventusin për tu zëvendësuar nga blerja e bujshme Mario Mandzukic do ta lërë Juventusin për tu transferuar në Kinë ose Turqi. Në këtë mënyrë kampionja e Italisë dh to
Mario Mandzukic ka thyer një rekord sonte në "Santiago Bernabeu" Mario Mandzukic e ka thyer sot një rekord në Real Madrid Sulmuesi i Juventusit ka thyer një rekord sonte kundër Reali
Formacionet zyrtare: Juventus - Tottenham Juventus do të përballet sonte me anglezët e Tottenham Hotspur, ndeshje e vlefshme për 1/16 të UEFA Champions League.
Mandzukic në dyshim për ndeshjen ndaj Genoas në Kupë Sulmuesi kroat, Mario Mandzukic, mund të mungojë kundër Genoas të mërkurën ndeshje kjo që zhvillohet në kuadër të Kupës
Skuadra e Juventusit përballë Olympiacosit në UEFA Champions League Mario Mandzukic është kthyer në skuadër për ndeshjen Ligën e Kampionëve, por do të mungojë Giorgio Chiellini. Juventu
Lojtarët e Juventusit të ftuar për ndeshjen kundër Napolit (FOTO LAJM) Higuain është ftuar për sfidën kundër Napolit, por do të mungojnë dy lojtarë të tjerë si; Mandzukic dhe Howedes. Lajm