999 rezultate për

mandatin

Do të bëhej kryetar i opozitës, por Kujtim Gjuzit i ndodh e papritura Kreu i Partisë Konservatore, Kujtim Gjuzi u bë i njohur për publikun pas disa daljeve publike në televizione të ndryshme
EMRAT/ KQZ jep zyrtarisht 4 mandate e deputetëve për kandidatët opozitar Komisioni Qendror i Zgjedhjeve ditën e sotme ka dhënë zyrtarisht mandatin e deputetit katër kandidatëve të listave PD dh
Dikur përgëzoi shokët që dogjën mandatet ndërsa sot merr mandatin e tyre Më 5 mars, Erion Piciri shkruante se ishte pro djegies së mandateve, por sot ai ka marrë mandatin e deputetit në radhën
EMRI/ Kandidati i Tiranës "tradhton" selinë blu, kërkon mandatin në KQZ Vazhdojnë largimet nga radhët e Partisë Demokratike. Në Komisionin Qendror të Zgjedhjeve ka dorëzuar formularin e dekrim
EMRI/ Një tjetër rrjedhje tek PD-ja, kjo kandidate kërkon mandatin (FOTO LAJM) Tjetër rrjedhje nga radhët e Partisë Demokratike. Bëhet fjalë për kandidaten Fatjona Dhimitri e cila ishte në listat e P
Dalin dy “tradhtarët” e radhës në opozitë, kërkojnë mandatin e deputetit Kandidati i listës së Partisë Demokratike në Qarkun e Korçës, Andi Permeti është paraqitur sot në KQZ për të dorëzuar fo
"Koalicioni PAN mund ta çojë mandatin deri në fund” Analisti politik Shkëlzen Maliqi ka vlerësuar se koalicioni PAN është qeveri e zorit dhe e numrave të pamjaftueshëm.
Tjetër demokrat pranon mandatin, kush e "tradhtoi" Bashën kësaj radhe (FOTO LAJM) Kreu i FRPD në Erseke Arlind Çarçani ka dorëzuar formularin e vetëdeklarimit prane komnisionit Qendror Zgjedhor, gjë e c
Del një tjetër "tradhtar" nga PD, kush po pranon mandatin Një tjetër kandidat për deputet nga lista e Partisë Demokratike pritet të pranojë mandatin. Bëhet fjalë për Halil Jak
NATO vendos të zgjasë edhe dy vjet mandatin me Stoltenberg NATO sot ka vendosur të zgjasë mandatin e sekretarit të Përgjithshëm Jens Stoltenberg edhe për dy vjet. Aleatët e NAT
Në listën e LSI për Tiranën, mjeku merr vendimin për mandatin Kandidati i radhës për deputet i LSI për qarkun e Tiranës është mjeku i njohur Petrit Vargu, i cili ka treguar publikish
Parlamenti me 99 deputetë, KQZ u jep mandatin edhe 3 deputetëve të rinj Komisioni Qendror i Zgjedhjeve në mbledhjen e ditës së sotme do tu japë mandatet e deputetit tre kandidatëve në listat e
Nesër shtohen edhe tre deputetë të rinj në Kuvend Nesër KQZ-ja do u japë mandatin tre kandidatëve të tjerë nga listat e PD-së dhe LSI-së. Ata janë Arben Elezi nga PD Elba
Veliaj kërkon mandatin e dytë në Tiranë Erion Veliaj ka shpallur nga sheshi "Nënë Tereza" kandidaturën e tij për një mandat të dytë në krye të Bashkisë së Tiran
Ralfi dje dhe sot! Dikur bënte be se do digjte mandatin, sot u betua (VIDEO) Ralf Gjoni, mori sot mandatin e deputetit, gjë e cila u shoqërua me mjaft ironi në rrjetet sociale për vetë qendrimet e
Edhe një deputete e re i shtohet Kuvendit nga radhët e LSI Opozita e re dita ditës po zmadhohet duke rrezikuar Lulëzim Bashën dhe Monika Kryemadhin se do t'i nxjerrin bllof me vep
Nuk dogji mandatin, Murrizi: Kundër çdo qeverie që tallet me qytetarët Myslim Murrizi, deputeti i dalë nga listat e PD, por tashmë i përjashtuar nga partia pasi refuzoi të djegë mandati foli
EMRAT/ Kush janë tre deputetët e rinj të opozitë që pritet të betohen sot? Ralf Gjoni, Enada Kociraj dhe Nimet Musaj janë tre deputetët e radhës nga lista e Lëvizjes Socialiste për Integrim të ci
Kush janë dy kandidatët që marrin mandatin e deputetit sot? KQZ do të japë sot mandatin edhe dy deputetëve të LSI-së. Ish këshilltari në bashkinë e Fierit, Nimet Musai do të zëven
Meta lëshon "bombën": Gati të lë mandatin dhe të sakrifikohem për vendin Presidenti i Republikës Ilir Meta ka deklaruar nga Pogradeci se është i gatshëm që të lë mandatine tij të Presidentit dh