999 rezultate për

mandateve

Takimi me ambasadorët, Gjiknuri: Çështja e mandateve vë në rrezik zgjedhjet Update- Pas takimit me trojkën e ambasadorëve, deputeti i PS- Damian Gjiknuri në një pronocim për mediat u shpreh se dis
Shpërndarja e mandateve, Alibeaj: Favorizon PS-në Çdo lëvizje demografike e popullsisë që mund të sjellë rishpërndarjen e 4 mandateve të deputetëve, nuk është në dëm të s
Shpërndarja e mandateve, PS informon ambasadorët Përfaqësues të Partisë Socialiste zhvilluan të hënën një takim informues me diplomatët e huaj të akredituar në Tiranë pë
Rishpërndarja e mandateve, Majko: PD do deputetë në tavolinë Deputeti i Partisë Socialiste, Pandeli Majko, e konsideron projekt vendimin e KQZ-së për rishpërndarjen e mandateve të d
Rishperndarja e mandateve të deputetëve, dështon mbledhja e KQZ-së Update- KQZ nuk ka kaluar dot në parim projektligjin për rishperndarjen e mandateve të deputetëve në zgjedhjet e 2013-s,
Mbledhja e KQZ, caktohen mandatet për çdo zonë Përfaqesuesit ligjore të Partisë Socialiste në Komisionin Qëndror të Zgjedhjeve kërkuan sot që KQZ të hetojë për lëvizje
KQZ përcakton sot shpërndarjen e mandateve Komisioni Qendror i Zgjedhjeve përcakton sot shpërndarjen e numrit të mandateve në zonat zgjedhore për zgjedhjet e qersh
Kolegji shqyrton sot ankimimin e PD-së Kolegji Zgjedhor pritet të shqyrtojë sot ankimimin e Partisë Demokratike, për shpërndarjen e mandateve të Këshillit Bash
KQZ-ja “ngec” te këshilltarët bashkiak Tabela për shpërndarjen e mandateve për këshilltarët bashkiakë është rrëzuar nga Komisioni Qendror i Zgjedhjeve. Me 4 vo
KQZ mblidhet të hënën për mandatet e bashkisë Ditën e hënë Komisioni Qendror i Zgjedhjeve do të mblidhet për të miratuar shpërndarjen e mandateve për Këshillin Bashki
KQZ nis shpërndajen e mandateve për këshillat bashkiakë Disa javë pas zgjedhjeve të 8 majit Komisioni Qendror i Zgjedhjeve ka nisur shpërndarjen e mandateve për këshillat bashk
Meta, deputetëve të PS: Jeni të dashuruar me videon Kryetari i LSI, Ilir Meta kritikoi prokurorinë gjatë seancës që po mbahet për heqjen e imunitetit të tij në Këshillin e
Imuniteti i Priftit e Metës, mblidhet Këshilli i Mandateve Heqja e imunitetit të kreut të LSI-së Ilir Meta dhe ish ministrit të Ekonomisë, Dritan Prifti do të diskutohet sot në në
Mblidhet Këshilli i Mandateve, diskuton imunitetin e Beqes Këshilli për Rregulloren, Mandatet dhe Imuniteten është mbledhur sot paradite për të diskutuar mbi heqjen e imunitetit t
Rrapo do të ekstradohet drejt SHBA-së Almir Rrapo, i arrestuar më 2 korrik si pjesë e një organizate kriminale që vepronte në Nju Jork do të ekstradohet drejt
Shqiperi, Komisioni i Mandateve verifikon mandatet e deputeteve Është mbledhur Komisioni i Mandateve të deputetëve, i cili ka bërë verifikimin e mandateve