999 rezultate për

mandateve

Braçe provokon Armand Dukën: Tani që humbe futi një... Kreu i FSHF-së Armand Duka nuk ka mundur të zgjidhet anëtar i Komunitetit Ekzekutiv në UEFA për shkak të 3 votave. Mb
Adriatik Llalla kërkon heqjen e mandateve të dy kryebashkiakëve, ja emrat (FOTO) Prokurori i Përgjithshëm Adriatik Llalla ka deklaruar sot se u ka kërkuar heqjen e mandateve për dy kryebashkiakët: kreu
Verifikohen mandatet e deputetëve të rinj Pas pauzës gjysëm orëshe seanca konstituive po vazhdon normalisht punën e saj. Komisioni konfirmoi verifikimin e mand
“Lufta” e mandateve, KQZ kthen kërkesën e Llallës: Duam më shumë fakte! Edhe pse debatuan tre orë me radhë, KQZ nuk mori dot një vendim sot nëse do t’i hiqet mandati dy deputetëve si edhe krye
Zyrtare/ LSDM fiton në Tearcë, rezultati i mandateve mbetet i njëjtë Përpos shumë tentativave, ankesave, rivotimi në fshatin Tearcë u zhvillua sot në mënyrë shumë demokratike dhe më e rëndë
LSDM: Rezultatet e publikuara nga KSHZ tregojnë paqartësi të numrit të mandateve Nga LSDM e drejtuar nga Zoran Zaev, kanë thënë se rezultatet e publikuara nga KSHZ tregojnë paqartësi rreth numrit të fi
Këshilli i Mandateve mblidhet për Koço Kokëdhimën Këshilli i Mandateve dhe Rregullores është mbledhur ditën e sotme për të diskutuar për mandatin e deputetit socialist Ko
A do ti djegë PD mandatet e deputetëve?! Kryetari i Grupit Parlamentar të Partisë Demokratike Edi Paloka shprehet se PD e ka menduar seriozisht djegien e mandate
Meta qesh me Halimin në Këshillin e Mandateve (VIDEO) Ditën e sotme në orën 18.30 minuta u mblodh Këshilli i Rregullores së Mandateve për të shqyrtuar mandatin e deputetit Ra
Berisha: 500 mijë eurot kanë shkuar për oborrin e Surrelit? Ish kryeministri Berisha ka kërkuar sot në Kuvend që të nisin hetimet për 500 mijë eurot që "Ndocaj i ka dhënë Edi Ramës
Lajm i fundit/Këshilli i Mandateve miraton mandatin për Eduard Ndocaj Këshilli i Mandateve ka miratuar mandatin për Eduard Ndocaj. Deputeti më i ri i Kuvendit të Shqipërisë, do të shkojë sot
Vizita në Kumanovë, Ahmeti kërkon ndihmën e ish komandatëve të UÇK-së Disa ish-komandantë të UÇK-së në Kosovë janë angazhuar nga BDI për të ndihmuar në qetësimin e situatës në Kumanovë dhe L
Koço Kokëdhima nuk paraqitet në Këshillin e Mandateve Koço Kokëdhima ka refuzuar të marrë pjesë në mbledhjen e Këshillit të Mandateve, ku po shqyrtohet kërkesa e PD-së për he
Këshilli i Mandateve mblidhet pasdite për Kokëdhimën Rreth orës 18:00 të ditës së sotme do të mblidhet Këshilli për Rregulloren dhe Mandatet, për të shqyrtuar kërkesën e gru
Subashi lexon raportin e Këshillit të Mandateve: Mazhoranca pro arrestimit Pas fjalës së deputetit Mark Frroku në foltoren e Parlamentit doli deputeti i PS-së Armando Subashi, i cili lexoi raport
Këshilli i Mandateve miratoi kërkesën e Prokurorisë për arrestimin e dytë të Mark Frrokut Këshilli i Mandateve ka dhënë lejen për arrestimin e dytë për Mark Frrokun, i cili mohoi të ketë kryer vrasje në jetën e
Frroku: Nuk kam vrarë askënd! Mark Frroku ka konfirmuar sot se ai është vënë në dispozicion të drejtësisë dhe se nuk ka vrarë njeri dhe nuk ka organiz
Mblidhet Këshilli i Mandateve, Frroku mbërrin në Kuvend Mark Frroku ka mbërritur në Kryesinë e Kuvendit, për të qënë i pranishëm në mbledhjen e Këshillit të Rregullores, Mandat
PD: Këshilli i Mandateve të mos drejtohet nga Meta Tre deputetët e PD në Këshillin e Rregullores, mandateve dhe imunitetit, i kanë dërguar sot një letër Kuvendit, duke kër
Arrestimi i Frrokut, shtyhet mbledhja e Këshillit të Mandateve Update - Është shtyrë për të martën në ora 12:00 mbledhja e Këshillit të Mandatave që ishte mbledhur në ora 16:00 për të