999 rezultate për

mandateve

Fotoja me Trump? Analisti: Paratë u mblodhën nga blerja e mandateve Në Shqipëri, Partia Demokratike hodhi poshtë një shkrim të botuar në revistën amerikane “Mother Jones” lidhur me fondet,
Kongresi Popullor i Kinës "voton" për President të përjetshëm Kina është e vendosur të miratojë heqjen e kufizimit të mandateve për udhëheqësin e saj, veprim ky qe do të lejojë në më
KQZ vendos sot për fatin e mandateve të Rehovicës dhe Rakipit Komisioni Qëndror i Zgjedhjeve do të mblidhet sot në orën 13:00 për të marrë një vendim për ndërprerjen ose jo të mandat
Kërkesa për heqjen e mandateve, si u zbulua gjithçka nga shenjat e gishtave Prokuroria ka kërkuar heqjen e mandatit për dy deputetë në kuadër të ligjit të dekriminalizimit. Kërkesa e Prokurori
Heqja e mandateve të dy deputetëve, dalin emrat që do t’i zëvendësojnë Prokuroria ka kërkuar heqjen e mandatit për dy deputetë në kuadër të ligjit të dekriminalizimit. Kërkesa e Prokurori
Zbardhen raportet që Këshilli Mandatëve i dërgoi Kuvendit për Tahirin Janë zbardhur raportet që Këshilli i Mandatëve i ka kërkuar Kuvendit të Shqipërisë në lidhje me ish-ministrin e Brendshë
Deputeti i PD-së : Ky shtet është kapur përfundimisht nga mafia Pak pasi përfundoi mbledhja e Këshillit të Mandateve, deputeti i djathtë, Enkelejd Alibeaj, ka deklaruar se ky shtet ësh
Drejt burgut? Sherret politike i shpëtojnë “kokën” Saimir Tahirit Pavarësisht se sot është dita e dytë ku diskutohet fati i ish-ministrit Saimir Tahiri, Këshilli i Mandateve në Kuvendin
S'e kishte menduar kurrë! Fati i Saimir Tahirit është në dorën e LSI-së Ka rinisur ditën e sotme mbledhja e Këshillit të Mandatëve në Kuvendin e Shqipërisë ku do të vendoset përfundimisht mbi
Berisha nxjerr fotot e Tahirit, “dru” me hashash në Kuvend (FOTO LAJM) Ditën e sotme pritet të vendoset përfundimisht fati i ish-ministrit Saimir Tahiri. Këshilli i Mandatëve në Kuvend do
Vendoset "fati" i Tahirit, ndiqeni LIVE mbledhjen e komisionit (VIDEO) Këshilli i Mandateve në Kuvendin e Shqipërisë është mbledhur ndërkohë që në sallë ndodhet edhe ish-ministri Saimir Tahir
Tani vendoset "fati" i Tahirit, mblidhet Këshilli i Mandateve në Kuvend Këshilli i Mandateve në Kuvendin e Shqipërisë është mbledhur ndërkohë që në sallë ndodhet edhe ish-ministri Saimir Tahir
Tahiri tregon a do jetë apo jo në Kuvend kur t’i hiqet mandati Kryeparlamentari Gramoz Ruçi deklaroi se nesër në orën 11:00, do të mblidhet Këshilli i Rregullores dhe Mandateve, për t
PD kërkon të mblidhet urgjent komisioni i mandateve për Tahirin Deputetët demokratë anëtarë të Këshillit të Rregullores dhe mandateve janë në Kryesisë e Kuvendit. Në një deklaratë p
Kush janë deputetët e rinj që marrin mandatet e ministrave Nga Afrim Krasniqi Më 2013 kryeministri Rama tha se do të ndjekë një risi në përfaqësimin politik, – papajtueshm
LIVE/ Seanca konsituive e Kuvendit të Kosovës Sot nga ora 10:00 fillon seanca konstituive e Kuvendit të Kosovës, ku pritet të zgjidhet kryetari i Kuvendit dhe Kryesia
Ndryshojnë votat, rritet numri i mandateve të PD-së Vetëm pak orë kanë kaluar që nga fillimi i proçesit të numërimit. Që në orët e para të numërimit u vu re një përparësi e
Njihuni me rezultatet e fundit, PS drejt 69 mandateve, PD 36 Janë numëruar 672 nga 5362 kuti ne rang kombëtar. Nga numërimi i deritanishem rezulton se Partia Socialiste kryeson me s
Numërohen 554 nga 5362 kuti në gjithë Shqipërinë, PS drejt 71 mandateve Deri tani janë numëruar 554 nga 5362 kuti ne rang kombëtar. Nga numërimi i deritanishëm rezulton se Partia Socialiste kr
Zbardhet formula e ndarjes së mandateve, votat që duhen dhe kalkulimet për çdo qark Në ditën e fundit të fushatës, dy ditë para zgjedhjeve, Instituti i Studimeve politike publikon një analizë sa i takon f