999 rezultate për

mandatet

Pothuajse 100% të numëruara, këto janë votat dhe mandatet e fituara në Maqedoni (FOTO LAJM) Në faqen zyrtare të Komisionit Shtetëror Zgjedhor (KSHZ) në Maqedoninë e Veriut janë publikuar të dhënat me rezultatet e
Nuk dogjën mandatet, Basha: Rama dikujt i fali borxhin e dikujt i fali burgun! Kreu i PD-së, Lulzim Basha shprehet se shumica prej deputetëve të opozitës së re kanë bërë pazare me kryeministrin Rama.
"Më ka humbur interesi për Monikën", Meta: Do tregoj mesazhin që i dërgova kur më gënjeu Presidenti Ilir Meta ka deklaruar sot se i ka humbur interesi për LSI-në dhe kryetaren e saj Monika Kryemadhi. Taksa
Korab Lita sulmon Rudina Hajdarin nga foltorja: Ka bërë pazare për Reformën Zgjedhore Deputeti Korab Lita -ka reaguar ditën e sotme në Kuvend në lidhje me refromën zgjedhore. Teksa ka theksuar ligjvënësi
Dogjën mandatet, PD-LSI do të marrin 600 milionë lek nga buxheti i shtetit Edhe pse janë jashtë parlamentit, PD dhe LSI do të marrin këtë vit nga Komisioni Qendror i Zgjedhjeve rreth 600 milionë
Kryemadhi tregon 'hallet' me Metën: Çdo mëngjes më thotë pse dogje mandatet... Situata politike në vend vazhdon të jetë e trazuar prej shumë muajsh. Për të folur në lidhje me zhvillimet politike,
Kryebashkiaku i Vorës merr zyrtarisht mandatin nga Gjykata Gjykata e Shkallës së parë në Tiranë i ka konfirmuar mandatin Agim Kajmakut, kryetarit të Bashkisë së Vorës. Kërkesën pë
Gjykata s’u dha mandatet, reagon Maliqi: Triumfoi drejtësia Deputeti i opozitës së re, Lefter Maliqi ka reaguar pasi gjykata e Tiranës dhe ajo Durrësit nuk certifikuan mandatet e k
Ahmetaj: Meta i hodhi benzinë zjarrit, tani është koha të reflektojë Kreu i komisionit të Ekonomisë Arben Ahmetja, gjatë fjalës së tij në seancën plenare të ditës së sotme, ka theksuar se z
Tjetër ''rrjedhje'' nga LSI, kandidati i Tiranës kërkon mandatin e deputetit Një tjetër kandidat nga listat e LSI ka kërkuar të marrë mandatin e deputetit në KQZ. Ramazan Gjuzit nga lista e Tira
Dikur përgëzoi shokët që dogjën mandatet ndërsa sot merr mandatin e tyre Më 5 mars, Erion Piciri shkruante se ishte pro djegies së mandateve, por sot ai ka marrë mandatin e deputetit në radhën
Ministri holandez: Sa keq që u dogjën mandatet Ministri i Drejtësisë dhe Sigurisë së Mbretërisë së Holandës Ferdinand Grapperhaus gjatë vizitës në Shqipëri dhe takimev
Delegacioni gjerman pas vizitës në Tiranë: Mandatet nuk duheshin djegur Dy zyrtarët gjermanë pas vizitës së tyre në Tiranë kanë dalë me një deklaratë publike për politikanët shqiptarë. Chri
Ralf Gjoni merret në mbrojtje pas sulmit me bojë: Kandidatët të pranojnë mandatet Ditën e djeshme deputeti i ri i opozitës u sulmua me bojë në fytyrë nga një person. Së fundmi vetë Gjoni ka deklarua
Kryemadhi: Krenare për ata që nuk pranuan mandatet Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi teksa ka zhviulluar një takim me strukturat e partisë, është shprehur se ndihet mja
Situatë e rrallë në Kukës, PS refuzon mandatet e PD Partia Socialiste nuk do të pranojë të marrë mandate nga ato të opozitës, në qarqet ku pritet të shterojnë listat e kand
"Një femër e bukur si Spiropali të zbut”, si i përgjigjet Shehi për mandatet Ish-deputeti Dashamir Shehi thirrjes së Elisa Spirpalit që deputetët e opozitës të kthehen në parlament i është përgjigj
EMRAT/ KQZ jep sot 6 mandatet, tre kandidatë të PD dhe tre të LSI Komisioni Qendror i Zgjedhjeve do t'u japë sot mandatin e deputetit edhe gjashtë kandidatëve të tjerë nga listat e PD-së
"Na u duk vetja hero", Grida Duma flet për mandatet Ish-deputetja Grida Duma e ftuar mbrëmjen e sotme në “Xing me Ermalin” ka rrëfyer si u ndje për djegien e mandateve.
Dogjët mandatet se keni mbështetjen e Moskës? Si përgjigjet Basha Arian Çani i ka drejtuar “Pyetjen që vret” kryetarit të PD, Lulzim Bashës teksa ka qenë në studion e “Zonë e Lirë” “Lul