999 rezultate për

mandat

Rama përlotet në takimin live me Komandatët e Forcave të Armatosura (VIDEO) Ditën e sotme kryeministri Edi Rama realizoi një lidhje me kamer me forcat e Armatosura në Afganistan ku kryeministri u
Berisha: Kuvendi të mblidhet urgjentisht, t’i heqin mandatin Tahirit Pas publikimit të vendimit të Kuvendit ku i ndalohej lëvizja jashtë shtetit ish-ministrit të Brendshem, Saimir Tahiri ka
PS zbardh arsyen e shkarkimit: Zguri shpëtoi “kokën” e kryebashkiakut demokrat Deputetja e PS, Klotilda Ferhati në një deklaratë për mediat ka deklaruare se kreu i KQZ Klement Zguri ka shkelur ligjin
Bulliqi: Për Malin e Zi demarkacioni është i mbyllur Kryetari i Komisionit shtetëror për shënjimin dhe mirëmbajtjen e kufirit shtetëror, Shpejtim Bulliqi ka sqaruar sot në K
Llallës i përfundon mandati, PS plan të fshehtë për një kryeprokuror të përkohshëm Pas pesë vitesh në krye të organit të akuzës, mandati i kryeprokurorit Adriatik Llalla ka hyrë në muajin e vet të fundit
Opozita i kthen reston Ramës: Bashkojnë votat dhe shpëtojnë demokratin Ditën e sotme PD-LSI kanë treguar se janë gati për të berë një opozitë të fortë kundër kryeministrit Edi Rama. Mësoh
"Luftë" në KQZ për t'i hequr mandatin kryebashkiakut demokrat Dy anëtarët e Komisionit Qendror të Zgjedhjeve, Denar Biba dhe Bledar Skënderi, kanë depozituar dje në KQZ kërkesën për
KE: Kryetarët e komunave në Maqedoni me mandate të pastra Komisioni Evropian ka komentuar zgjedhjet lokale në Maqedoni duke thënë se rezultatet janë ashtu si kanë dashur qytetarë
Zbardhen raportet që Këshilli Mandatëve i dërgoi Kuvendit për Tahirin Janë zbardhur raportet që Këshilli i Mandatëve i ka kërkuar Kuvendit të Shqipërisë në lidhje me ish-ministrin e Brendshë
Lata: Mandatin e ardhshëm parashikojmë mbi 220 vende të reja pune Përmes një postimi në llogarinë e tij në Facebook, z.Ruzhdi Lata, kryetari i Komunës së Dibrës, njëherësh edhe kandidati
Deputeti i PD-së : Ky shtet është kapur përfundimisht nga mafia Pak pasi përfundoi mbledhja e Këshillit të Mandateve, deputeti i djathtë, Enkelejd Alibeaj, ka deklaruar se ky shtet ësh
Drejt burgut? Sherret politike i shpëtojnë “kokën” Saimir Tahirit Pavarësisht se sot është dita e dytë ku diskutohet fati i ish-ministrit Saimir Tahiri, Këshilli i Mandateve në Kuvendin
S'e kishte menduar kurrë! Fati i Saimir Tahirit është në dorën e LSI-së Ka rinisur ditën e sotme mbledhja e Këshillit të Mandatëve në Kuvendin e Shqipërisë ku do të vendoset përfundimisht mbi
Berisha nxjerr fotot e Tahirit, “dru” me hashash në Kuvend (FOTO LAJM) Ditën e sotme pritet të vendoset përfundimisht fati i ish-ministrit Saimir Tahiri. Këshilli i Mandatëve në Kuvend do
Milikije Halimi nis mandatin duke nderuar dëshmorët e UÇK-së Kryetarja e komunës së Haraçinës, Milikije Halimi në ditën e parë të detyrës si kryetare e Haraçinës vizitoi varrezat e
Vendoset "fati" i Tahirit, ndiqeni LIVE mbledhjen e komisionit (VIDEO) Këshilli i Mandateve në Kuvendin e Shqipërisë është mbledhur ndërkohë që në sallë ndodhet edhe ish-ministri Saimir Tahir
Tani vendoset "fati" i Tahirit, mblidhet Këshilli i Mandateve në Kuvend Këshilli i Mandateve në Kuvendin e Shqipërisë është mbledhur ndërkohë që në sallë ndodhet edhe ish-ministri Saimir Tahir
Tahiri tregon a do jetë apo jo në Kuvend kur t’i hiqet mandati Kryeparlamentari Gramoz Ruçi deklaroi se nesër në orën 11:00, do të mblidhet Këshilli i Rregullores dhe Mandateve, për t
Deputeti "me valixhe", i besuari i Metës që zëvendëson Tahirin nëse i hiqet mandati Prokuroria e Përgjithshme ka kërkuar heqjen e mandatit të ish-ministrit të Brendshëm Saimir Tahiri duke e hetuar për për
PD kërkon të mblidhet urgjent komisioni i mandateve për Tahirin Deputetët demokratë anëtarë të Këshillit të Rregullores dhe mandateve janë në Kryesisë e Kuvendit. Në një deklaratë p