999 rezultate për

mancinin

Testi gabim, Mancinin gati për sfidën ndaj Milanit Sfida më e rëndësishme e javës në kampionatin Italian është ajo mes Milanit dhe Romës, që do të luhet nesër në mbrëmje n
Dikur kishte simpati për Mancinin, tifozja speciale e Interit ka një thirrje për Icardin (FOTO LAJM) Ju kujtohet April Summers, tifozja e veçantë e Interit, që kishte simpati për Roberto Mancinin? Modelja britanike nëpërm
Lajme të mira për Pilolin dhe Mancinin, Chiesa le pas dëmtimin Federico Chiesa u dëmtua në ndeshjen ndaj Lazios fundjavën e kaluar duke u larguar nga fusha me lot. Por për Piolin d
Milani po mendon për ish-trajnerin e Interit, Mançinin La Gazzetta dello Sport shrkuan se Mancini është kontaktuar nga drejtorët Rossonerë, Marco Fassone dhe Massimiliano Mira
Milani po mendon për ish-trajnerin e Interit, Mançinin La Gazzetta dello Sport shrkuan se Mancini është kontaktuar nga drejtorët Rossonerë, Marco Fassone dhe Massimiliano Mira
"Pas ndeshjes me Juventusin, e godita me grusht Mancinin" Pablo Daniele Osvlado ka kujtuar kohwn e tij tekInter, duke treguar edhe për momentin që e kishte goditur grusht trajner
Milan "tradhton" Montellën, projekton të ardhmen me Mancinin 4 humbje radhazi, duke përfshirë dhe atë të Kupës së Italisë, e vendosin Milanin në krizë, por vendi i Montellës nuk ësh
Klinsman drejt shkarkimit, Amerika tenton Mancinin Objektivi i tij është që një ditë të drejtojë sërish në Europë, por një aventurë amerikane për momentin nuk do të ishte
Interi shkarkon Mancinin, emëron trajnerin e ri Roberto Mancini nuk është më një trajneri i Interit. Tekniku italian pak para mesnatës ka firmosur kontratën që e shkëpu
Toldo: Ja cili trajner duhet të zëvendësojë Mancinin Kohët e fundit po flitet shumë për largimin e Robert Mancinit drejt Arsenalit, ndërkohë legjenda e Interit, Francesco To
April mbron Mancinin: Sarri është thjesht xheloz (FOTO LAJM) Bukuroshja April Summers, tifoze e Interit dhe fanse e teknikut zikalter Roberto Mancini shkruan ne Instragram mbi perpl
Merret vendimin për Sarrin dhe Mancinin Nuk ka super dënim për Sarrin. Gjykata Sportive në Italie ka dënuar me 2 ndeshje dhe 20 mijë euro trajnerin e Napolit pë
Skuadra angleze kërkon të rrëmbejë Mancinin Sezoni fantastik që po kalon me skuadrën e Interit, ka bërë që shumë ekipe të njohura të shfaqin interes jo për një nga
Manaj sfidon Mancinin, Guarin e Palacio (VIDEO) ey Manaj shfaqet në nivelin e yjeve të tjerë të Interit, në stërvitjet përpara sfidës me Romën, të shtunën në mbrëmje. S
Mihajloviç sfidon Mancinin: Kush fiton derbin, paguan për refugjatët Derbi mes Interit dhe Milanit që do të luhet këtë të dielë ka brenda tij edhe një minisfidë: atë mes trajnerëve respekti
Reali e bën për "dush të ftohtë" Mancinin, fitore e thellë (VIDEO) Interi pëson humbjen e radhës në turneun që po zhvillohet në Kinë. Pas 2 humbjeve minimale në dy ndeshjet e para , zikal
Matheus sulmon Mancinin: Je frikacak në lidhje me Shaqirin Xherdan Shaqiri po kalon një moment shumë të vështirë tek Interi, teksa është në prag largimi, pasi në sezonin e fundit
Thohir bën gati 2 dhurata për Mancinin (FOTO LAJM) Erick Thohir po bën gjithçka për të ndwrtuar në ekip të madh. Pasi ka kompletuar mesfushën dhe mbrojtjen, këtë herë Robe
Shaqiri i mërzitur, ja çfarë tha për Mancinin Xherdan Shaqiri nuk e ka pritur mirë vendimin e teknikut të Interit Roberto Mancini për të mos e përdorur për ndeshjen e
Hija e PSG-së mbi Mancinin, gati zëvëndësuesi Roberto Mancini e ka deklaruar: vitin e ardhshëm Interi i tij do të luftojë për titullin kampion. Por kjo nëse do të vaz