999 rezultate për

mancini

Mancini: Do të jemi edhe më të mirë në EURO 2020 Roberto Mancini mezi po pret të fillojë Kampionati Evropian 2020 në stadiumin “Olimpico” verën e vitit të ardhshëm, pasi
Buffon se ka ndërmend të pensionohet Gianluigi Buffon ka thënë se nuk e ka ndërmend të pensionohet akoma nga futbolli profesionist. 41-vjeçari nuk është d
Italia me dy mungesa të rëndësishme për dy ndeshjet e europianit Italia do të ketë dy mungesa të rëndësishme për dy ndeshjet e rradhës ndaj Greqisë dhe Lihtenshtejnit, sfida të vlefshme
Alarm te Italia, dëmtohen 3 futbollistë Trajneri i Italisë, Roberto Mancini, është detyruar të bëjë ndryshime të tjera në listën e lojtarëve për ndeshjet e rënd
Dikur kishte simpati për Mancinin, tifozja speciale e Interit ka një thirrje për Icardin (FOTO LAJM) Ju kujtohet April Summers, tifozja e veçantë e Interit, që kishte simpati për Roberto Mancinin? Modelja britanike nëpërm
Mancini publikon listën për dy ndeshjet kualifikuese të Italisë, ka surpriza Trajneri Roberto Mancini ka publikuar listën e futbollistëve të ftuar për dy ndeshjen kualifikuese të Euro 2020 që do t’
Mancini i befasuar nga Italia: Nuk e prisja kaq të shpejt ringritjen Objektivi është i qartë: Kualifikimi në “Euro 2020”. Roberto Mancini, në prag të dy sfidave të radhës kualifikuese kundë
Mancini: Juventus ka punuar shumë mirë gjatë viteve të fundit Trajneri i Italisë Roberto Mancini ka folur me fjalë të mira për Juventusin. Ai tha se Juventusi ka punuar shumë për të
Mancini: Italia ka nevojë për ata dy talente Trajneri i përfaqësueses së Italisë, Roberto Mancini gjatë një interviste të fundit, veç temave të tjera, foli në veçant
Balotelli kthehet në bomber, realizon sërish (VIDEO) Mario Balotelli është kthyer në një bomber i vërtetë. Italiani i cili nuk u thirr në Kombëtare nga Mancini ka realizuar
Mancini: Fitorja e pritshme, shfryrja e Balotellit nuk është problem për askënd Trajneri i Italisë, Roberto Mancini, ka folur për "Rai"-n në përfundim të fitores 6-0 të marrë kundër Lihtenshtejnit.
Mancini: Kean dhe Zaniolo kanë shumë cilësi Trajneri i Italisë, Roberto Mancini, ka komentuar fitoren e përfaqësueses së tij ndaj Finlandës në një intervistë të dhë
Mancini: Tani fillon ojektivi i vërtetë i Italisë Trajneri i Italisë, Roberto Mancini, ka pohuar se tani për italine fillon ojektivi i vërtetë. Sot në fakt Italia do të n
Bernardeschi merr numrin 10 te Italia Ylli i Juventusit Federico Bernadechi ka marrë numrin 10 te Kombëtarja e italisë. Në fakt numrin 10 mbi shpinë e mb
Mancini po përgatit revolucion në kombëtare Roberto Mancini ka dalë në konferencë për shtyp në pran të startit të kualifikueseve të Euro 2020, ku Italia do të përba
Mancini shpall listën: Grumbullon dy talentet Zaniolo dhe Kean, Balotelli jashtë (FOTO LAJM) Roberto Mancini ka shpallur listën e të ftuarve për dy ndeshjet e para të Italisë në kualifikikueset e Euro 2020 në 23
Lajme të mira për Pilolin dhe Mancinin, Chiesa le pas dëmtimin Federico Chiesa u dëmtua në ndeshjen ndaj Lazios fundjavën e kaluar duke u larguar nga fusha me lot. Por për Piolin d
Po kalon një formë të mirë tek Marseillë, Balotelli ftohet nga Mancini Mario Balotelli është pranë rikthimit te Kombëtarja e Italisë. Ai po kalon një formë të mirë tek Marseillë teksa ka
Mancini rikthehet prapa në kohë, tregon kush e refuzoi Manchester City-n Roberto Mancini i cili drejtoi për 4 sezone nga viti 2009 deri në vitin 2013Manchester City-n, ka zbuluar se Daniele De
Trajneri i Italisë: Juventus do të bëjë përmbysje kundër Atletico Madridit Trajneri i Kombëtares se Italisë, Roberto Mancini, ka bërë një deklaratë të fortë ku ka thënë së Juventus do të kthej re