999 rezultate për

manchester

Legjenda bavareze: Jam penduar që nuk u transferova tek Manchester United Ish-portieri i Gjermanisë dhe Bayern Munich, Oliver Khan, thotë se është penduar pse nuk e ka shfrytëzuar mundësinë për
STATISTIKË / Dy maestrot e Manchester Cityt që po shkëlqejnë këtë sezon Manchester City po kalon një nga momentet më të bukura si një klub që është krijuar. Skuadra e Guardiolas mbrëmë mor
Manchester City thyen një tjetër rekord në Premier League (FOTO LAJM) Manchester City ka thyer një rekord të madh në kampionatin anglez pas fitores së mbrëmshme Skuadra e Pep Guardiolas p
Lukaku i jep fitoren dhe tri pikët Manchester United (VIDEO) Manchester United ka fituar ndaj Bournemouth me rezultatin minimal 1-0 në kuadër të javës së 17-të nëPremier League
Manchester City nuk njeh kundërshtarë dhe fiton bindshëm ndaj Swanseat (VIDEO) Manchester City ka mposhtur Swansean në "Liberty Stadium" me shifrat e thella 0-4, për të mbajtur pozitën e parë duke e
Manchester City nuk ka të ndalur, sënon edhe golin e tretë ndaj Swanseat (VIDEO) Manchester City i Pep Guardiolas nuk ka të ngopur, pasi ka shënuar edhe golin e tretë ndaj Swansea City Është përsëri
Manchester City i duhen 7-të minuta për të dyfishuar shifrat ndaj Swanseat (VIDEO) Manchester City ka kaluar në avantazh kundër Swansea City në "Liberty Stadium" Goli është shënuar nga David Silva që
Formacionet zyrtare: Swansea - Manchester City Swansea do të luajë sonte me Manchester Cityn e Pep Guardiolas, ndeshje e vlefshme për javën e 17-të të Premier Leagues.
E TMERRSHME / Shikoni se çfarë dëmtimi ka marrë Marcos Rojo në derbin me Cityn (FOTO LAJM) Marcos Rojo kishte pësuar një lëndim të rëndë në derbi ndaj Manchester Cityt këtë fundjavë Mbrojtësi Argjentinas, Mar
Paul Pogba tregon arsyen se pse zgjodhi United para Realit Mesfushori francez Paul Pogba vendosi të kthehet në “Old Trafford” verën e vitit 2016, në vend se ta linte Juventusin pë
Juventusit i hapen telashe, Emre Can kërkohet nga Guardiola Juventusi vazhdon të mbetet tepër aktiv në merkato, ku po punohet veçanërisht për të trasnsferuar në Torino futbollistin
Mkhitaryan i pakënaqur me situatën e tij tekUnited, i hap krahët Inter Henkrikh Mkhitaryan sështë aspak i lumtur dhe kërkon të largohet nga Manchester United. Fantazisti armen nuk luan ti
Lukaku me statistika të turpshme me Manchester United Ku ka “humbur” Romelu Lukaku? Sulmuesi që u konsiderua si blerja me efektive në merkaton e verës për “Djajtë e Kuq”, pas
Romelu Lukaku, dështimi 80-të milionësh i Manchester United Në ndeshjen që vlente më shumë për tifozët dhe për klasifikimin, sulmuesi 80 milionësh i Manchester United, Romelu Lukak
STATISTIKË / Portieri i City-t e preku më shumë topin se katër lojtarët e United në derbi (FOTO LAJM) Manchester City fitoi mbrëmë derbin kundër Manchester United me shifrat 2-1 në "Old Trafford", ku bëri 14-të fitore radh
Po festonin fitoren, Muo shkon në dhomat e zhveshjes dhe bën sherr me lojtarët e City-t Trajneri i Manchester United, Jose Mourinho, është përfshirë në një konfrontim fizik me lojtarët e Manchester Cityt, pas
Guardiola i përgjigjet Mourinhos pas deklaratës së dhënë duke akuazuar arbitrin për humbjen e sotme Trajneri i Manchester Cityt, Pep Guardiola tha se skuadra e tij dëshironte të luante dhe atë e tregoi kundër Manchester
Mourinho: Manchester City mbrohet nga arbitrat Trajneri i Manchester Unitedit, Jose Mourinho ka thënë se Manchester City ka fat dhe ndihmohet nga arbitrat Mancheste
STATISTIKË / Shikoni sa pasime ka kompletuar Manchester City kundrejt rivalit të tij (FOTO LAJM) Manchester City fitoi derbin kundër United sot dhe është shkëputur +11 pikë nga vendi i dytë. Por tekniku, Pep Guard
Manchester City thyen një rekord në Premier League (FOTO LAJM) Manchester City ka marrë një fitore të rëndësishme 1-2 ndaj Manchester Unitedit në "Old Trafford", në kuadër të javës së