999 rezultate për

manastirliu

"Po përgatitemi për vjeshtën", Manastirliu flet për situatën nëpër spitale Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu deklaroi sot se kemi nevojë të respektojmë masat për të frenuar përhapjen e
Rritjet e rasteve me COVID, shtohen 300 punonjës në sistemin shëndetësor Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale Ogerta Manastirliu ka deklaruar se sistemit shëndetësor do t’i shtohen 30
Manastirliu: Çfarë duhet të bëni nëse dyshoni se jeni infektuar me koronavirus ( VIDEO) Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu ka publikuar një video ku tregon se cfarë duhet të bëjë cdo person nëse dys
Manastirliu: Po përgatitemi për vjeshtën, do shtohen masat kufizuese Ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu gjatë fjalës së saj në seancën e sotme plenare, ka folur lidhur me aktin nor
Shtatori është afër, Manastirliu zbulon planin për valën e dytë të pandemisë Ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu deklaroi se ka përgatitur planin e radhës për të përballuar fluksin e rastev
E RALLË/ Nëna e re pa disa organe sjell në jetë vajzën shëndosh e mirë Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojes Sociale Ogerta Manastirliu, nga materniteti “Mbretëresha Geraldinë”, ku është hapur
Rastet e shtuara, përgatitje për hapjen e COVID-3 Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, Ogerta Manastirliu, ka inspektuar spitalin e përshtatur COVID3 (struktur
Situata është kritike, Manastirliu ben gati dy spitale të tjerë COVID Ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu tha se qeveria po përgatitet për çdo situatë në varësi të ecurisë së epidemi
PD ngre akuzën: Të dorëhiqet Manastirliu Ish-deputeti i Partisë Demokratike, Bardh Spahia ka kërkuar në rrjetet sociale dorëheqjen e ministres së Shëndetësisë Og
"Vdiqa", pacientët të lidhur pas aparateve luten për frymë në Infektiv (VIDEO) Ministria e Shëndetësisë Oferta Manastirliu ka publikuar pamje nga brenda spitalit Infektiv. Pamjet janë të rënda, nd
Mjeku nxjerr zbuluar Manastirliun: Përdor maskën "egoiste" Eksperti i Shëndetit Erion Dasho përmes një reagimi në rrjetin e tij social ka postuar një foto të Ministres së Shëndetë
Rastet në rritje, zgjerohet kapaciteti i testimit për COVID-19 ministria ka bërë të ditur së është hapur laboratori i dytë në QSUT për të testuar rastet e dyshuara si të infektuar me
Kini kujdes! Kaq kushton gjoba nëse kapeni pa maskë në ambiente të mbyllura Ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu, ka marrë vendimin që maskat dhe barrierat mbrojtëse të bëhen të detyrueshme
Merret vendimi: Maska, e detyrueshme në ambientet e mbyllura Ministrja e Shëndetësirë Ogerta Manastirliu ka dalë në një deklaratë për shtyp ku ka treguar zyrtarisht vendimin për mba
Të këput shpirtin: Fëmijët i sollën lule për ditëlindje, gruaja vdes në Infektiv Gjatë 24 orëve kanë humbur jetën 4 persona si pasojë e Covid-19 mes tyre edhe një 49-vjeçare për të cilën Ministrja Oger
Gati skenarin e dytë, Manastirliu: Pritet rritje e të infektuarve Qeveria po bëhet gati për skenarin e dytë të COVID-19. Këtë e bëri me dije Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastir
Manastirliu bën apel për të rinjtë me fotografinë nga terapia tek Infektivi: Mendoni për prindërit! Ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu ka publikuar një fotografi nga terapia intensive në spitalin Infektiv duke i
Manastirliu: Nga sot maskat janë të detyrueshme në ambientet e mbyllura Ministrja Manastirliu u ka bërë apel të gjithë qytetarëve të respektojnë rregullat, për të kufizuar përhapjen e COVID19.
A do të izolohemi sërish? Përgjigjet Manastirliu dhe pranon se situata është serioze A do ketë sërish mbyllje të vendit? Pyetja njëmiliondollarëshe që na shqetëson të gjithëve këto ditë të nxehta korri
Sot rekord i zi, Manastirliu nxjerr pamjet e një pacienti në gjendje të rëndë Sot vendi ynë shënoi një rekord prej 117 rastesh të reja, ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu, apelon të gjithë