999 rezultate për

manastir

17 të vdekur nga koronavirusi, Manastirliu zbulon 3 armët e vetme kundër COVID-19 Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu ka reaguar pasi sot është shënuar shifra më e lartë e jetëve të humbura nga
Shifrat alarmante të COVID-19 në Shqipëri, Manastirliu hap spitalin COVID 4 Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, Ogerta Manastirliu së bashku me ekipin e mjekëve dhe infermierë ka inspe
Ditëlindje në Infektiv, Rama dhe Manastirliu urojnë Najada Çomon Shefja e Spitalit Infektiv, doktoresha Najada Çomo ka festuar sot ditëlindjen në Infektiv. Kryeministri Edi Rama e ka
Manastirliu: Ti mund të jesh një hero, lufta kundër COVID-19 nuk nis në spital! "Mjafton zbatimi i masave të thjeshta, për të qenë një hero: maska, distancimi, higjiena!" Ministrja e Shëndetësisë O
"Vdekjet nga Covid dy herë më të larta", Manastirliu i përgjigjet akuzave Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu ka folur për mediat në lidhje me situatën e krijuar nga pandemia e koronavi
COVID-19 i merr jetën një tjetër mjeku Një mjek i njohur ka humbur betejën me COVID-19. Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu njoftoi ditën e sotme ndar
COVID-19/ Manastirliu u jep lajmin e mirë shqiptarëve që po kurohen në banesë:Rimbursim 100 përqind! Ministrja Manastirliu u ka dhënë një lajm të mirë shqiptarëve të infektuar me COVID-19 dhe që po kurohen në banesat e ty
Dyfishimi i rasteve të reja me koronavirus në vend, DW: Shifrat parathonë kohë të vështira Situata e pandemisë në Shqipëri po i afrohet vijës së kuqe. Autoritetet shëndetësore sapo e kanë quajtur atë “situatë kr
Manastirliu: Situata është kritike, sa vatra aktive janë në Shqipëri Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu deklaroi se numri i të infektuarëve me koronavirus në vend është shtuar ndj
Kamera fikson momentin e sikletshëm, mjeku Kraja tenton të lërë mbledhjen me Manastirliun dhe kreun e OBSH Një moment shumë i sikletshëm ka ndodhur ditën e sotme para kamerave teksa Ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu z
Shqipëria nënshkruan marrëveshjen me OBSH, Manastirliu tregon 3 skenarët e mundshëm Shqipëria dhe OBSH kanë nënshkruar marrëveshjen për përballimin e situatës së pandemisë. Gjatë fjalës së saj ministr
Manastirliu si Rama, vazhdon përrallën e ekskluzives dhe hedh pamjet nga COVID 2 Ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu mëngjesin e kësaj të enjtje e ka nisur me pamjet nga brenda spitalit Covid 2
A do ketë një tjetër mbyllje totale? Përgjigjet Manastirliu Shifrat e të infektuarve dhe humbjet e jetës nga Covid-19 mbeten akoma të larta në vendin tonë. Kjo ka bërë që Komiteti
Manastirliu sqaron kufizimin e lëvizjes: Baret dhe restorantet vatrat kryesore të infeksionit Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu ka folur në Skype për emisionin “Open” në Top Channel për shifrat që Shqip
Shqipëria mes vendeve që do të marrin vaksinën, Manastirliu zbulon për kë do të jetë falas Në studion e emisionit "Real Story" në "News 24", ministrja Ogerta Manastirliu tha se Shqipëria është mes 180 vendeve që
COVID-19/ A do të izolohemi sërish? Manastirliu tregon skenarin pas 2 dhjetorit Nga nesër, Shqipëria do të rivendosë orën policore, për shkak të rritjes së ndjeshme të rasteve dhe viktimave nga Covid-
Nga nesër kufizohet lëvizja, Manastirliu sqaron si do të pajisen me autorizim personat që punojnë Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu ka deklaruar sot se ka firmosur udhëzimet për kufizimin e qarkullimit të qy
Pacienti u hodh nga kati i dytë, del në konferencë për shtyp Manastirliu (VIDEO) Manastirliu ka reaguar në lidhje me ngjarjen e rëndë që ndodhi sot në Infektiv, ku një pacient u vëtëhodh nga kati i dyt
Çfarë ndodh nëse plotësohen 550 shtretërit në spitale? Flet Manastirliu Shifrat e larta të infektimeve Covid në vend kanë çuar në rritje edhe të shtrimeve në spitale. Aktualisht në të tre spit
"Do përzgjidhen pacientët që shpëtohen", Manastirliu shpjegon deklaratën e bujshme “Është hequr nga konteksti, është përdorur në mënyrë politike. Pandemia është një ngjarje e pazakontë e shëndetit publik