999 rezultate për

manaj

Zgjohet Shqipëria, Manaj barazon rezultatin (VIDEO) Vetëm 7 minuta ka zgjatur avantazhi i Andorrës pasi kuqezintë kanë barazuar rezultatin në 2 me 2 falë Rey Manajt pas asi
Kapet i rrezikshmi i Vlorës, kush është Taulant Manaj që bëri "lëmsh" drejtësinë shqiptare I shumëkërkuari Taulant Manaj ka një histori të gjatë problemesh me ligjin. 29-vjeçari nga Vlora është person me prec
Super goli me Kombëtaren, shkak i dënimit të Manajt Në javën e kaluar Rey Manaj u kthye në një çështje në Spanjë pasi trajneri i Albacetes e ndëshkoi duke mos e lejuar të s
U zu me trajnerin, Manaj përfundon duke ndjekur ndeshjen nga tribuna Ndëshkimi i Rei Manajt nga ana e klubit të Albacetes nuk do të jetë vetëm me një gjobë, por edhe me pezullimin e tij për
Probleme me disiplinën, Albacete merr vendimin drastik për Rey Manajn Talenti nuk i ka munguar ndonjëherë, por disiplina po. Ky është një fakt për Rei Manajn, i pranuar edhe nga vetë trajner
Keidi Bare: Myzeqeja do të bëjë festë për mua dhe Manajn Keidi Bare do të mungojë në ndeshjen ndaj Andorrës, duke qenë se mori karton të verdhë teksa në një prononcim për "Super
Cikalleshi: Ndjehem mirë për fitoren, do ndjhesha akoma më mirë nëse do kishim fituar në Turqi Sokol Cikalleshi ka arritur të shënojë një tjetër gol me fanellën kuqezi në ndeshjen ndaj Moldavisë. Ai u shpreh për "Su
Manaj: Ishte gol i kërkuar, shpresoj që Reja të rinovojë Në një intervistë për "Supersport", Rei Manaj u shpreh se goli i shënuar e bën të ndihet mirë por shton se do të kishte
Spektakolar Manaj, Shqiperia shënon golin e 4 ndaj Moldavisë (VIDEO) Shqiperia ka arritur të shënojë edhe golin e katërt përballë Moldavisë. Për të dëshmuar momentin e mirë Manaj ka dërg
Manaj tregon golin që "fali": Atë topin e kisha të lehtë, nuk i vë faj askujt Sulmuesi i Kombëtares, Rei Manaj, për “Supersport” pas ndeshjes, tregoi rastin e humbur me Turqinë, ndërkohë që nuk ia v
Manaj vendimtar për Albaceten, shënon dhe i jep fitoren skuadrës (VIDEO) Futbollisti i kombëtares shqiptare, Rei Manaj i ka dhënë fitoren skuadrës së tij Albacete, me golin e shënuar ndaj Alcor
Ku je të q****a kokën tënde”, si takohet Bare me Rey Manajn (VIDEO) Një përballje shqiptarësh ishte ndeshja e djeshme mes Albacetes dhe Malagas. Armando Sadiku dhe Kejdi Bare luajnë për
Rei Manaj shënon në Spanjë, mposht Malagën e Sadikut (VIDEO) Rei Manaj ka shënuar një gol në sfidën mes Albacetes së tij dhe Malagës së Armando Sadikut e Keidi Bares. Të tre futb
Pasimi spektakolar i Rey Manajt mahnit UEFA-n (VIDEO) Kombëtarja Shqiptare siguroi fitore spektakolare 4-2 në Elbasan Arena ndaj Islandës. Por në këtë ndeshje ajo që ra në
I fiksuar pas puros e mjeteve ushtarake, kush është shefi i Krimeve që u pezullua për depon me armët në Elbasan? (VIDEO) Pas akuzave se ka publikuar foton e armëve nga operacioni i Elbasanit, i kryer më 1 korrik mësohet se shefi i komisariat
Nxorrën informacion për aksionin e armëve, pezullohet shefi i komisariatit të Cërrikut e dy zyrtarë të tjerë Ka shkuar në 4 numri i efektivëve të pezulluar që akuzohen se kanë ndjerrë informacione hetimore në lidhje me arsenalin
Lajme jo të mira për Kombëtaren, dëmtohet Manaj Trajneri i Shqipërisë, Edi Reja, ka marrë një goditje, pasi sulmuesi Rey Manaj është dëmtuar. Tekniku italian mund të
Vjen edhe një ftesë nga Gjykata Speciale Ahmet Rrahmanaj, ish-ushtari i Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, është i ftuari i radhës i Gjykatës Speciale. Njoftimin
Rey Manaj, vazhdon mallkimi i dëmtimeve Rey Manajt nuk i ndahen telashet me dëmtimet. Sulmuesi i kombëtares shqiptare, ka pasur përsëri një problem ditën e sotm
Rrëfimi i pazakontë i deputetit, ja kur e pashë për herë të fundit Ukshin Hotin Deputeti i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës (AAK), Rasim Selmanaj, ka folur për ditën e fundit kur e kanë parë të gjall