999 rezultate për

mami

Vajza e Fjolla Morinës feston ditëlindjen, mami mbledh "ekipin" (FOTO LAJM) Vajza e Fjolla Morinës, Alayah, ka pritr katër vjetorin e saj ët lindjes në një festë të bukur të orgaizuar nga nëna e s
Pusho e qetë mami! Gruaja e vrarë në Prizren, nëna e këshilltares së Haradinajt (FOTO LAJM) Gruaja që u vra sot në Prizren, me 15 plumba, nga burri i saj mësohet të jetë nëna e nënkryetares së AAK-së si edhe kësh
Dy ëngjëjt e mamit! Vrau vajzat se e pengonin për seks, detaje të frikshme nga ngjarja që tronditi Anglinë (FOTO LAJM) Mediat britanike vijojnë publikimin e detajeve rrëqethëse nga historia e vrasjes së dy vajzave të mitura nga nëna e tyre
Rama publikon reagimin e Imamit: Nuk më zë gjumi nga qejfi për një teatër i ri Ktryeministri Edi Rma vazhdon të theksojë ndërtimin e një godine të re për Teatrin. Ai vazhdimisht po publikon mendimet
Mami i Rita Orës ka kritika për stilistin e të bijës (FOTO LAJM) Vera Ora e ka treguar edhe më parë se nuk i pëlqen gjithmonë zgjedhja e veshjeve që bën vajza e saj Rita. Dhe ja së f
"Mami më thotë ku**ë": Shoqet e Sabrinës publikojnë bisedat (FOTO LAJM) Sabrina Lekaj u gjet e pajetë në makinën e saj në qytetin Adelaide ndërsa për krimin është arrestuar babai i saj, Petrit
"Kijeni frikë Zotin dhe mendoni fëmijët tuaj", imami i njohur reagon ndaj prishjes së Teatrit Imami i njohur Gazmend Aga, i cili tani predikon për komunitetin shqiptar në SHBA ka komentuar debatin për prishjen e Te
Njësojë si mami, Zaimina zbulon se çfarë mund të bëhët e bija në të ardhmen (VIDEO) Vogëlushja 1-vjeçare e Zaimina Vasjarit, Khloe, është bërë personazhi protagonist pothuajse në çdo postim në Instagramin
Vajza 6-vjeçare Kim Kardashian në hapat e mamit, nxit reagime me imazhin e fundit (FOTO LAJM) Fëmijët e familjes së famshme Kardashian kanë realizuar disa fotografi së bashku. Me këtë rast familja e njohur kanë
Sytë zemra,kjo foto e Mozzik me vajzën e tij do ju rregullojë ditën (FOTO LAJM) Ka rreth 7 muaj që Loredana dhe Mozzik janë prindër të një vajze të cilën e quajtën Hana. Që prej ditës së parë të l
Ajka feston një vjetorin, mami Xhensila publikon fotot e para (FOTO LAJM) Vajza e Xhnsilës dhe Besit Ajka, feston sot ditëlindjen e parë. Xhensila ka zgjedhur të publikojë foto nga momenti i par
Babi i gjuajti mamit! Askush nuk e besoi këtë 3 vjeçar, por tmerri zbulohet 26 vite më vonë (VIDEO) Familja Haims jetonin në një lagje të qetë të qytetit Jacksonville të Floridas, por një ditë Aaron Fraser pa diçka të tm
Gjendet trupi i pajetë i 31 vjeçarit në Maminas Ditën e djeshme është raportuar se një 31-vjeçar me iniciale A.A,banues në Maminas, është mbytur në rezervuar në Rubjek,
Zhvishet Sonila Meço, një mami me trup perfekt (FOTO LAJM) Intensiteti i lartë i punës si gazetare nuk e pengon Sonila Meçon që të ndajë kohë edhe për vajzën e saj. Gjatë ditës
Shoferë kujdes! Policë të "fshehur" ju presin të gaboni Me fillimin e sezonit turistik, segmentet rrugore Maminas-Gjiri i Lalzit dhe Plepa- Golem mbingarkohen nga fluksi i madh
Pas lajmit se mami Sara është shtatëzanë, London fillon përgatitjet (FOTO LAJM) Sara Hoxha njoftoi ditën e djeshme përmes një postimi në "Instagram" se është shtatëzanë. Në foto dukej teksa qëndron
A e gjeni dot se cila është mami në këtë foto? (FOTO LAJM) Një grua 57-vjeçare është bërë e famshme në rrjetet sociale, për shkak të pamjes së saj si të ishte një vajzë e re. S
A e di ti kush jam unë? Vajza e Soni Malajt mburret me emrin e mamit (FOTO LAJM) E ftuar së fundmi në emisionin ‘Tempora’ Soni Malaj ka folur për marrëdhënien e saj me të bijën 7 vjeçare. Ajo tregoi
Më ka mallkuar edhe foshnjen që kisha në bark! Flet vajza e Çelnikut që kërkoi familjen në emision Në emisionin “Dua të të bëj të lumtur” që transmetohet në Top Channel, ka qenë i ftuar një person me emrin Çelnik, i cil
Pse duhet të agjërojmë, flet imami shqiptar në SHBA (VIDEO) Nesër besimtarët myslimanë startojnë muajin e madhërishëm të Ramazanit, i cili është muaji i agjërimit për hir të dashur