999 rezultate për

mami

"Mami s'më ka lënë t'i hiqja vetullat" Dua Lipa tregon të gjitha sekretet e bukurisë (FOTO LAJM) Regjimi i njerëzve të famshëm nuk ngjan aspak me atë të njerëzve të thjeshtë! Ata janë njerëz që influencojnë botën e ar
Fifi flet për periudhën më të stresuar të jetës:Mami nisi të qante! Fifi ishte e ftuar në “Ftesë në 5” me Bieta Sulon, nga ku foli për eksperiencën e saj të humbjes në peshë. Këngëtarj
Inisi dhe Ingriti janë yje? Mbesa i bën "diss" me super fotot e mamit (FOTO LAJM) Anais Lika është një ndër aktoret më të reja shqiptare por që falë karakterit të papërmbajtshëm po futet shumë shpejt në
"Më fal mami dhe babi", reperi i njohur shqiptar ndërron emrin (FOTO LAJM) Ai është bërë mjaft i suksesshëm dhe fama e tij dalëngadalë po përhapet në gjithë botën. Bëhet fjalë për Gashin i cili n
Sapo zbuluam nga rrjedh humori i Egit të "Duplex", e ëma i jep leksione (VIDEO) Eglein Laknori është një ndër aktorëve komik me humorin më të spikatur, i cili dallon nga të tjerët. Egi guxon me ves
Mami i Oriolës i thur vargjet më të bukura, Alketa: Mami kujt je ti? (FOTO LAJM) Alketa Vejsiu ka postuar së fundmi në Instagram një foto nga look-u i saj në puntatën e parë të spektaklit të kërcimit “
Joni mbush 1 vjeç dhe mami Adelina i përgatiti festën madhështore (VIDEO) Në muajin gusht të vitit që lamë pas, këngëtarja Adelina Tahiri dhe avokati Serjoza Markov u bënë prindër për herë të pa
Kur është mami nuk është babi, pse Mozzik dhe Loredana kujdesen të ndarë për Hanën? (FOTO LAJM) Kohët e fundit në horizont po qarkullon lajmi se martesa e Mozzik dhe Loredanës është në krizë. Çifti u bënë prindër
Historia rrëqethëse 14 vjeçarit: "Mami nuk dua më të jetoj" (FOTO LAJM) Rhys do te mbushe 14 vjec ne 21 shtator, por ka humbur deshiren per te jetuar. Ai vuan nga një sëmundje shumë e rrallë,
Përfituan 3.7 milion euro nga kreditë fiktive, avokati i drejtoreshës: Nuk përfitoi gjë, hyri në borxhe të mëdha Ka nisur në Gjykatën e Apelit seanca për vlerësimin e masës së sigurisë për të arrestuarit e Fondit Besa. Të pandehur
"Vështirësitë të jesh babë dhe nënë", mami Fjolla flet për sakrificat (FOTO LAJM) Fjolla Morina është një ndër këngëtaret shqiptare e cila bënë buje në media për çdo dalje të saj. Fokusi më i madh ës
Më goditi mamin, Adelina Ismaili tregon përleshjen me Leonora Jakupin Fëmijët e viteve ’90, me siguri do të kujtojnë si një prej lajmeve më të bujshme të mediave rozë në vitin 2003 sherrin m
Nga gazetari i njohur, tek noterët dhe biznesmenët: Emrat VIP që u futën në "gropën" e skandalit tek Fondi "BESA" Albana Imami, ish-drejtoresha e fondacionit “Besa” në Tiranë kishte ngritur një skemë piramidale në dy drejtime, duke kr
16 vite më pas, Adelina zbulon shkakun e sherrit me Leonorën: “Më kapi mamin për fyti!” (FOTO LAJM) Fëmijët e viteve ’90, me siguri do të kujtojnë si një prej lajmeve më të bujshme të mediave rozë në vitin 2003 sherrin m
Mami mos vdis, mami..! Tmerr në Turqi, burri ther gruan në sytë e vajzës lutjet e saj të këpusin shpirtin (VIDEO) Një ngjarje e tmerrshme ka ndodhur dy ditë më parë në Turqi duke tronditur të gjithë opinionin publik. Burri theri is
Kjo është drejtoresha që ngriti skemën gjigante të mashtrimit në Fondin "BESA" (FOTO LAJM) Gjykata e Tiranës la sot në burg katër nga gjashtë të arrestuarit për skemën e mashtrimit me kreditë në Fondin "BESA".
"Më vjen keq mami", Rasheli si "çun haram" me automatik në dorë (VIDEO) Gjithmonë e kemi parë në ekranet televizive. Ajo është një ndër femrat më të bukura dhe më të dëshiruara ndër shqiptarë.
Video më e ëmbël, Loredana tregon si Hana kërcen kengën e mamit dhe babit (FOTO VIDEO) Në dhjetor të vitit që lamë pas, çifti shumë i njohur, Mozzik dhe Loredana Zefi u bënë prindër për herë të parë. Lore
Vajza e Fjolla Morinës feston ditëlindjen, mami mbledh "ekipin" (FOTO LAJM) Vajza e Fjolla Morinës, Alayah, ka pritr katër vjetorin e saj ët lindjes në një festë të bukur të orgaizuar nga nëna e s
Pusho e qetë mami! Gruaja e vrarë në Prizren, nëna e këshilltares së Haradinajt (FOTO LAJM) Gruaja që u vra sot në Prizren, me 15 plumba, nga burri i saj mësohet të jetë nëna e nënkryetares së AAK-së si edhe kësh