999 rezultate për

mami

Elvis Naçi, kryeministër? Imami i përgjigjet pyetjes që i bëjnë të gjithë (VIDEO) Hoxhë Elvis Naçi ishte sot në emisionin Wakë Up në Top Channel duke iu përgjigjur edhe pyetjes së Eno Popit nëse donte t
Të hënën Shefqeti del para gjykatës, akuzohet për terrorizëm 22 janari 2018 është caktuar datë e nisjes së shqyrtimit gjyqësor ndaj imamit të xhamisë së madhe të Prishtinës, Shefqet
Mami i Selena-s flet për herë të parë për ribashkimin e Justin Nëse ka një person që u duk se ishte kundër rikthimit të Selena Gomez me Justin Bieber ishte nëna e saj, kjo pasi këngët
Gazetarja ironizon deputetin e PD-së: Vishesh si çun mami Tema e djeshme në Top Show që fliste për veshjen e politikanëve shqiptarë ka bërë që të ftuarit të zbulojnë disa detaje
Letra e këtij djali për nënën e tij do t'ju përlotë: Më ndihmoni t'a bëj të lumtur! Festat e fundvitit të kujtojnë gjithmonë familjen, dashurinë, përqafimet e ngrohta dhe dhuratat e "Babagjyshit". Pav
Letra e këtij djali për nënën e tij do t'ju përlotë: Më ndihmoni t'a bëj të lumtur! Festat e fundvitit të kujtojnë gjithmonë familjen, dashurinë, përqafimet e ngrohta dhe dhuratat e "Babagjyshit". Pav
Çiljeta Xhilaga del “siç e ka bërë mami” (FOTO LAJM) Çiljeta Xhilaga është një ndër këngëtaret shqiptare që i pëlqen të ndryshojë shpesh pamjen e saj. Mund të themi se ajo i
Gjest i jashtëzakonshëm! Nëna shiti unazën për t`i blerë rroba nuses së djalit Motër dhe vëlla kanë qenë të pranishëm në “Ka një mesazh për ty” në “E Diela Shqiptare”, në Tv Klan. Rrëfimi nis nga
Fiori Dardha i rikthehet sherrit me Robertit: S'ia fal lotët e mamit tim Fiori Dardha është një ndër moderatoret më të njohura në Shqipëri. Para pak kohësh ajo u bë pjesë në spektaklin "Dance ë
Imami nga Prizreni tregon një histori të pazakontë Dhënia e parave për hir të zemrës, apo e njohur si ‘sadaka’, është e njohur, sidomos mes besimtarëve myslimanë. Imami
Ditëlindja e London erdhi, mami Sara bën atë që spritej (FOTO LAJM) Thuajse një vit më parë, Sara Hoxha, vajza e themelusit të ndjerë të “Top Medias” Dritan Hoxha, u bekua me ardhjen në je
Imami nga Peja nuk pranon akuzën ndaj tij Hoxha nga Peja, Enes Goga, e ka quajtur “fyerje ndaj tij dhe ndaj BIK-ut” aktakuzën e Prokurorisë Speciale të ngritur pa
I kërcënoi mamin me thikë, djali dhe shokët e tij rrahin keq 21 vjeçarin Katër të rinj kanë përfunduar në prangat e policisë pas një konfliksi mes tyre mbrëmjen e djeshme. Mësohet se 21 vjeç
Imami i vetëshpallur reagon pas paditjes në Prokurori: Do t'ju vijë fundi shpejt "Festa e Pavarësisë dhe festat e tjera kombetare nuk i lejohen muslimanit qe ti festoje e as te uroje per to..."- ka dek
Ndaloi festat kombëtare, procedohet imami ilegal "Festa e Pavarësisë është haram"- kështu ka deklaruar imami i Tiranës Armand Ali duke nxitur dhunë e urrejtje në ditën m
E para shqiptare në këshillin bashkiak në Gjermani, Sonila Meço përlot me dedikimin për motrën Rez, Motra e Sonila Meços ka arritur të bëhet pjesë e Këshillit Bashkiak të Bavarisë, me premisa për të shkuar deri në P
Aurela Gaçe i bën një dedikim plot ndjenjë të bijës Këngëtarja elektrizuese Aurela Gaçe, është pa dyshim personazhi më i veçantë që ka skena shqiptare.Sot Aurela vendosi të
DIVA e muzikës shqiptare: Gjatë shtatzanisë kalova në depresion Ajo është konsideruar gjithmonë si DIVA e muzikës shqiptare, po flasim për Adelina Ismailin. Këngëtarja dhe bashkësh
Habit Hueyda El Saied: Mami shiste gjakun se s’kishim bukë të hanim (VIDEO) Hueyda El Saied sot e ftuar në emisionin e mëngjesit Wake Up ka rrëfyer për herë të parë jetën e saj të vështirë. Aj
Ju kujtohet Mimoza Llastica? Sot ajo është një mami seksi (FOTO LAJM) E kush nuk e mban mend “Mimoza llasticën”. Ajo është një ndër personazhet më të dashura në filmat shqiptarë. Ajo