999 rezultate për

mames

EMOCIONUESE/ Shënoi plot 221 gola, Bilbabo i jep lamtumirën Adurizit (VIDEO) Artiz Aduriz, një ikonë e Bilbaos dhe futbollit spanjoll, ka njoftuar pensionimin nga futbolli. Futbollisti legjendar
Në shtëpinë e Rudinës dhe Markut u shtua një pjesëtar i ri: O shpirt i mamës! (VIDEO) Nëse jo më herët, me siguri të gjithë jeni njohur gjatë karantinës me “kafshën shtëpiake” të Rudina Dembacajt, miun e qu
Gënjeu? Zbulohet e vërteta e të "dashurit" turk të Big Mamës (FOTO LAJM) Një ditë më parë, këngëtarja e njohur shqiptare Big Mama publikoi një foto mjaft tërheqëse ku kishte pozuar përkrah një
Shokohet Barcelona, nis keq për Griezmann Barcelona e ka nisur me humbje sezonin e ri, pasi është mposhtur 1-0 në “San Mames” nga Athletic Bilbaon. Pa Lionel M
Reagimi i ashpër i Big Mamës pas lajmeve se është shtatzanë (FOTO LAJM) Ditën e fundit në media ka qarkulluar një lajm ku thuhej se këngëtarja Big Mama është shtatzënë për herë të parë. Shk
Dëshmitari tregon pse vdiq i riu nga Tirana: Doja ta merrja në kurriz Detaje të reja kanë dalë në "dritë" nga vrasja Holti Hajdarit mbrëmjen e djeshme në zonën e Misto Mames në kryqytet.
Pasi Marina i tha të qepte gojën, vjen reagimi i Big Mama-s (FOTO LAJM) Të dielën mbrëma në televizionin “Klan” u transmetua puntata e fundit e “C’est la Vie”. Një nga momentet më të diskutuar
Ndryshimi i Big Mamës të lë pa fjalë (FOTO LAJM) Big Mama ka shkuar përsëri në Turqi por këtë herë duket se ka shkuar për prezantimin e rezultateve pas operacionit. N
Tërhoqi vëmendje sezonin e kaluar, Bilbao mendon t'ia shpejtojë rinovimin Inaki Williams i premton besnikëri Athletic Bilbaos. Sulmuesi bask është i vetëvijshëm që shumë klube janë vendosur n
Barcelona merr tre pikët e arta në "San Mames", shkëputet nga klasifikimi (VIDEO) Barcelona ka arritur të marrë një fitore të rëndësishme në fushën e Atheltic Bilbao duke i mposhtur basket me shifrat 0-
Mesazhi prekës i Topallit për djalin: Gëzuar ditëlindjen, dobësia e mamës Ditën e sotme është një ditë e shënuar për Deputen e Partisë Demokratike, Jozefina Topalli. Ajo sot feston ditëlindjen e
"AS": La Liga kalon nga "San Mames" "La Liga kalon nga San Mames". Ky është titulli kryesor i "AS" ditën e sotne. Real Madridi më i mirë në transfertë, me 3
"San Mames", stadiumi spektakolar i Bilbaos (FOTO LAJM) Athletic Bilbaos i mjaftuan 15 minuta në pjesën e dytë që ti shënojë tre herë Napolit dhe të presë biletën për në fazën
WSJ: Priten arrestime imamësh në Kosovë Gjigandi Wall Street Journal shkruan lidhur me operacionin e Policisë së Kosovës, forcat speciale të së cilës arritën të
Bilbao triumfon në shtëpi ndaj Betis (VIDEO) Pas katër përpjekjesh më në fund Athletic Bilbao arrin të thyejë Betisin duke e mundur 2-1 brenda në "San Mames", me gol
Bilbao: Lamtumirë "San Mames" (VIDEO-FOTO) Bilbao i jep lamtumirën mitikut "San Mames". Stadiumi ku Athletic luante që prej vitit të largët 1913 doli në pension me
Alonso: Reali nuk varet nga Ronaldo Xabi Alonso, mesfushori i Real Madrid, e pranoi se shoku u tij i skuadrës, Cristiano Ronaldo, autor i një dygolëshi në "
Në "San Mames" na pret ferri Nëse Athletic Bilbao ka eliminuar Manchester United, Sporting Lisbona ka bërë të njëjtën gjë me Manchester City. Trajner
Atëherë kur Guardiola mbronte Mourinho-n Ishte një kohë kur Jose Mourinho zbriste nga autobusi i Barcelonës dhe askush nuk e ofendonte. Ishte koha kur Mourinho u
Defekt në Kashar, ndërpriten dritat në disa zona të Tiranës Pjesa me e madhe e periferise se kryeqyteit eshte ka vuajtur mungesen e energjise gjate dites se sotme pas një avarie te