999 rezultate për

mamaqit

Del një pjesë e trajlerit për filmin e ri të Ermal Mamaqit (VIDEO) Ditën e sotme, moderatori ka publikuar një ‘teaser’ të filmit ‘I love Tropoja’, në të cilin shfaqen disa nga skenat më k
I forti që nuk zbaton ligjin, njihuni me rolin e Edi Ramës (FOTO LAJM) Filmi i ri i Ermal Mamaqit bëri shumë bujë për vetë kastin e përzgjedhur në “I Love Tropoja”. Vetë kryeministri Edi R
Burrë me lek apo me humor? Debati epik i Encës me komentuesin në foton e Mamaqit (FOTO LAJM) Ermal Mamaqi ka ndarë sot me fansat një foto të bërë mbrëmë në dasmën e mikeshës së tij Jonida Vokshi. Ai ka pozuar p
I besuan rolin e të keqit? Edi Rama aktor në filimin e Mamaqit (FOTO LAJM) Ditën e sotme kanë përfunduar xhirimet e filmit më të ri të Ermal Mamaqit, i cili do të titullohet “I love Tropoja”.
Pjesë e filmit “I love Tropoja” të Mamaqit do të jetë edhe aktori i njohur i “Portokallisë” (FOTO LAJM) Aktori dhe producenti i njohur, Ermal Mamaqi, do të sjellë shumë shpejt filmin e tij më të ri të titulluar “I love Tropo
“Enca aktore o lal”, këngëtarja flet për herë të parë për eksperiencën në filmin e Ermal Mamaqit (FOTO LAJM) Së shpejti, aktori dhe producenti i njohur Ermal Mamaqi do të sjellë filmin e tij më të ri të titulluar “I love Tropoja”
Publikohen pamjet: Enca nis xhirimet në filmin e ri të Ermal Mamaqit (FOTO LAJM) Në fund të muajit korrik u mësua se Ermal Mamaqi do të bëjë pjesë të filmit të tij të ri këngëtaren e njohur Enca Haxhia
Konkurenca po shkatërron shoqërinë e Ermal Mamaqit dhe Bes Kallakut? Ja çfarë ndodh (FOTO LAJM) Dy aktorët e humorit, Ermal Mamaqi dhe Bes Kallaku ishin miq të mirë të njëri-tjetrit. Jo rrahë herë i shikonim në pr
Ermal Mamaqi si aktor Hollivudi, zbulon pamjen nga filmi i ardhshëm (FOTO LAJM) Ermal Mamaqi ka nisur xhirimet e filmit të ri, pas suksesit të “Dy gisht mjaltë”. Moderatori ka publikuar sot një fot
"Çmenduria" e rradhës e Ermal Mamaqit në koncertin e Metallica-s (VIDEO) Jo rralë hasemi në rrjetet sociale me "çmenduritë" që moderatori Ermal Mamaqi ndan me ndejkësit. Së fundmi artisti ba
Nuk është vetëm modele, Velina e Ermal Mamaqit zbulon talentin e fshehtë Velina e "Xing me Ermalin", Belinda Dragoti ka zbuluar se përveç modelimit ka dhe një talent tjetër. E ftuar ditën e
Elvana Gjata feston ditëlindjen, ky është urimi i Ermal Mamaqit (VIDEO) Elvana Gjata është një nga këngëtaret më të dashura për publikun shqiptar, këngët e së cilës kthehen menjëherë në hite d
Pamje nga dushi i Edi Ramës, plas gallata ne rrjetet sociale (FOTO LAJM) Pas Publikimit të videos nga Ermal Mamaqi, ku kryeministri Edi Rama shfaqej në disa sekuenca mjaft intime, në rrjetet ka
Velina e Ermal Mamaqit pëson aksident mes Bllokut në Tiranë Velina e Ermal Mamaqit është përfshirë në një aksident automobilistik. Ngjarja ka ndodhur mbrëmjen e shkuar në Tiran
Batutat e lodhura të Ermal Mamaqit: Kejvina, të ka dalë gjoksi Ajo është cilësuar si një nga vajzat më bukuroshe e bombastike të ekranit shqiptar. Që me daljen e saj si velinë në p
Kejvina poston foto, por komenti i Ermal Mamaqit do iu shkri së qeshuri (FOTO LAJM) Qëkurse u bë pjesë e emisionit "Xing me Ermalin", Kejvina Kthella çmendi publikun e mediat që shkruanin vazhdimisht për
Elvana poston foto, por komenti i Ermal Mamaqit do t'ju shkrijë së qeshuri (FOTO LAJM) Këngëtarja Elvana Gjata dhe moderatori e aktori i humorit Ermal Mamaqi, gjithnjë e kanë shprehur miqësinë e ngushtë që k
Jonida Vokshi poston foton, komenti i Ermal Mamaqit është epik (FOTO LAJM) Moderatorja simpatike Jonida Vokshi ka postuar së fundmi një foto në restorant dhe e veshur me të kuqe ku dukej mjaf sti
''Sherr'' mes Elvana Gjatës dhe Ermal Mamaqit (FOTO LAJM) Moderatori i njohur Ermal Mamaqi dhe Elvana Gjatakanë një miqësi të gjatë prej vitesh tashmë. Ermali na ka lajmëruar
Plas “sherri”! Luana Vjollca i prish emisionin Ermal Mamaqit (FOTO LAJM) Beteja në fakt po zhvillohet midis TV Klan e Top Channel, ose më saktë ndërmjet dy moderatorëve të dy këtyre ekraneve, L