999 rezultate për

mamaqi

Rama e kritikoi publikisht, përgjigjet Ermal Mamaqi: Më falni! Ditën e djeshme kryeministri Edi Rama kritikoi publikisht Ermal Mamaqin për shkeljen e rregullave të COVID-19 gjatë një
Rama i përvishet keq Ermal Mamaqit: Gjobë se e meritonte! Kryeministri Rama foli për një mbyllje të dytë ku u bën thirrje popullove të zbatojnë masat anti Covid, ndërsa shtoi se
Julin apo Gentin? Kë zgjedh publikisht Ermal Mamaqi (VIDEO) Me siguri të gjithë jeni fansa të grupit të famshëm “The SHBLSH”, i përbërë nga Ermal Mamaqi, Julian Deda dhe Gentian Ze
Elvana apo Enca, kë zgjedh Ermal Mamaqi? Ermal Mamaqi ishte mbrëmjen e djeshme i ftuar në "Shiko kush luan", ndërsa sot pjesë e "After Party" në Youtube. Një ndë
Ermal Mamaqi ia thotë në sy Zaimina Vasjarit: Nuk do të ftoj kurrë më! Ermal Mamaqi ishte i ftuar mbrëmjen e sotme në spektaklin “Shiko Kush LUAN” në Top Channel. Ermali u vendos përballë një
Ermal Mamaqi tregon momentin kur fejesa me Amin për pak u prish Ermal Mamaqi dhe Amarda Toska kanë treguar shpesh herë detaje nga historia e tyre e dashurisë në intervistat dhe daljet
24 mijë euro trajnim, Ermal Mamaqi reagon pasi u bë viral në rrjet (FOTO LAJM) Ditën e djeshme trajnimi 24 mijë euro nga Ermal Mamaqi ishte kryefjala e mediave dhe rrjeteve sociale, i komentuar madje
Ka punuar me modelet joshëse, Ermal Mamaqi tregon për kë ishte xheloze Ami (FOTO LAJM) Mbrëmjen e kaluar, aktori, producenti dhe moderatori i njohur Ermal Mamaqi ishte si rrallëherë në një intervistë, ku fol
Braktisi televizionin, Ermal Mamaqi tregon arsyen Aktori, producenti dhe moderatori i njohur Ermal Mamaqi ishte këtë mbrëmje i ftuar në emisionin "Roped With Olsi", nga O
Sa e merrte rrogën në Tv Klan? Përgjigjet Ermal Mamaqi Ermal Mamaqi ishte i ftuari i mbrëmjes në episodin e tretë të "Rope With Olsi", nga Olsi Bylyku. Gjatë intervistës, Erma
Ermali çudit mamin e Ledrit: Më shumë të ngjaj ty se mamasë time (FOTO LAJM) Moderatori dhe njëherazi aktori i njohur i humorit, Ermal Mamaqi ka ndarë së fundmi në llogarinë e tij një foto të mamas
Merr flakë në ecje makina me të cilën udhëtonin Ermal Mamaqi, Inva Mula dhe VIP-a të tjerë (VIDEO) Një aksident që mund të kishte përfunduar me pasoja fatale ka ndodhur ditën e sotme, ku janë përfshirë disa personazhe t
Ermal Mamaqi tregon "sekretin" e suksesit, kush është guruja që fshihet pas tij Moderatori dhe aktori i humori Ermal Mamaqi kohët e fundit, ka vendosur të ndajë me të gjithë një seminar ku flet se si
Ermal Mamaqi provokon ndjekësit me pushimet luksoze: Me pamje nga zyra (FOTO LAJM) Moderatori dhe shoëman-i Ermal Mamaqi duket se ka zgjedhur mëngjesin e sotëm që të provokojë pak ndjekësit e tij në rrje
Gent Hazizi nuk kursen kritikat për Mamaqin: Kur monton gjëra s'do të thotë se bëre film Aktori i njohur Gent Hazizi, i ftuar në ‘Ditë e re”, ka folur ndër të tjera edhe për suksesin që ka arritur Ermal Mamaqi
"Skandal", Ermal Mamaqi publikon në rrjet bisedat private me Elvana Gjatën (FOTO LAJM) Aktori dhe moderatori Ermal Mamaqi është një nga personazhet e njohur më aktivë në rrjetet sociale. Së fundmi ai nuk
"Pjestar i ri në familje", Ermal Mamaqi ndan pamjet më të ëmbla nga oborri i shtëpisë (VIDEO) Me anë të një videoje në llogarinë e tij, aktori i njohur i humorit, Ermal Mamaqi ka treguar se familja e tij është shtu
I hoqën patentën, Ermal Mamaqi "godet" me shprehjen (FOTO LAJM) Moderatori dhe aktori i humorit Ermal Mamaqi reagon për herë të parë pasi i hoqën patentën, teksa u kap duke udhëtuar me
Policia i "bën gjëmën" Shkëlzen Berishës dhe Ermalit Mamaqit, u bllokohet patenta Policia Rrugore i bllokon patentën Shkëlzen Berishës, djalit të ish-kryeministrit Sali Berisha, si dhe Ermal Mamaqit, m
"S'të takon ty kjo", Ermal Mamaqi dhe Oriola Marashi "kunja" publikisht njëri-tjetrit (FOTO LAJM) Albëri Hadërgjonaj publikoi ditën e djeshme një video të së bijës e cila është pëlqyer dhe komentuar me mijëra herë.