999 rezultate për

mamaja

Mamaja i bën Luanës komplimentet e bukura, përgjigjet moderatorja Moderatorja Luana Vjollca është shumë e lidhur me të ëmën, me të cilën nuk i kursen postimet apo dedikimet në rrjete soc
Kryemadhi: Mamaja ime do të kishte vdekur në Maj, e shpëtoi mjeku i familjes Në emisionin "Tempora" në Rtv Ora, Monika Kryemadhi zbuloi se ëma kishte probleme shëndetësore dhe mendonte se vuante ng
Ju kujtohet mamaja e Elsës tek "Pallati 176"? Shihni si duket aktorja 33 vite pas komedisë (FOTO LAJM) “Pallati 176” ishte komedia më e famshme shqiptare e prodhuar në vitin 1986, me regjisorë Alfred Bualotin dhe Andon Qesa
Më shpejt nga ç'mendoni, e ëma zbulon dasmën e Shpat Kasapit me maqedonasen (VIDEO) Këngëtari i njohur, Shpat Kasapi ka qenë ditën e sotme i ftuar në rubrikën ‘N’fermë’ me Ervin Kurtin i shoqëruar nga mam
Kryemadhi zbulon pse u zhduk për tre javë: Bëra një operacion! Kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi ka komentuar vendimin e fundit të qeverisë për mbajtjen e maskave me detyrim në cfar
Gjyshe së shpejti, mamaja e Ledrit shfaq publikisht emocionet (FOTO LAJM) Të gjithë po presin me padurim ditën kur Ledri Vula dhe Sara Hoxha do të bëhen prindër për herë të parë. Ne mezi po p
Pema i merr jetën vogëlushes, mamaja bën gjestin human dy ditë pas vdekjes Ella Henderson quhet 6-vjeçarja e cila humbi jetën tragjikisht pasi u godit nga një pemë që u thye në mënyrë të papritur
E gjeni dot kush ështe mamaja e vogëlushit? Në një dhomë janë ulur në karrige dy gra dhe një fëmijë që po luan me lodrat e tij. Lind pyetja: Kush është e ëma e fëmi
I lodhur dhe pa nuhatje, Ralf Gjoni tregon gjendjen pas infektimit me COVID-19 Deputeti i opozitës parlamentare, Ralf Gjoni ka treguar se si është gjendja e tij shëndetësore pas infektimit me COVID-1
Këngëtarja e njohur tregon historinë e frikshme: Mamaja ime vetëm qante! (FOTO LAJM) Ditën e sotme Evi Reci ka qenë e ftuar në ‘Prive’ ku ka ndarë me ndjekësit disa nga sekretet e saj. Ndër të tjera kën
4-vjeçari jeton me dhimbje, mamaja: Nuk kemi mundësi për të kryer operacionin Emisioni investigativ "BOOM" në RTV Ora solli këtë të premte në rubrikën "Shqipëria pa filtra", historinë e një 4 vjeçar
Nuk e besonin se ishte mamaja e tij, djali bëhet viral pas postimit të këtyre fotografive Lufta kundër plakjes është ajo që bën të shiten me miliona produkte bukurie, e të kryhen operime të panumërta plastike,
Habit ish-deputeti shqiptar: Kur isha i vogël me jepte mamaja kanabis I ftuar në emisionin “ Shqipëria Live” për të diskutuar lidhur me legalizimin e kanabisit mjekësor, ish deputeti i PD-së
Ju kujtohet mamaja e Elsës tek "Pallati 176"? Shihni si duket aktorja 33 vite pas komedisë (FOTO LAJM) “Pallati 176” ishte komedia më e famshme shqiptare e prodhuar në vitin 1986, me regjisorë Alfred Bualotin dhe Andon Qesa
U prek nga koronavirusi, mamaja e të dashurës së Dybala nuk mban dot lotët (FOTO LAJM) Katherina Fulop, mamaja e të dashurës së Paulo Dibalas, nuk ka mundur dot të fshehë frikën për infektimin e vajzës së sa
Mjeke në Londër, mamaja e Rita Orës tregon sfidën me vdekjen E ëma e këngëtares me famë botërore Rita Ora, Vera Ora ndodhet në vijën e parë të luftës ndaj COVID-19. Vera Ora e ci
Mamaja e Rita Orës në luftë me koronavirusin, ka një mesazh për britanikët Kudo po luftohet për jetën. Në vijën e parë janë mjekë, infermjerë e farmacistë që po punojnë pa u lodhur për t'ia dalë
Pas goditjes në tru, reagon e mamaja e Ronaldos E ëma e Cristiano Ronaldos ka falënderuar të gjithë ata që i kanë dërguar mbështetje për shëndetin e saj. Dolore Avei
Presin fëmijën e 22-të, kjo është familja më e madhe në Britani (FOTO LAJM) Familja më e madhe në Britani do të rritet edhe më shumë, pasi mamaja e 21 fëmijëve, Su Redford është shtatëzane, gjitha
Koronavirusi: Një shqiptare e prekur, e konfirmon e ëma Italia prej pak ditësh është në alarm prej Koronavirusit, kur deri më tani janë raportuar 7 të vdekur dhe mbi 230 të pre