999 rezultate për

mama

Ermal Mamaqi ia thotë në sy Zaimina Vasjarit: Nuk do të ftoj kurrë më! Ermal Mamaqi ishte i ftuar mbrëmjen e sotme në spektaklin “Shiko Kush LUAN” në Top Channel. Ermali u vendos përballë një
"Do vras veten", 13 vjeçari çon gjyshen dhe mamanë në Polici: Ma nxitë Një fëmijë i pabindur dhe mistrec ka denoncuar gjyshen në polici dhe pas saj edhe të ëmën. As më pak dhe as më shumë, po
Jo vetëm Ori, mamaja e moderatores kujdeset për Islin pasi u infektua me Covid (FOTO LAJM) Para dy ditësh moderatori i ‘Top Channel’, Isli Islami zbuloi se është infektuar me Covid-19 dhe për këtë arsye ka mungu
Djali i Zhanetës bën deklaratën tronditëse: Mamaja ishte e vdekur dhe ai vazhdonte e qëllonte Vrasja e Kristina Bardhit dhe Zhaneta Metanit në banesën e tyre në “Astir”, nga Përparim Ademi ndodhi përpara syve të nj
Detaje: Përparim Ademi përdori djalin e vajzës së tij për të hyrë në banesë Vrasja e Kristina Bardhit dhe Zhaneta Metanit në banesën e tyre në “Astir”, nga Përparim Ademi ndodhi përpara syve të nj
"U fsheha te frigoriferi", 14 vjeçari që pa vrasjen e mamasë dhe tezes tregon detajet Më 31 dhjetor të vitit që lamë pas ndodhi një ngjarje e rëndë që tronditi opinionin publik. Dy motra, Kristina Bardhi dh
Mamaja e Marisit i vë vulën: Tregon vajzën që pëlqen më shumë për djalin Sot, mami i Marisit në "Për'puthen” tregoi cilën nga vajzat pëlqen më shumë. Në studio ishin ftuar të afërmit e konku
Plas sherri mes mamave në emision, Melisa e Sindi përpiqen t'i qetësojnë (VIDEO) Janë përfshirë në debat e ëma e Sindit dhe e Melisës në “PërPuthen”, ku të dyja i kanë dalë në mbrojtje të bijave, gjatë
Mamaja e Mevlanit komenton takimin e të birit te mullari: I ra Melisës sipër, thash qyqa or bir ça bën! Ndërsa është përfolur jo pak takimi i Melisës me Mevlanin në një fshat në Tiranë, ku ata u ulën duke biseduar, pas një m
E quan "nuse", mamaja e Mevlanit i "vë vizën" Sindit: Nuk shkon me djalin tim! Nëna e Mevlanit, Flutura i është bashkuar sot Përputhen në Top Channel për të dhënë kritikat e saj. Komentet e saj i
Rita Ora tregon ngjarjen e dhimbshme: Mamaja u diagnostikua me kancer Mamaja e Rita Orës, Vera Ora, u diagnostikua me kancer gjiri kur ishte vetëm 39 vjeç. Lufta e saj me kancerin ka qenë
Një vjehrrë si ajo, mamaja e Olsit përkëdhel Eglin me dhurata (FOTO LAJM) Partnerja e Olsit, Egli ka krijuar një marrëdhënie shumë të mirë me vjehrrën e saj e kjo shihet edhe nga postimet e tyre
Ermal Mamaqi tregon momentin kur fejesa me Amin për pak u prish Ermal Mamaqi dhe Amarda Toska kanë treguar shpesh herë detaje nga historia e tyre e dashurisë në intervistat dhe daljet
"Kosova është Serbi nëse mamaja ime është e virgjër", serbëve nuk i del inati me Ibrën (FOTO LAJM) Shorti i Ligës së Europës, vuri përballë ditën e djeshme, Milanin e Zllatan Ibrahimoviç me serbët e Crvena Zvezdës që dr
24 mijë euro trajnim, Ermal Mamaqi reagon pasi u bë viral në rrjet (FOTO LAJM) Ditën e djeshme trajnimi 24 mijë euro nga Ermal Mamaqi ishte kryefjala e mediave dhe rrjeteve sociale, i komentuar madje
Një mama seksi si Lauryn Goodman, modelja mahnit me bikini duke shëtitur me të voglin e saj (FOTO LAJM) Ajo ka udhëtuar për në Dubai me motrën e saj Chloe dhe fëmijët e tyre. Lauryn Goodman dukej se po shijonte diellin nd
Myslim Murrizi: Ka nga ata që në komunizëm kanë spiunuar të atin, mamanë, nusen apo djalin Deputeti, Myslim Murrizi është shprehur se shqiptarët nuk kanë nevojë që të kenë frikë nga persona të cilët më herët në
E ëma i vrau të atin me sqepar, vajzat: E kërcënonte mamanë çdo ditë Dy vajzat e Drane dhe Llesh Dedës kanë folur për vrasjen e babait të tyre nga e ëma me sqepar. Në një rrëfim për emis
Ka punuar me modelet joshëse, Ermal Mamaqi tregon për kë ishte xheloze Ami (FOTO LAJM) Mbrëmjen e kaluar, aktori, producenti dhe moderatori i njohur Ermal Mamaqi ishte si rrallëherë në një intervistë, ku fol
Mamaja i bën Luanës komplimentet e bukura, përgjigjet moderatorja Moderatorja Luana Vjollca është shumë e lidhur me të ëmën, me të cilën nuk i kursen postimet apo dedikimet në rrjete soc