999 rezultate për

maluma

Maluma nuk heq dorë, cakton një datë të re koncerti në Shqipëri Maluma nuk ka ndërmend ti zhgënjejë fansat në Shqipëri. Ai pritej të mbante për herë të parë në Tiranë një koncert,
I shtynë koncertin për shkak të koronavirusit, Maluma reagon për herë të parë (VIDEO) Situata e Koronavirusit ka shqetësuar të gjithë botën dhe qeveritë kanë marrë masa të rrepta për sigurinë e njerëzve.
KORONAVIRUSI/ Maluma nuk vjen në Tiranë? Janë konfirmuar 2 rastet e para e të prekurve nga koronavirusi, Ministria e Shëndetësisë në Shqipëri del me urdhëra.
Kjo është këngëtarja shqiptare që do të performojë në koncertin e Malumas (FOTO LAJM) Ndërsa shumë persona nxitojnë të blejnë biletat për në koncertin e Malumas që do ta mbajë në 14 mars, në Tiranë është ko
Mezi po prisni koncertin e Malumës, prisni të mësoni këngëtaren shqiptare që do performojë me të (FOTO LAJM) Këngëtari i famshëm, hitet e të cilit dëgjohen në mbarë botën, Maluma do të vijë për herë të parë në Shqipëri për të mba
Maluma do të vijë në Tiranë, por bileta qenka paksa e "kripur" (FOTO LAJM) Këngëtari me famë botërore, Maluma më në fund do të jetë në Shqipëri. Për herë të parë ai do të mbajë koncert madhës
Maluma nuk e harron dot ish-të dashurën, e surprizon për ditëlindje (FOTO LAJM) Lidhja e këngëtarit latin, Maluma me modelen Natalia Barulich ka qenë shumë e komentuar në media. Në tetor të vitit të k
Nga Maluma tek J-Balvin: Kejvina tregon mesazhet që i kanë dërguar VIP-at botërorë (VIDEO) Kejvina Kthella është ndër modelet më të ndjekura në Instagram dhe tanimë fama e saj i ka kaluar kufijtë. Kejvina ka rën
Kejvina mashtron "Instagramin"? Ndjekësit e nxjerrin zbuluar (FOTO LAJM) Në korrik të këtij viti modelja e njohur Kejvina Kthella publikoi një foto me këngëtarin e njohur latin Maluma. "Tani
Sot vajzat lënë kokën pas tij, por shikoni Malumën para se të bëhej i famshëm (FOTO LAJM) Maluma tashmë është padyshim një ndër këngëtarët më të njohur në botë, i cili është cilësuar gjithashtu si një ndër djem
U kap me modelen kanadeze, Maluma ndahet nga e dashura (FOTO LAJM) Prej ditësh po qarkullonte lajmi se Maluma ka nisur një lidhje të re me modelen kanadeze Winnie Harlow dhe thashethemet
Maluma s’qenka më single! Kjo modele e famshme i ka rrëmbyer zemrën (FOTO LAJM) Maluma është padyshim një ndër këngëtarët më të pëlqyer nga femrat dhe me siguri miliona fanse ëndërrojnë të jenë tani n
Sot femrat lënë kokën pas tij, por shikoni Maluma para se të bëhej i famshëm (FOTO LAJM) Maluma tashmë është padyshim një ndër këngëtarët më të njohur në botë, i cili është cilësuar gjithashtu si një ndër djem
Mike dhe rivale: Kejvina ''sulmon'' Taynën (FOTO LAJM) Këngëtari i njohur Maluma, mesa duket paska thyer zemrat e shumë vajzave. Kejvina është një nga fanset e tij më të zjarr
Do habiteni si Maluma dhe këngëtarja shqiptare dëfrejnë në club (VIDEO) Maluma është ndër të paktët artistë që çdo kenge e kane HIT por ndryshe nga te tjere disa prej hiteve të tij kanë kaluar
Këngëtari i njohur tall keq Bebe Rexhën: Kush je ti? Bebe Rexha tashmë është bërë një nga këngëtaret më të njohura në botë. Shqiptarja ka postuar këtë herë në Instagram foto
Maluma sado i famshëm prap foton me Messin dhe Neymarin e ka ëndërr (FOTO) Mbrëmë Barcelona u përball me Manchester United në FedEx stadiumin Field në Landover, Washington. Takimi përfundoi me fi
Miku i ngushtë i Bleona Qeretit bashkëpunim me Maluman (VIDEO) Bleona Qereti njihet si një nga personazhet më të guximshëm dhe më mendjehapur të shoëbizit shqiptar. Por Bleona gji