999 rezultate për

malore

Temperaturat do pësojnë rënie, si pritet të jetë moti sot Në vendin tonë moti sot do të jetë i alternuar nga kthjellime dhe vranësira të cilat do sjellin mot të kthjellët por që
Mbani çadrën me vete, moti sot plot surpriza Në vendin tonë moti sot do të jetë i alternuar nga kthjellime dhe vranësira të cilat do sjellin mot të kthjellët por her
Plane për të dielën? Si do të jetë moti Për të gjithë ata që kanë bërë plan të pushojnë në bregdet këtë fundjavë, moti duket se do të jetë në favorin e tyre.
E diela për plazh? Moti mund të ju prishë nesër planet Dita e diel do të jetë me alternime kthjellimesh dhe vranësira deri të dendura. Reshjet e shiut do të bëhen prezente
Kkthjellime dhe vranësira, si do të jetë moti sot Në vendin tonë moti sot do të jetë i alternuar nga kthjellime dhe vranësira të cilat do sjellin mot të kthjellët por her
HOROSKOPI/ Shmangni stresin, cila është shenja më pafat këtë të hënë Dashi – Vetëm një javë për të filluar përsëri në dashuri, duke lënë pas çdo keqkuptim në çift. Hëna në anën e kundërt të
Rriten temperaturat, por as sot nuk do të mungojnë surprizat e motit Në vendin tonë moti sot do të jetë i alternuar nga kthjellime dhe vranësira të cilat do sjellin mot të kthjellët por her
Temperatura deri në 30ºC, çfarë do të ndodhë nga e nesërmja me motin Ditët me reshje intesive do ti lenë vendin gradualisht orëve me diell. Sipas Shërbimit Meteorologjik Ushtarak, ditën
Mos harroni çadrat! Ky është parashikimi i motit për ditën e sotme Ditën e sotme priten reshje të dobëta në të gjithë qarqet. Sipas Institutit të Gjeoshkencave, Energjisë, Ujit dhe Mje
Keni bërë plane? Si do të mbajë moti sot Këtë të martë moti do të jetë me kthjellime dhe vranësira mesatare të pasuara rrebeshe shiu me stuhi lokale në zonat mal
Parashikimi i motit për sot, si pritet të nisë java Në vendin tonë moti sot do të jetë i alternuar nga kthjellime dhe vranësira të cilat do sjellin mot të kthjellët por që
Rriten temperaturat, si pritet të jetë moti gjatë ditës së sotme Vendii ynë sot do të jetë i alternuar nga kthjellime dhe vranësira të cilat do sjellin mot të kthjellët por që në zonat
Temperaturat pësojnë rritje, por cilat janë surprizat e motit për sot Vendi ynë, sot do të jetë i alternuar nga kthjellime dhe vranësira të cilat do sjellin mot të kthjellët por që në zonat
Vranësira kalimtare, si pritet të jetë moti nesër Ditën e nesërme, pritet që vendi ynë të karakterizohet nga mot kryesisht i kthjellët në pjesën më të madhe të vendit.
Vranë gorillën e rrallë, katër persona mund të dënohen me burgim të përjetshëm Katër burra janë arrestuar për vrasjen e Rafiki-t, një nga gorillat malore më të njohura dhe më të rrallat e Ugandës, dh
Kthjellime dhe vranësira, si do të mbajë sot moti Moti këtë të premte do të jetë me diell përgjatë bregdetit dhe shtim të vranësirave në zonat malore të pasuara nga reshj
Reshje shiu dhe vranësira, si do të mbajë sot moti Moti këtë të martë do të jetë me alternime kthjellimesh në zonën perëndimore dhe vranësira të pasuara nga rrebeshe shiu
Kthjellime dhe vranësira, si pritet të jetë moti gjatë ditës së sotme Në vendin tonë moti sot do të jetë i alternuar nga kthjellime dhe vranësira të cilat do sjellin mot kryesisht të kthjell
Moti sot i paqedrueshëm, si do të lëvizin temperaturat gjatë ditës Në vendin tonë moti sot do të jetë i alternuar nga kthjellime dhe vranësira të cilat do sjellin mot kryesisht të kthjell
Sërish vranësira dhe reshje shiu, qershori nuk po e ndan "mendjen" Vendi ditën e sotme pritet të shoqërohet me kthjellime dhe vranësira në orët e mesditës, të cilat më pas do të pasohen n