999 rezultate për

maloku

Detaje shokuese, si u vranë dy vëllezër shqiptarë nga kushërinjtë për disa lopë Dy vëllezërit, Bahri e Shani Maloku, nga fshati Plloqicë i komunës së Malishevës, u vranë mbrëmë me një breshëri plumbas
Zbardhet identiteti i të dyshuarit për vrasjen e dy vëllezërve në Malishevë Pas vrasjes së dy vëllezërve sot në Plloqicë të Malishevës, është arrestuar një person. Lajmin për arrestimin e tij e k
Vjosa Osmani dhe Doruntinë Maloku nuk votuan për projektligjin e demarkacionit Kryetarja e Komisionit Parlamentar për Punë të Jashtme, deputetja e LDK-së, Vjosa Osmani ka dalë kundër demarkacionit i
Osmani dhe Maloku mund të befasojnë në votimin për demarkacionin në Kuvend Kryetarja e Komisionit Parlamentar për Punë të Jashtme, deputetja e LDK-së, Vosa Osmani ka dalë kundër demarkacionit i c
Ish-komandanti i UÇK-së publikon një foto të rrallë për nderimin e Flamurit Kombëtar Në kohën kur debati për flamurin shtetëror të Kosovës dhe atij kombëtar është aktual, edhe ish-komandanti i Ushtrisë Çli
Arrestohen dy persona në Prishtinë, kjo është akuza Janë arrestuar dy të dyshuar meshkuj në Prishtinë, pasi që gjatë kontrollit në automjetin e tyre, është gjetur dhe konfi
Pas postimit të Morinës prokuroria nis hetimet, merren në pyetje familjarët e Malokut Prokuroria Speciale e Kosovës ka nisur hetimet për zbardhjen e një prej atentateve më enigmatike të historisë së Kosovës
Igli Tare peshkon edhe një tjetër talent shqiptar, bëhet fjalë për një sulmues 18-vjeçar Igli Tare vazhdon gjuetinë e zbulimeve të talenteve shqiptarë. Drejtori sportiv i Lazios ka zyrtarizuar një tjetër afrim
Morina dhe Zeka flasin përsëri për vrasjen e Enver Malokut Të enjten ishte përvjetori i veprimtarit të Lidhjes Demokratike të Kosovës dhe kolumunistit të gazetës “Bota sot” Enver
Pas dëshmisë tronditëse të Shkumbin Mehmetit, reagon Doruntinë Maloku Shkumbin Mehmeti, dëshmitar i mbrojtur i Prokurorisë Speciale, në një rrëfim ekskluziv në Klan Kosova, ka akuzuar vëllez
Morina: I dyshuari në vrasjen e Malokut nuk është nga LDK dhe VV Gazetari Bajrush Morina ka deklaruar gjatë ditës së sotme që një deputet në Kuvendin e Kosovës me bashkëshorten janë për
Zeka: Nuk është ai që mendon Bajrushi se e ka vrarë Malokun Në 19 vjetorin e vrasjes së Enver Malokut, analisti Bajrush Morina ka shkruar se ‘do të dëshironte t’i shihte një depute
Morina: Vrasës të Enver Malokut janë një deputet dhe bashkëshortja Gazetari Bajrush Morina ka bërë një postim me rastin e përvjetorit të 19’të të vrasjes së veprimtarit të LDK dhe gazetar
Në përvjetorin e vrasjes së Malokut deputetja e LDK-së sulmon PDK-në Në 19 vjetorin e vrasjes së veprimtarit të LDK-së, Enver Maloku, janë mbledhur figura të ndryshme të kësaj partie për të
Për deputeten Maloku, Haradinaj është një monstër Deputetja e LDK’së, Doruntina Maloku, e cila është vajza e gazetarit dhe anëtarit të vrarë të LDK’së, Enver Maloku, ka r
Fadil Maloku: Fituesi i zgjedhjeve është Lista Serbe Sociologu Fadil Maloku ka thënë se fituesja e zgjedhjeve lokale në Kosovë është Lista Serbe. “Fitues i zgjedhjeve ish
Identifikohen sulmuesit e gazetarit Taulant Osmani Kryeprokurori i Gjilanit, Jetish Maloku ka deklaruar se janë identifikuar sulmuesit e gazetarit Taulant Osmani. Malok
"Llupësi", "maloku", "trashaluqi", "kusari", të gjitha nofkat që përdorte grupi i Vlorës Moisi Habilaj dhe personat e dyshuar si bashkëpunëtorë të tij në grupin e trafikimit të drogës kanë përdorur nofka dhe p
PËRGJIMET/ Kush është "maloku nga Laçi" i përmendur gjerësisht nga grupi i Habilajve Pjesë e dosjes së grupit të arrestuar të shqiptarëve në Itali, krahas Moisi Habilajt, Sabaudin Çelajt, Nezar Seitit, Flo
Igli Tare mbledh shqiptarët tek Lazio, i rradhës vjen nga Bayerni Një tjetër futbollist shqiptar i bashkohet futbollit italian, me shpresën për të shpërthyer në klubin ku kanë gjetur hap