999 rezultate për

maloku

Zbulohet arsyeja pse u plagos këshilltari i Limajt Sot rreth orës 17:00, në Lagjen “Veternik” në Prishtinë, ka mbetur i plagosur Luan Maloku, këshilltar i liderit të Nismë
Policia arreston një të dyshuar lidhur me plagosjen e këshilltarit të Fatmir Limajt Policia e Kosovës ka arrestuar një person i cili dyshohet se shtiu me armë zjarri ndaj Jeton Malokut. Si pasojë, Malo
"O babi na gjuajtën": Xhaxhai rrëfen telefonatën e fundit të Andi Malokut Atentati ndaj prokurorit Arjan Ndoja i mori jetën një personi të pafajshëm, shoferit Andi Maloku. Maloku, punonte për
"Ç'më bënë maskarenjtë", fjalët e fundit të Andi Malokut pak para se të ndërronte jetë Mbrëmjen e djeshme ka ndërruar jetë Andi Maloku, shoferi i prokurorit Arjan Ndoja i cili u përfshi në atentat pak ditë m
U nda nga jeta pas 6 ditësh "luftë", kush ishte Andi Maloku (FOTO LAJM) Ditën e djeshme ndërroi jetë në spitalin e Traumës, shoferi i prokurorit Arjan Ndoji, Andi Maloku në atentatin e ndodhur
Familjarët e Andi Malokut: Qeveria po na e vret për së dyti, nuk na japin trupin Ditën e djeshme ndërroi jetë në spitalin e Traumës, shoferi i prokurorit Arjan Ndoji, Andi Maloku, i cili mbeti i plagos
E quajti kur*ë, Xhisiela Maloku mesazh të koduar Redjan Rrajës Xhisiela Maloku, e njohur publikisht si ish-e dashura e Rexhep Rrajës, djalit të deputetit të PS-së, Rrahman Rraja, ka p
Ish-polic, ky është shoferi 30 vjeçar i Ndojt që humbi jetën në spital Ka ndërruar jetë shoferi i prokurorit Ndoj ndaj të cilit u krye atentat pak ditë më parë në Durrës. Djali që shikoni
Dalin pamjet, momenti ku familja e Andi Malokut merr lajmin e vdekjes (VIDEO) Ka ndërruar jetë Andi Maloku, shoferi i prokurorit Ndoja të cilit iu bë atentat më datë 1 nëntor në Durrës. Maloku mo
Kush ishte Andi Maloku, shoferi që i shpëtoi jetën Prokurorit Arjan Ndoj Ka ndërruar jetë në spital Andi Maloku, shoferi i prokurorit Ndoja. Maloku, ish-oficer policie me manovrat e tij i sh
Atentati, ndërron jetë shoferi i Prokurorit Arjan Ndoj Ka ndërrruar jetën Andi Maloku, shoferi i prokurorit Arjan Ndoj të cilit iu bë atentat pak ditë më parë në Durrës. Malok
Dalin pamjet e ndihmës së parë të mjekëve ndaj Andi Malokut (VIDEO) Kanë dalë pamjet e dhënies së ndihmës së parë ndaj shoferit të prokurorit Arian Ndoji. ABCNews raporton për gjendjen
Nëna e Andi Malokut vë kujën në spital: Po jep shpirt për 300 mijë lekë Ky është momenti kur nëna e Andi Malokut, shoferit të prokurorit Arjan Ndoja që mbeti i plagosur në atentatin me armë zj
Ish polic në Krujë, kush është shoferi i prokurorit që iu bë atentat në Durrës Janë zbardhur detaje të reja nga ngjarja në Durrës ku iu bë atentat me breshëri kallashnikovi prokurorit Arjan Ndoj.
Naim Maloku tregon se do të intervistohet nga Specialja Ish eprori i lartë i Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës Naim Maloku është ftuar nga Gjykata Speciale në Hagë për t’u intervi
Dhuratë një 'Mercedes' luksoz, Xhisiela Maloku shfaqet sërish (FOTO LAJM) Prej kohësh Xhisiela Maloku është kthyer një ndër personazhet më të përfolur në mediat rozë. Ajo njihet si ish e dash
Xhisiela Maloku merr pjesë në votime, kujt ja dha votën? (FOTO LAJM) Ish e dashura e djalit të deputetit socialist Rrahman Rrajës, Xhisiela Maloku ka votuar për zgjedhjet lokale. Edhe p
Na "mbytën" malokët! Nga Bledi Mane 1./E dallova jo vetëm nga fiziku, por edhe nga ulërimat me dialekt. Më ishte fiksuar edhe model
Gjoba për Tiranën dhe Flamurtarin, Kastrioti dy ndeshje larg "Redi Malokut" Kastrioti duhet të zhvillojë dy ndeshje në fushë asnjanëse, si dhe është gjobitur, për shkak të dhunës ushtruar ndaj loj
Portieri i Kukësit mbyll sezonin Kukësi ka marrë një lajm të keq në prag të sfidës ndaj Shakhtar Bëhet fjalë për portierin e dytë Faton Maloku. Gardia