999 rezultate për

malmo

Zbulohet statuja e Zlatan Ibrahimovicit në Malmo, Suedi Në qytetin Malmo të Suedisë u zbulua një statujë e Zlatan Ibrahimovicit. Gjiganti sudez ose dashurohet, ose urrehet, dek
Zyrtare: Egzon Binaku largohet nga Malmo, firmos për Norrkoping (VIDEO) Egzon Binaku ndërron zyrtarisht skuadër, duke kaluar nga Malmo te Norrkoping. Mbrojtësi i majtë që luan për Kombëtare
Chelsea kryen detyrën ndaj Malmos dhe kualifikohet në fazën tjetër të Europa League (VIDEO) Chelsea ka fituar sonte me rezultatin 3-0 ndaj Malmos në "Stamford Bridge", ndeshje e vlefshme për UEFA Europa League.
Chelsea dyfishon rezultatin ndaj Malmos (VIDEO) Chelsea dyfishon rezultatin ndaj Malmos në "Stamford Bridge". Ai që ka shënuar është mesfushori Ross Barkley në minu
Chelsea kalon në epërsi ndaj Malmos (VIDEO) Chelsea ka kaluar në epërsi ndaj Malmos në "Stamford Bridge". Ai që ka shënuar është sulmuesi, Olivier Giroud në min
Chelsea fiton me rezultatin minimal ndaj Malmos (VIDEO) Chelsea ka marë një fitore të rëndësishme sot ndaj Malmos me rezultatin 1-2 në "Swedbank Stadion". Golat për Blutë e
Chelsea dyfishon rezultatin ndaj Malmos (VIDEO) Chelsea ka dyfishuar rezultatin ndaj Malmos në "Swedbank Stadion". Ai që ka shënuar është sulmuesi, Olivier Giroud n
Chelsea kalon në epërsi ndaj Malmos (VIDEO) Chelsea ka kaluar në epërsi ndaj Malomos në "Swedbank Stadion". Ai që ka shënuar është mesfushori anglez, Ross Barkl
Lot dhe duartrokitje në derbin suedez, i jepet lamtumira e fundit futbollistit shqiptar (VIDEO) Në datën 11 tetor u nda nga jeta futbollisti me origjinë shqiptare, Labinot Harbuzi pas një ataku kardiak. Ai ka qenë pj
Mbrojtësi shqiptar protagonist në fitoren e Malmos Egzon Binaku ishte një nga zbulimet e trajnerit Christian Panucci në 2 sfidat e Ligës së Kombeve. Mbrojtësi 23-vjeçar zh
Zhgënjen Drita, mposhtet në shtëpi nga Malmo Drita nuk ka arritur të bëj asgjë në ndeshjen kundër kampionit të Suedisë, Malmo pasi që ka humbur më rezultat e përgjit
Të shtëna në Malmo të Suedisë, katër të plagosur Katër persona janë plagosur nga të shtënat në qytetin suedez të Malmos. Siç raportojnë mediat e huaja, motivi i të sh
Njihuni me qytetin ku njerëzit komunikojnë në 150 gjuhë të ndryshme (FOTO LAJM) Malmö është qyteti i tretë më i madh i Suedisë. Ai ndodhet në provincën e Skanes. Ai nuk është i pari në listën e q
Në këtë ndërtesë e arrestuan Sabit Pacollin në Malmo Ish-kryetari i Aleancës Kosova e Re (AKR), dega në Lipjan, Sabit Pacolli është arrestuar para disa ditësh nga autoritete
12 makina digjen brenda natës në Suedi Dymbëdhjetë makina janë djegur në Malmo të Suedisë gjatë natës së kaluar. Mediet vendase raportojnë se autoritetet ka
Reali shkatërron Malmon (VIDEO) Reali i Madridit është treguar i pamëshirshëm kundër skuadrës modeste të Malmos. Ekipi madrilen e ka mposhtur Malmon
Reali mposht Malmon me Ronaldon (VIDEO) Real Madridi ka mposhtur Malmon në ndeshjen e Grupit A në Ligën e Kampionëve. Fitorja e Mbretërve ka ardhur përmes dy
Malmo zvoglon fushën përballë Realit Të përballesh me një ekip të madh, në një kohë që je një kundërshtar modest për ta, kuptohet sesa e vështirë nga ana fiz
Ibrahimovic merr me qera sheshin në Malmo Zlatan Ibrahimovic nuk është asnjëherë banal. Ylli i përfaqësueses suedeze ka marrë me qera sheshin kryesor në Malmoe, S
Bomba e Ibrës: Një ditë do të luaj me këtë ekip (FOTO) Besojeni ose jo, një ditë Zlatan Ibrahimovic do të jetë në Champions League, por me fanellën e Malmos. Sulmuesi suedez