999 rezultate për

malltezi

Mungoi në mbledhjen e LSI-së, demokrati i nxjerr të palarat deputetit? I vetmi deputet që nuk mori pjesë në mbledhjen e LSI-së ku u mor vendimi për djegien e mandateve, e konfirmuar edhe nga
Kë la brenda dhe kë jashtë? Del lista me 15 anëtarët e kryesisë së PD-së Janë zgjedhur anëtarët e kryesisë së Partisë Demokratike. 15 emrat e tyre vijojnë si më poshtë: Dhurata Çupi En
Një vjehërr si Sali Berisha, dhëndri nuk i shqitet as në Bjeshkë Ndërkohë që në kryeqytet po zien cështja e Izet Haxhias, Sali Berisha dhe dhëndri i tij kanë udhëtuar drejt veriut.
Sherr LIVE mes Malltezit dhe ministrit Klosi: Je injorant komplet! Hec-et që u përfolën se do ndërtoheshin në lumin Osum, shkaktuan shumë zhurmë në politikën shqiptare. Ministri i Turi
Krushku i Berishës ka një kërkesë për Kreshnik Spahiun: Kthehu në Kuvend! Kreshnik Spahiu pas zhgënjimit të madh në zgjedhjet e 25 qershorit u shkëput fare nga politika dhe partia e tij. Prej
Saimir Tahiri tentoi vetëvrasje në Itali? Dhëndri i ish-kryeministrit Berisha, Jamarbër Malltezi, ka rreshtuar disa akuza ndaj Saimir Tahirit. Ndër të tjera, M
Kërkoi largimin e Bashës, dhëndri i Berishës tregon të vërtetën Pas humbjes së thellë të PD në zgjedhjet e 25 qershorit, një shkresë u përhap me shpejtësi në media ku shkruhej që disa
Armina del me pizhama me "super mbesën" në Tiranë (FOTO LAJM) Nuk bëhet fjalë për festat me pizhama…Dasara Malltezi, vajza e vajzës së ish kryeministrit, Argita Malltezi, ka postuar
Dhëndri i Berishës kritikon organizatorët e protestës: PD i merr gjërat spontanisht Dhëndri i ish-kryeministrit Berisha dhe njëkohësisht kreu i Departamentit të Mjedisit në Partinë Demokratike ka kritikua
Malltezi-Balla, prokuroria pushon hetimet Prokuroria e Tiranës ka pushuar hetimet për Jamarbër Malltezin për të cilin gjatë verës, policia kufitare e Rinasit refe
Zgjedhjet në Dibër/ Dhëndri i Berishës: Dibranët e shitën votën për 50 euro Dhëndri i Sali Berishës, Jamarbër Malltezi ka reaguar në lidhje me rezultatin e zgjedhjeve në Dibër me anë të një shkr
Zbardhet debati në grupin e PS pas sherrit Balla-Malltezi Grupi parlamentar i Partisë Socialiste debatoi një ditë më parë në lidhje me incidentin e ndodhur në një aeroport të Rom
Malltezi: Rama ka qenë porositësi i provokimit të Romës Pas akuzave të Partisë Socialiste, një reagim ka ardhur edhe nga Jamarbër Malltezi, i cili është shprehur se gjithë kjo
Ja çfarë rrefeu Malltezi për sherrin me Ballën Jamarbër Malltezi s'ka pranuar që të ketë qëlluar deputetin Taulant Balla në aeroportin e Romës, në Itali. Pas marrjes n
Policia: Malltezi goditi Ballën në Romë Lidhur me ngjarjen e bujshme për dhunën e ushtruar ndaj deputetit socialist Taulant Balla, një reagim ka ardhur edhe nga
Ja pse dhëndri i Berishës goditi me grusht Taulant Ballën Ndonëse më herët akuzat mes dhëndrit të Berishës dhe deputetit socialist Taulant Balla kanë qënë të shpeshta, tashmë ata
"Argita Malltezi u pagua nga Beso i Taivanit?" Deputeti socialist Taulant Balla, në fjalën e marë në Kuvend ka akuzuar Sali Berishën se vajza e tij Argita Malltezi, ka
"Shteti shkel ligjin për ti bërë fresk Kokëdhimës" Drejtuesi i Departamentit të Mjedisit në Partinë Demokratike Jamarbër Malltezi, denoncoi abuzimet me ndërtimet pa leje n
"Bregdeti i jugut mbillet me ndërtime të paligjshme nën komandën e Kokëdhimës" Drejtuesi i Departamentit të Mjedisit në Partinë Demokratike, Jamarbër Malltezi, denoncoi abuzimet me ndërtimet pa leje
Balla wins trial against Argita Malltezi Socialist MP, Taulant Balla has won the trial against Argita Malltezi Berisha for defamation. Malltezi had accused h