999 rezultate për

mall

Mallkimet e aksidenteve, shqiptarët lënë kokat rrugëve Nëse do të marrim në shqyrtim shifrat përsa i përket aksidenteve rrugore në Shqipëri, do të vëmë re se numri është ulur.
Shpërndanin mall, kapet treshja e "frikshme" Plicia e Lezhës ka finalizuar operacionin "Ishulli", duke kapur dhe arrestuar 3 persona. Janë arrestuar shtetasit D.
Shpërndanin "mall" në Tiranë, kapen 2 të rinj Policia e Tiranës ka arrestuar dy personave, të cilit shisnin lëndë narkotike, të llojit heroinë, në zonën e Kombinatit
Çfarë tregojnë kodet në pakot e 613 kg "mall" të kapura në Durrës: CR-77 e Toni Montana Ngarkesa prej 613 kilogram të kapur në biznesin e bananeve të Arbër Çekaj, i përkiste jo një, por 7 grupeve kriminale që
1.5 kilogramë "mall", policia merr masa ndaj dy personave në Prishtinë Një person është arrestuar, ndërsa tjetri është shpallur në kërkim në Prishtinë. Kjo pasi aksioni policor ka zbuluar
Megaoperacioni në Greqi, kapen 560 kg "mall" Një operacion i forcave speciale greke EKAM dhe Forcave të Nderhyrjes së Shpejtë në Elefsija dhe Korinth ka çuar në seku
Po bën mirë te Roma, Juve e Interi, në garë për Smalling Dy gjigantët italianë do të tentojnë ta transferojnë mbrojtësin e Manchester Unitedit, i cili po shfaq formë të shkëlqye
E tregojnë statistikat, Rrahmani më i mirë se Smalling e Romagnoli në Serie A Mbrojtësi kosovar Amir Rrahmani ka filluar mbarë karrierën te skuadra italiane Hellas Verona. Ai ka fituar menjëherë
Pamjet e plantacionit gjigand të "mallit" në Spanjë, e drejtonte grupi i shqiptarëve Agjentët e Policisë Kombëtare Spanjolle kanë bërë të mundur shkatërrimin e një grupi shqiptarësh, nën akuzën e kultivimi
Skandaloze! Policia shqiptare nuk ka mjete për të zbuluar nëse keni pirë a jo "mall" Në të gjitha vendet e Europës, për të parë nëse një drejtues është nën efektin e drogave, kryhet ky testim i menjëhershë
Shtuan shpejtësinë e hodhën mallin nga dritarja, kapen si në filma shqiptarët Policia italiane ka vënë në pranga dy shqiptarë të cilët nuk iu bindën urdhrit të autoriteteve për të ndaluar. Kjo, p
Kapen me 3 500 kg "mall", arrestohen gjashtë shqiptarë Një aksion i realizuar në qytetin e Murillo de Gállego Y Agüero, realizuar në qytetin e Murillo de Gállego Y Agüero, çoi
67 vjeçari në Mallakastër i jep fund jetës me armë gjahu Një tjetër rast vetëvrasjeje ka tronditur Shqipërinë këtë mëngjes. Sipas informacioneve, një 67-vjeçar është gjetur i
Fshehën "mallin" 20 mijë euro në tokë, derri nxjerr zbuluar shqiptarët Tre shtetas shqiptarë dhe një italian kanë përfunduar keq. 3 shtetasit shpërndanin kokainë në rajonin toskan të Ital
Raport i antidrogës greke: 62% e "mallit" në 2018 erdhi nga Shqipëria “Rreth 62% e marijuanës së sekuestruar nga policia greke në vitin 2018 në Greqi erdhi nga Shqipëria fqinje”, thuhet në n
ASTIR/ Kryemadhi: Lotët e fëmijëve, mallkim dhe ndëshkim mbi Edi Ramën "Dhimbja dhe lotët e nënave dhe fëmijëve që mbetën pa shtëpi dhe e baballarëve të dhunuar në sy të fëmijëve, për të ushq
Për Vuçiç më i rëndësishëm është qarkullimi i lirë i mallrave se sa njohjet e Kosovës Për Presidentin e Serbisë Aleksandër Vuçiç është më e rendësishme qarkullimi i lirë i mallrave dhe njerëzve se sa njohje
Imallari u shpall gabimisht i pajetë, kush janë protestuesit që u lënduan teksa protestonin Në një dalje për mediatm ish deputetja e Partisë Demokratike Albana Vokshi ka folur rreth situatës së tensionuar në Unaz
Pampuri e shpalli të pajetë, protesuesi mjekohet te Trauma (FOTO LAJM) Gjatë një lidhjeje live në Abc News, ish-deputetja demokrate Oriola Pampuri deklaroi se një person i quajtur Mahmut Hima
Mallkimi i rrugëve, tre 17 vjeçarë humbën jetën brenda 24 orëve Një 17 vjecar ka humbur jetën mbrëmjen e sotme në një aksident pranë qendrës tregtare TEG. Shkak, sipas informacione