999 rezultate për

malisheven

Limaj nuk e fiton Malishevën Demokracia në Veprim ka publikuar rezultatet e para të zgjedhjeve lokale për komunën e Malishevës. Kësisoj, në ktë ko
Veton Surroi ironizon PDK-në, LDK-në dhe Malishevën Publicisti, Veton Surroi në rrjetin social Facebook nëpërmjet një statusi ka përdorur doza ironie dhe sarkazme për LDK-n
Kumanova / Prokuroria posedon bisedën e Ahmetit me Komandant Malishevën Edhe pse kanë kaluar më shumë se 70 ditë nga aksioni i 9 dhe 10 majit në Kumanovë, të dhënat lidhur me këtë ngjarje mbah
Iniciativa Qytetare për Malishevën i'u bashkua Nismës për Kosovën Nismës për Kosvën i është bashkuar sot edhe Iniciativa Qytetare Për Malishevën pasi është pajtuar me të gjitha struktura
PDK-së në Malishevë po i vjen fundi Iniciativa Qytetare për Malishevën reagon ndaj deklaratës së grupit qeverises në Malishevë lidhur me gjendjen në Komunë
“Hyalomma”, rrezikon Malishevën dhe Suharekën Një ndër shkaktarët kryesor të etheve hemorragjike, konsiderohet se është rriqra i njohur si Hyalomma. Kjo është konstat
Limaj: Fati i PDK-se lidhet me Malisheven Partia Demokratike e Kosovës ka vazhduar fushatën e saj në Malishevë. Kryetari i partisë, Hashi