999 rezultate për

malisheva

Dalin nga karantina edhe Klina, Malisheva e Vitia Qeveria e Kosovës ka njoftuar edhe zyrtarisht se ka shfuqizuar ndalimin e hyrje-daljeve në komunat e Klinës, Malishevës
200 persona të kthyer nga Italia, shënohet viktima e parë nga koronavirusi në Malishevë Kryetari i NISMA Socialdemokrate, Fatmir Limaj ka lajmëruar për viktimën e parë nga Komuna e Malishevës si pasojë e coro
Shkon në 4 numri i viktimave nga koronavirusi në Kosovë Ka shkuar në 4 numri i viktimave nga koronavirusi ne Kosovë. Lajmin e ka bere me dije Shërbimi Spitalor dhe Klinik U
Rasti me koronavirus, edhe Malisheva do të futet në karantinë Pas konfirmimit për dy raste të reja për koronavirus, edhe Malisheva do të vendoset në karantinë. Kjo pasi që njëri n
Flasin familjarët e 22 vjeçarit nga Malisheva që u vra në Maqedoninë e Veriut Kafen e fundit para se të nisej, e kishte pirë në një kafene në Bellanicë të Malishevës. E nga këtu, Rilind Hoxha, ki
Kurti: S'do lëmë askënd pa shtëpi dhe punë Mbrojtje dhe barazi sociale, asnjë familje pa kulm mbi kokë dhe asnjë shtëpi pa dikë të punësuar, ky ishte premtimi i ka
Komandant Malisheva: Si Gruevski, si Zaevi njëlloj janë Pas vërtetimit të dënimeve për grupin e Kumanovës nga ana e Gjykatës së Apelit në Shkup është prononcuar edhe Muhamed Kr
Ndërron jetë burri nga Malisheva që u gjet i humbur në pyll Kishte kaluar disa ditë jashtë shtëpisë së tij. E gjithë familja Berisha ishte vënë në kërkim të 57-vjeçarit, Muharrem B
Kjo është gjendja shëndetsore e të zhdukurit nga Malisheva Gjendja shëndetësore e Muharrem Berishes nga komuna e Malishevës, që u gjet dje pas gjashtë ditësh qëndrimi në mal është
Komandant Malisheva flet për ngjarjet e Kumanovës Andi Krasniqi i njohur si komandant Malisheva që po vuan burg si pjesë e Grupit të Kumanovës ka dhënë detaje të reja lid
Këta janë dy vëllezërit nga Malisheva që banorët thonë se u vranë nga hajnat Në fshatin Plloqicë të Malishevës u vranë dy vëllezër në orët e para të ditës së premte. Dalin detajet e vrasjes së S
Përmbytet Malisheva, Mirusha rrezikon banorët Si pasojë e reshjeve të shiut dhe shkrirjes së shpejtë të borës, në territorin e Komunës së Malishevës, është rritur niv
Kaq vite burg u dënuan komandantët Malisheva dhe Sokoli Gjykata Penale e Shkupit sot ka gjykuar ngjarjet në "Lagjen e trimave" në Kumanovë ku në maj të vitit 2015 gjatë përlesh
Komandant Malisheva u dënua me burgim të përjetshëm Andi Krasniqi i njohur si komandant Malisheva, Dem Shehu, Fadil Fejzullahu, Nasuf Beqiri, Valdet Zekaj, Beg Bajra edhe F
73-vjeçari nga Malisheva gris fletën e votimin Incidenti ku është kërkuar ndërhyrja e prokurorisë është shënuar në fshatin Kleqkë të Malishevës. Një person 73 vjeç
Fjala e fundit e Grupit të Kumanovës, çfare pritet të flasin Sokoli, Malisheva Sot vazhdon seanca e radhës gjyqësore për rastin e “Kumanovës”. Në seancën e sotme duhet të dëgjohen fjalët e fundit të
Rasti i Kumanovës, dëshmojnë Malisheva dhe Shehu Seanca gjyqësorë për rastin e Kumanovës ka vazhduar me fjalën përfundimtare të të akuzuarve, me ç’rast i akuzuari Andi K
Komandant Malisheva: Kumanovën e bëri Sasho Mijallkovi dhe politikanët tuaj! Andi Krasniqi, i njohur si Komandant Malisheva, pretendon se ngjarjet në Lagjen e Trimave janë inskenuar nga ish shefi i
E papritur, çifti nga Malisheva rrëzohet në mes të dasmës (VIDEO) Eshtë kthyer në një moment të sikletshëm dhe aspak të pazakontë për një cift nga Malisheva të cilët kur po bënin hyrjen
Malisheva pa ujë në mbi 40 gradë Celsius (VIDEO) Drenoci i Malishevës me muaj pa ujë. Banorët e komunës së Malishevës po përballën me mungesë të ujit të pijshëm, shk