999 rezultate për

maliqi

Jonida Maliqi në jurinë e "Kënga Magjike", Romeo nuk mund të mos ishte pranë saj (FOTO LAJM) Teksa prej dy netësh është mbajtur edhe Festivali i “Këngës Magjike” shumë njerëz janë bërë kuriozë të shohin virtualis
Maliqi sulmon Ramën: Boll si plak i moçëm e me çitjane në varrim, si nuk u shemb ky Kuvendi Deputeti Lefter Maliqi gjatë seancës së sotme plenare ka akuzuar drejpërdrejtë qeverinë për keqmenaxhimin e pasojave të
Plane për zgjerimin e familjes? Flet Jonida Maliqi (FOTO LAJM) Këngëtarja Jonida Maliqi ka realizuar një mini-intervistë për “Revistën Class”, ku i është përgjigjur disa prej pyetjeve
"Ne po martohemi", Jonida Maliqi dhe Armina Mevlani zbulojnë unazat e martesës (FOTO LAJM) Së shpejti jo një po dy dasma, Armina Mevlani dhe Jonida Maliqin më në fund do i shohim teksa të kurorëzojnë dashurinë e
Ka video, kush është kryebashkiaku socialist i filmuar duke thithur "mall" Deputeti Lefter Maliqi ditën e sotme ka akuzuar kryeministrin Edi Rama pëe lidhje me botën e krimit. Maliqi ironizon
Dhunë në kampionatin shqiptar, goditet në nofull, lojtari bëhet për spital (VIDEO) Rikthehet dhuna në Kategorinë e Dytë. Një futbollist i Maliqit, është goditur me grusht në nofull nga mbrojtësi i Këlcyr
"Ua ça tmerri", Jonida Maliqi ja punon bukur Alketa Vejsiut në aeroport (VIDEO) Së fundmi Alketa Vejsiu dhe Jonida Maliqi ndodheshin bashkë në Marrakesh, Marok. Pas disa ditësh qëndrimi atje, moderato
Duke kërkuar ndjesë Jonida fshin foton nga Instagrami: Nuk e mendova gjatë (FOTO LAJM) Pas kritikave të shumta në Instagram, Jonida Maliqi fshiu foton e realizuar në Marrakesh, ku mbante në krah dy majmunë t
“Të lutem hiqe”, foto e Jonida Maliqit e shqetësoi kaq shumë aktorin shqiptar (FOTO LAJM) Këngëtarja Jonida Maliqi ka udhëtuar drejt Marrakech-it së bashku me moderatoren Alketa Vejsiu dhe dy mikesha të tjera,
"Shpërthen" Maliqi: I bie të ik unë i pari, mandati është qesharak Deputeti Lefter Maliqi ka dalë në një deklaratë për mediat nga selia e Kuvendit të Shqipërisë ku ka folur për aktualitet
Lefter Maliqi: Socialistët thonë të keqen o Sali! Deputeti Lefter Maliqi thotë se socialistët janë të zhgënjyer nga qeveria Rama. "Ramën e njoh mirë nga afër, është f
Maliqi i përvishet Elisa Spiropalit: Flet kështu se të bëri Rama ministre Ministrja Elisa Spiropali e ftuar në emisionin “Real Story” në “News 24” u përfshi në një debat me deputetin Lefter Mal
Lefter Maliqi tregon ç’do ndodhte nëse Meta nuk anulonte zgjedhjet e 30 qershorit I ftuar në “Real Story”, deputeti Lefter Maliqi e konsideron Komisionin Hetimor ngritur për shkarkimin e presidentit Ili
Katërshja e pandashme, çiftet Romeo-Jonida dhe Donald-Bora përsëri "mat" (FOTO LAJM) Tashmë lidhjet e tyre nuk mund të mohohen më. Bora Zemani dhe Donald Veshaj bashkë me Romeon Veshajn dhe Jonida Maliqin
Lefter Maliqi bën gafën e madhe në Kuvend (FOTO LAJM) Deputeti i dalë nga listat e PD-së, Lefter Maliqi ka bërë një gafë të madhe sot gjatë seancës plenare në Kuvend. Ndër
"Të pabr*kë", Maliqi: I keni vënë Bushatit TCH deri në 11 të natës pas Lefter Maliqi ka folur me tone të ashpra gjatë fjalës së tij ditën e sotme në Kuvendin e Shqipërisë, ku ka hedhur akuza
"I sigurt?", Jonida Maliqi vë në siklet publikisht Romeon (FOTO LAJM) Aktori i "Al Pazar" dhe tashmë edhe moderator me emisionin "Treshat", Romeo Veshaj ka postuar së fundmi në Instagram dis
Jonida Maliqi sërish në “Eurovision”? Këtë herë jo si këngëtare (FOTO LAJM) Jonida Maliqi përfaqësoi denjësisht Shqipërinë në “Eurovision 2019” me këngën e kënduar në gjuhën shqip, ‘Ktheju Tokës’.
"Kërcënon" Maliqi: Do ngrihet populli, bashkë me gjethet e vjeshtës do bjerë dhe Rama Deputeti Lefter Maliqi mëngjesin e sotëm ka ndarë mendimin e tij shqetësues për zgjedhjet që lamë pas në një shkrim të g
Basha nga Maliqi: Zgjedhjet e parakohshme, vendim i pakthyeshëm Gjatë takimit me strukturat drejtuese të PD në Maliq, kreu i opozitës Lulzim Basha bëri Edi Ramën përgjegjës për rritjen