999 rezultate për

malin

Mediat malazeze: Kë takoi Rama fshehtas në restorantin në Tuz Sipas mediave malazeze, kryeministri ynë Edi Rama, bëri një vizitë jozyrtare dhe të paparalajmëruar në Malin e Zi. Ko
E mbani mend Kejvinën në "Xing me Ermalin"? Kështu e kujton modelja (FOTO LAJM) Kejvina fillimisht ka dalë si velinë në ekran, në emisionin "Xing me Ermalin" ku edhe u bë e njohur. Tashmë ajo është
E djegur në trup dhe me rroba të grisura, si u gjet në 2012 Eglantina Buci Detaje të reja zbardhen nga vrasja e Eglantina Bucit tetë vite më parë në Malin me Gropa. Sipas dosjes që posedon Rep
Detajet e krimit monstruoz, Englantina u lut për ndihmë Detaje të tjera janë mësuar nga ngjarja tragjike që ndodhi në Malin me Gropa, tetë vite më parë. Dëshmitari i mbrojtu
Dëshmia tronditëse e Faik Bucit: Vajza është gjallë, vazhdon të prostituojë Faik Buci, i cili akuzohet se ka vrarë vajzën Eglantina Buci së bashku me djalin e tij në vitin 2012 duke i fshehur esht
Koment: Një Mali i Zi tepër i madh apo një Serbi shumë e vogël? Vend mes Lindjes dhe Perëndimit? Aleat besnik i BE-së dhe i NATOs? Fushë loje e një autokrati dhe familjes së tij? Për M
"Nëna e Skënderbeut ishte sllave", deklarata e liderit shqiptar në Malin e Zi merr jehonë nga mediat serbe Lideri i iniciativës qytetare URA, Dritan Abazoviç ishte ai që vendosi se kush do të qeverisë në Malin e Zi duke rrëzuar
Udhëton 22 orë për të votuar shqiptarët në Malin e Zi, Emina Cunmulaj mban fjalimin emocionues (VIDEO) Modelja shqiptare Emina Çunmulaj ka udhëtuar prej Shteteve të Bashkuara të Amerikës për të hedhur votën në zgjedhjet që
Shqiptari që ka në dorë fatin e Qeverisë në Malin e Zi Rezultati i zgjedhjeve parlamentare në Mal të Zi tregon se as partia pro-perëndimore në pushtet dhe as aleanca rivale pr
VOA: Zgjedhjet në Mal të Zi vulosin të ardhmen e Gjukanoviç, dy partitë që nuk pritet të fitojnë! Në Mal të Zi u mbyllën votimet për zgjedhjet parlamentare, në të cilat as partia pro-perëndimore në pushtet dhe as alean
"Votat jepjuani kandidatëve shqiptarë", Fuga: Dy arsye pse kjo parullë për zgjedhjet në Malin e Zi është problematike Akademiku Artan Fuga, ka komentuar thirrjet e politikanëve shqiptarë për bashkëkombasit tanë në Mal të Zi, që të votojnë
Rama mesazh bashkëkombasve në Malin e Zi: Votoni listën shqiptare Edi Rama I është drejtuar me një mesazh të gjithë bashkëkombasve në Malin e Zi për të votuar listën shqiptare teksa pas
Gjukanoviç në "fije të perit", Rama u drejtohet malazezëve serbisht Lideri historik malazez, Milo Gjukanoviç rrezikon të humbasë zgjedhjet e 30 gushtit dhe në pushtet mund të vijnë partitë
Kirurgu ngre alarmin: Sëmundjet e tjera vrasin në heshtje, teksa merremi me koronavirusin Mjeku kirurg në spitalin e Beratit, Edi Bejko ka bërë një thirrje të fortë për orientimin e kujdesit shëndetësor edhe pë
Mali i Zi vazhdon të kërkoj testin negativ për kosovarët, shumë qytetarë kthehen mbrapa Ditë më parë u lajmërua se Mali i Zi pritet të hap kufijtë e vet me Kosovën, Shqipërinë, Maqedoninë Veriore, Bosnjën dhe
Dëmtonin malin e Tomorit, pranga dy personave që nxirrnin pllaka Dy persona janë vënë në pranga nga Policia pasi dëmtonin Tomorrin për të nxjerrë pllaka dekorative. Sipas uniformave
Partitë shqiptare në Malin e Zi nuk gjejnë gjuhën e përbashkët, garojnë të ndara Partitë politike shqiptare në Mal të Zi nuk kanë arritur t’i tejkalojnë mosmarrëveshjet për t’u bashkuar në një listë të
E nxorri në pritë, jepet vendimi për bjonden e përfshirë në ekzekutimin e Billës Gjykata e Apelit në Tiranë ka lënë në fuqi masën e arrestit me burg për Adjola Lakrën, e arrestuar si e dyshuar per bash
"Tronditet" Juventusi, Atalanta kalon përsëri në avantazh (VIDEO) Kur të gjithë po prisnin golin e dytë të Juventusit, i cili iu afruan shumë me Ronaldon, janë miqtë ato që e dërgojnë to
Zbardhet dëshmia e bjondes që nxorri në pritë Billën: Më dhanë para, e njihja prej 1 viti Pak javë më parë një atentat mafioz ndodhi në Tiranë ku u ekzekutua Hekuran Billa, i cili sipas hetimeve të deritanishme