999 rezultate për

malia

Zbulohen katër parcela kanabis, shoqërohet në komisariat kryeplaku Me anë të patrullimeve ajrore të kryera nga policia në fshatin Xhafaj të Memaliajt janë zbuluar 4 parcela kanabisi. P
Mos e prekni se e vranë! Si tentoi burri të mbulonte krimin ndaj gruas në Memaliaj Antoneta Hoxha u gjet e larë në gjak sot në katin e dytë të banesës ku jetonte me bashkëshortin, ndërsa kanë qenë të afë
Burri pranon se vrau gruan, policia me informacion zyrtar: Si ndodhi krimi në familje Zyrtarisht policia ka dhënë versionin sesi ndodhi ngjarja e rëndë në Memaliaj ditën e sotme, ku mbeti viktimë një tjetë
E vrau burri? Kush është gruaja që u gjet e pajetë në Memaliaj 53 vjeçarja Antoneta Hoxha është gruaja e gjetur në Memaliaj e pajetë dhe me dëmtime të mëdha në trup. Policia dyshon pa
Pasuria e majmë e njeriut të AAK-së që do të zaptojë shtetin me militantët e tij Deputeti i AAK-së, Shkumbin Demaliaj, në një intervistë ditë më parë, ka deklaruar se po të kishte mundësi do të punëson
Sekuestrohen 50 kg drogë, 1 në pranga e një tjetër në kërkim Policia në Memaliaj në kuadër të operacionit “Amanikaj” ka sekuestruar 50 kg lëndë narkotike të llojit marijuanë, ndërsa
Agron Llakaj shpërthen në lot: Më mirë një fund i tmerrshëm se sa një tmerr pa fund Agron Llakaj ka shprehur në lot dhembshurinë që ndjen për vendin e tij të lindjes, Memaliaj. I ftuar mbrëmjen e djes
Edhe gruaja e Demaliaj është punësuar në shtet Gruaja e deputetit të Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Shkumbin Demaliaj është punësuar si koordinatore juridike në ko
Mesazhi i fortë i gjyshes 112-vjeçare nga Memaliaj: Jeta është e bukur, por nuk jemi ne Kemi përshkuar kilometra të tëra nga Tirana deri në fshatin Rrapaj, afër Memaliajt, për të takuar një nga njerëzit më të
Vihet në pranga grabitësi i dytë i kambistit në Memaliaj Është arrestuar grabitësi i dytë i ngjarjes së ndodhur në Memaliaj një javë më parë ku u grabit dhe u sulmua Mustafa Mus
Grabiti kambistin në Memaliaj, arrestohet autori Bëri bujë grabitja në Memaliaj ku një kambist u godit me pistoletë në kokë, dhe u grabitën 7 milionë lek të vjetra. M
Arrestohen tre shpërndarës droge në Memaliaj Tre persona janë arrestuar nga policia e Gjirokastrës pasi akuzohen për shpërndarje droge. Bëhet fjalë për shtetasit
Plagosën kambistin dhe gruan e tij, sa miliona u vodhën në Memaliaj Një kambist është qëlluar me tytën e pistoletës në kokë nga një person ende i pa identifikuar mbrëmjen e sotme në Memali
70 vjeçari në Memaliaj goditet në kokë me pjesën e pasme të pistoletës Një burrë është goditur me pjesën e pasme të pistoletë në kokë në Memaliaj. 70 vjeçari u qëllua nga një person ende
Plas në studio: O turiderr, o gomar, o bari delesh (VIDEO) Në emisioni i mbremshën në Ora News janë zhvilluar debate të forta midis të ftuarave. Ilir Demalia u përfshi në fyerj
Gjykata merr një vendim për deputetin e arrestuar të AAK-së Deputeti i Aleancës së Ardhmërisë së Kosovës, Shkumbin Demaliaj, është liruar edhe nga masa e arrestit shtëpiak. Dema
LISTA/ 11 "drejtorët legena" që Rama i shkarkoi si fajtorë për problemet me qeverisjen Del lista me emrat e 11 drejtuesve socialiste ne rrethe qe u shkarkuan dje pas mbledhjes se Kryesise se Partisë Socialis
Plas sherri me thika në Memaliaj, plagoset një i ri Nga Specialistët për Hetimin e Krimit në Stacionin e Policisë Memaliaj u bë arrestimi në flagrancë i shtetasve: – Kle
Lirohet Shkumbin Demalijaj Deputeti i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Shkëmbim Demaliaj është liruar nga paraburgimi duke iu ndryshuar masa në a
Gjykata merr vendim për deputetin Shkumbin Demaliaj Gjykata Themelore në Prishtinë, ka caktuar masën e paraburgimit prej 30 ditësh për deputetin Shkumbin Demaliaj. Deput