999 rezultate për

malea

Disa shenja që tregojnë se telefoni juaj mund të jetë infektuar Nëse smartphone juaj po funksionon pak ngadalë, atëherë mund të ketë rënë viktimë e hakerave, sipas ekspertëve në intern
Këndoi himnin amerikan, shtatë vjeçarja mahnit edhe Ibrahimovicin Los Angeles Galaxy u kthyen te fitorja pas 2 humbjeve radhazi në kampionatin amerikan të futbollit dhe këtë e bëjnë duke
Ky është virusi i rrezikshëm që sulmon Facebookun dhe shkatërron e-mailet Kompania Bitdefender ka zbuluar versionin më të ri të "malware Terdot", kodi i të cilit është i bazuar në trojanin famëk