999 rezultate për

malazeze

Tayana me bikini tërbon malazezët (FOTO LAJM) Një nga këngëtaret më të komentuara dhe më të suksesshme momentalisht është edhe Tayna. Sensacioni i vitit 2018, duke
Zaev fton investitorët malazezë të investojnë në Maqedoni Ndryshimi i emrit kushtetues dhe aderimi drejt NATO-s kontribuoi që vendi të përmbysë shumë rekorde në fushën ekonomike.
Vinte nga Shqipëria, policia malazeze bllokon 205 kg drogë Tjetër sasi lëndë narkotike është sekuestruar nga policia malazeze në afërsi të lumit Buna në vendin e quajtur Sutjel n
Gjykata e Shkodrës detyron Prokurorinë të hetojë ceremoninë për ushtarët serbo-malazezë në Gajtan Gjykata e Shkodrës bie dakord me antiterrorin se prokuroria nuk ka bërë detyrën dhe nuk ka hetuar ceremoninë përkujtimor
Droga në Malin e Zi, si arriti t'ia mbathte policisë shqiptari Policia malazeze ka bllokuar mbrëmjen e djeshme në qytetin e Tuzit 84 kg kanabis. Lënda narkotike ka qenë e ndarë në
Malazezët padisin Gjeloshajn pse u festua me simbole kombëtare Alternativa e Malit të Zi ka paraqitur fletëparaqitje penale ndaj deputetit Nik Gjeloshaj për “ terrorizëm në përpjekje
Malazezët çmenden nga bashkimi i shqiptarëve në Tuz Në Tuz po zhvillohen zgjedhjet komunale, ku partitë shqiptare janë të bashkuara. Tuzi është komunë me shumicë shqiptare
Skandalizohen mediat malazeze: Një hajdut merr vendime për bankën tonë Ish-guvernatori i Bankës së Shqipërisë, Ardian Fullani është emëruar në një post të rëndësishëm në Bankën Qendrore të Ma
'S'dinte kush nga ne ishte babai fëmijës', historia e këngëtarit shqiptar me malazezen Të ftuar në "Xing me Ermalin" janë Agim Gërguri nga grupi Fisnikët dhe Ertila Koka. Ata kanë bashkëpunuar së fundmi për
Policia malazeze heq flamurin shqiptar nga shtëpia dhe shoqëron pronarin Emin Beqoviq, nga fshati Milesh, merret në pyetje nga policia malazeze dhe dërgohet në gjykatën për vepra penale, pasiqë
"Killera" malazezë, dyshimet e forta mbi serinë e vrasjeve në Shkodër Për shtatë vrasjet e muajve të fundit në Shkodër hetimet janë shtrirë edhe në Malin e Zi. Hetuesit kanë dyshime të f
Haradinaj u flet malazezëve për ushtrinë, harron demarkacionin? Kryeministri i Republikës së Kosovës, Ramush Haradinaj, ka thënë se askush nuk ka asnjë arsye që t’i frikësohet transfor
Thaçi paralajmëron ndryshimin e kushtetutës, u fal edhe dy deputetë komuniteteve Presidenti Hashim Thaçi ka vazhduar të japë premtime për dy pakicat në Kosovë që nuk kanë përfaqësues në Parlament. Ka t
Plas grushti, sherr masiv mes serbëve dhe malazezëve në stadium (VIDEO) Mali i Zi është mposhtur nga Serbia me rezultat 0:2 në ndeshjen e vlefshme për Ligën e Kombeve. Por ajo që ra në sy g
Nuk ngopen me tokën që morën në demarkacion, 30 mijë malazezë nuk e njohin Kosovën Momcilo Vuksanoviq ka thënë se deri më tani janë mbledhur rreth 30.000 nënshkrime në iniciativën e mbështetjes së refere
Trump pranon gabimin, e afron kryeministrin e Malit të Zi (VIDEO) Presidenti i SHBA-ve, Donald Trump kishte bërë një gjest të pakuptimtë duke e shtyrë shefin e qeverisë malazeze, Dusko M
Akuza të rënda nga Mali i Zi: Erogen Brajoviçi pjesëtar i grupit kriminal të Kotorrit E përditshmja malazeze ‘Vijesti’ ka shkruar sot për grupin kriminal të Kotorrit, i cili drejtohet nga Ranko Raduloviç.
Shfrytëzimi i Bunës, Mesi negocion me malazezët Zëvendëskryeministrja e Republikës së Shqipërisë Znj. Senida Mesi ka zhvilluar sot një vizitë zyrtare në Mal të Zi, ku ë
Malazezët nga " Dembelë të Ballkanit bëhen "Dembelë të Botës" (VIDEO) Katër malazezë treguan vendosmëri, këmbëngulje të madhe dhe plogështi maksimale, deri në atë pikë sa të shpalleshin fitu
Malazezët mbështesin Vuçiçin për marrëveshjen Partia serbe e Malit të Zi njoftoi sot se mbështet politikat dhe aktivitetet e presidentit serb Aleksandar Vuçiç, në një