999 rezultate për

malaka

Vendi mister në det ku janë zhdukur anije, thesarë dhe aeroplanë Ngushtica Malaka është një nga rrugët detare më të mëdha të tregtisë në botë. Kjo ngushticë 890 kilometra e gjatë ndan M
Historia prekëse e sirianit: Si e lanë pa ujë në Greqi dhe ndihma e çmuar nga polici shqiptar Historia e një emigranti sirian të quajtuar Abdullah ku përmend vuajtjet nga policia greke dhe ndihmën e gjetur në famil
Kukësi-Metalurg, formacioni i mundshëm i verilindorëve Diferencat në buxhet dhe në cilësi jo gjithmonë janë vendimtare në përcaktimin e rezultatit të një ndeshjeje futbolli dh