999 rezultate për

malajt

Denoncimi: Veliaj i jep pa garë tender 3.4 mln euro kompanisë së Agron Malajt? "Erion Veliaj i ka dhënë një tender prej 3.4 mln eurosh pa garë dhe rregulla kompanisë në pronësi të kryebashkiakut të B
E FUNDIT/ Malaj shkarkohet me 72 vota nga posti në Bankën e Shqipërisë Kuvendi ka miratuar këtë të mërkurë dhe shkarkimin e Arben Malajt nga posti i anëtarit të Këshillit Mbikqyrës në Bankën
Komisioni i Ekonomisë pro shkarkimit të Arben Malajt Komisioni i Ekonomisë miratoi pak më parë propozimin e maxhorancës për shkarkimin e Arben Malajt nga detyra e anëtarit t
Me urdhër të Ramës, pezullohet nga detyra Arben Malaj! (FOTO LAJM) Arben Malaj është pezulluar nga detyra e tij si anëtar i Këshillit Mbikqyrës së Bankës së Shqipërisë. Vendimi për pez
PS heq dorë nga shkarkimi i Arben Malajt Seanca e sotme plenare përkonte me mbylljen e sezonit. Sot, Kuvendi ka hequr dorë nga shkarkimi i Arben Malajt nga Banka
Kërkesa për shkarkimin e Malajt, reagon Banka e Shqipërisë Banka e Shqipërisë ka reaguar për herë të parë, lidhur me kërkesën e shkarkimit të anëtarit të Këshillit Mbikqyrës Arben
Shkarkimi i Arben Malajt, Banka e Shqipërisë ndan të njëjtin mendin me PS (FOTO LAJM) Një ditë pas shkresës që grupi parlamentar i partisë socialiste i dërgoi Kuvendit për shkarkimin e Arben Malajt nga anët
Shkarkimi i Arben Malajt? Çfarë parashikon ligji i BSH Socialistët kanë nisur procedurat për shkarkimin e anëtarit të Këshillit Mbikqyrës të Bankës së Shqipërisë Arben Malaj p
A e di ti kush jam unë? Vajza e Soni Malajt mburret me emrin e mamit (FOTO LAJM) E ftuar së fundmi në emisionin ‘Tempora’ Soni Malaj ka folur për marrëdhënien e saj me të bijën 7 vjeçare. Ajo tregoi
"Ma nxori djalin në rrugë", flet tezja e Anna Malajt që grabiste me armë (VIDEO) Ditën e sotme Anna Malaj dhe kushëriri i saj Emiljano Grembi kanë dalë para gjykatës për grabitjen e një karburanti në F
Njihuni me "binjaken" e Soni Malajt (FOTO LAJM) Këngëtarja Soni Malaj ka gjetur në Instagram binjaken e saj . Bukuroshja mban emrin Amrezy dhe duhet thënë se ka një
Njësoj si me Mirkon, Soni Malajt i ndodh i njëjti incident pas kaq vitesh (FOTO LAJM) Soni Malaj padyshim që e ka provuar se në kërcim është një yll i vërtetë dhe shumë e talentuar. Ajo është sërish pjes
Dikur i mori Florin, Elvana i "vjedh" një tjetër gjë Soni Malajt Dikur ata ishin të pandarë... Ishin treshja më e përfolur në Tiranë. Flori, Soni dhe Elvana, tre emra të suksesshëm në m
Soni Malajt iu gris fustani? E vërteta që fshihet (FOTO LAJM) Ajo është një nga këngëtaret shqiptare që i është përkushtuar shumë palestër. Soni Malaj ka mundur krijojë forma trupore
Ja kush është biznesmeni që i ka rrëmbyer zemrën Soni Malajt (FOTO LAJM) Soni Malaj është munduar shpesh që jetën personale ta mbajë të fshehtë, e ndërsa pak kohë më parë u bë publike edhe një
Drejtori i OSHEE i përfshirë në fermën me 30 tonë drogë në Mat? Ish¬kryeministri Berisha ka shkruar në “Facebook” një status lidhur me situatën e drogës në vend. Ai shkruan se ferma e
Detaje tronditëse nga letra e Spartak Brahos / Atentat gruas së Ismalajt për t'ia faturuar Ilir Metës? Kreu i Komisionit të Sigurisë Spartak Braho iu ka dërguar një letër krerëve të shtetit dhe kjo letër është bërë menjëher
Deklaratat e Blushit dhe Malajt jehonë në gazetën më të madhe turke Reagimeve të djeshme të ish ministrit të Financave Arben Malaj dhe deputetit të PS-së Ben Blushi në lidhje me vizitën e
Në Tetovë promovohen dy vepra kushtuar heroit Rexhep Malaj Në ambjentet e Universitetit Shtetëror të Tetovës janë promovuar dy vepra kushtuar heroit Rexhep Malaj. Dy veprat mbajnë
Gjika jo mbështetje ndaj Malajt: Veprimi politik Kryetari i Bashkisë së Vlorës, Shpëtim Gjika është shprehur sot kundër kandidimit të Arben Malajt si deputet i pavarur n